Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság III-IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2013. szeptember 26.

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia III-IV. korcsoport Megyei Döntő

2013/2014. tanév versenyeredményei

Miskolc, 2013. szeptember 26.

 

FIÚ III-IV. KORCSOPORT

(1999-2000-2001-2002-ben születettek)

Magasugrás fiú (indult: 3 csapat)

1. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 1,5000

Kovács Levente 1999 1,55

Sipeki Máté 1999 1,50

Vad Gergely 1999 1,50

Török Ábel 1999 1,45

Fürjész Péter 1999 1,35

Testnevelő: Letek László

2. Miskolc, Bársony-Hunyadi Ált. Isk. 1,4750

Papp Tamás 1999 1,55

Dublinszki Iván 1999 1,50

Pocsai Márk 1999 1,45

Kovács Máté 1999 1,40

Nemesnyik Viktor 1999 1,40

Testnevelő: Kiss Zoltán

3. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 1,4125

Bodnár Marcell 2000 1,45

Sándor Dániel 1999 1,45

Bónizs Marcell 2000 1,40

Erdei Attila 1999 1,35

0,00

Testnevelő: Barna Imre

Távolugrás fiú (indult: 8 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimn. 5,2025

Világi Marcell 1999 6,30

Fekete Róbert 1999 4,99

Kolozs Krisztián 1999 4,80

Gantner Bence 1999 4,72

Mészáros Gyula 1999 4,48

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

2. Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy Mihály AMI 5,0025

Fekete Balázs 2000 5,83

Lövei Márk 1999 5,06

Csemer Dániel 1999 4,57

Gellérfi Roland 1999 4,55

Lakatos László 2000 4,50

Testnevelő: Vágó Péter

3. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 4,9275

Handki Zoltán 1999 5,32

Dávid Tihamér 2000 4,90

Hevesi Kristóf 1999 4,82

Antal András 1999 4,67

Lőkös Patrik 2000 4,30

Testnevelő: Barna Imre

4. Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola 4,8775

Kristály Csanád Endre 1999 5,00

Kapusi Zoltán 2000 4,86

Balogh László 1999 4,84

Tóth-Papp Tamás 1999 4,81

Nagy Levente 1999 4,55

Testnevelő: Jakab István

5. Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola 4,7600

Lakatos László 1999 4,90

Knyizsák Tamás 2000 4,86

Necsefor Gábor 2000 4,73

Matyi Konrád 1999 4,55

Lukács Attila 2000 4,33

Testnevelő: Szabóné Korondi Ildikó, Matíz László

6. Hidasnémeti, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és Napközi Otthonos Óvoda 4,6775

Ónodi Róbert 1999 5,00

Radványi Dániel 2000 4,86

Bodnár Bence 1999 4,45

Fülöp Gergő 2000 4,40

Glonczi Krisztián 2000 4,28

Testnevelő: Nyíriné Juhász Jolán

7. Onga, Görgey Artúr Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 4,4425

Horváth Levente 1999 4,77

Horváth Attila 1999 4,65

Erdélyi Gábor 1999 4,25

Horváth Dániel 2000 4,10

Siroki Krisztián Vilmos 2000 0,00

Testnevelő: Kajtor Csaba

8. Borsodszentgyörgy, Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. Borsodszentgyörgyi Tagiskolája 4,3650

Dúl Dominik 1999 4,74

Suha Gábor 2000 4,52

Nagy Krisztián József 1999 4,20

Fekete Csaba 1999 4,00

Németh Dominik 1999 3,88

Testnevelő: Tusay Tünde

Súlylökés (4 kg) fiú (indult: 5 csapat)

1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 9,4425

Dávid Tihamér 2000 9,97

Kléri Tamás 1999 9,61

Antal András 1999 9,11

Kasza József 1999 9,08

Albók Zoltán 1999 9,02

Testnevelő: Barna Imre

2. Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola 9,1100

Barta Dénes 1999 9,98

Matyi Konrád 1999 9,36

Havasi Ádám 1999 8,62

Derekas Zoltán 1999 8,48

Lakatos László 1999 7,58

Testnevelő: Matiz László, Szabóné Korondi Ildikó

3. Onga, Görgey Artúr Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 9,0700

Szmutku Zoltán 1999 9,59

Horváth Csaba 2000 9,49

Máté Péter 1999 8,90

Horváth Attila 1999 8,30

Horváth Levente 1999 7,35

Testnevelő: Kajtor Csaba

4. Miskolc, Bársony-Hunyadi Ált. Isk. 8,4900

Novák Roland 1999 9,43

Kovács Máté 1999 9,02

Dublinszki Iván 1999 8,43

Gönczöl Levente 1999 7,08

Huszár Levente 1999 6,80

Testnevelő: Kiss Zoltán

5. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 7,8850

Ács Kristóf 1999 8,17

Vibranyecz Márton 1999 8,10

Káplár Ákos 2000 7,69

Soltész Erik 1999 7,58

Feczkó Csanád 2000 6,22

Testnevelő: Molnár Attila

Kislabdahajítás fiú (indult: 9 csapat)

1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 57,4825

Handki Zoltán 1999 67,13

Antal András 1999 57,73

Dávid Tihamér 2000 55,51

Varga Dominik 1999 49,56

Hevesi Kristóf 1999 49,38

Testnevelő: Barna Imre

2. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., Óvoda és AMI 55,9350

Ignácz Bendegúz 1999 59,73

Tóth Roland 1999 59,66

Kaczúr Richárd 1999 52,53

Urbán Barna 2001 51,82

Fazekas Dávid 1999 42,76

Testnevelő: Polácsik László

3. Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola 55,8900

Kapusi Zoltán 2000 63,01

Radics Máté 1999 54,55

Illés Gábor 1999 54,30

Gál Sándor 1999 51,70

Balogh László 1999 51,21

Testnevelő: Jakab István

4. Gesztely, Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. 55,6300

Buri Márk 1999 63,94

Oláh Péter 2000 54,03

Juhász Róbert 1999 52,30

Gyurgyánszki Mário 1999 52,25

Glonczi Alex 2000 47,25

Testnevelő: Márton Tünde

5. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 51,6825

Fürjész Péter 1999 53,61

Sipeki Máté 1999 53,38

Vad Gergely 1999 50,00

Kovács Levente 1999 49,74

Bunda Boldizsár 2000 43,75

Testnevelő: Letek László

6. Onga, Görgey Artúr Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 51,5050

Horváth Attila 1999 59,92

Horváth Levente 1999 50,24

Horváth Levente 1999 48,14

Siroki Krisztián Vilmos 2000 47,72

Horváth Róbert 2001 46,16

Testnevelő: Kajtor Csaba

7. Borsodszentgyörgy, Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. Borsodszentgyörgyi Tagiskolája 51,4400

Suha Gábor 2000 55,82

Dúl Dominik 1999 53,10

Fekete Csaba 1999 48,91

Antal Balázs 1999 47,93

Váradi Richárd 2000 46,58

Testnevelő: Tusay Tünde

8. Miskolc, Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola 50,9700

Lakatos László 1999 53,73

Barta Dénes 1999 53,00

Balogh Botond 1999 49,76

Necsefor Gábor 2000 47,39

Szabó Dominik 2000 44,80

Testnevelő: Matiz László, Szabóné Korondi Ildikó

9. Miskolc, Komlóstetői Ált. Isk. 50,6500

Tóth József 1999 53,02

Sulcz Kristóf 1999 51,40

Molnár Gergely 1999 50,63

Molnár Balázs 1999 47,55

0,00

Testnevelő: Kovács Gábor

10x200 m vegyes váltó (5 leány - 5 fiú) (indult: 7 csapat)

Futásrend: leány: 1-3-5-7-9; fiú: 2-4-6-8-10

1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 4:43,0

Pintér Evelin Boglárka 1999

Antal András 1999

Papp Dorina 2002

Varga Dominik 1999

Hora Nikolett 1999

Albók Zoltán 1999

Kovács Laura 1999

Handki Zoltán 1999

Cselei Renáta 1999

Dávid Tihamér 2000

Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva

2. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 4:53,8

Hargitai Barbara 2000

Korbély Kristóf 2000

Lőrincz Tekla 2000

Urbán Barna 2001

Ádám Petra 1999

Hódos Patrik 1999

Miczán Beáta 2000

Kovács Patrik 2000

Tang Tímea Viktória 1999

Tóth Roland 1999

Testnevelő: Polácsik László

3. Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola 4:55,9

Boros Marina Márta 2001

Nagy Levente 1999

Ducsai Dóra 2000

Gyurkó Richárd 1999

Papp Panna 2000

Radics Máté 1999

Baranyai Bettina 1999

Tóth-Papp Tamás 1999

Tóth Evelin 1999

Kristály Csanád 1999

Testnevelő: Jakab István

4. Miskolc, Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola 4:58,1

Polgár Anna 1999

Necsefor Gábor 2000

Lukács Dóra 2000

Knyizsák Tamás 2000

Borbély Emese 2000

Havasi Ádám 1999

Csontos Panna 2000

Matyi Konrád 1999

Váradi Kitti 2001

Lakatos László 1999

Testnevelő: Szabóné Korondi Ildikó, Matíz László

5. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 4:58,9

Homolya Panni 1999

Ács Kristóf 1999

Debreceni Eszter 1999

Oláh Soma 2000

Sallai Réka 1999

Soltész Erika 1999

Hacsi Boglárka 1999

Káplár Ákos 1999

Fogarasi Nikolett 1999

Feczkó Csanád 2000

Testnevelő Virosztekné Sz Ildikó

6 Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 5:13,1

Erdődi Anna 2000

Fürjész Péter 1999

Hatvani Anna 2000

Veres Marcell 1999

Somosi Fanni 1999

Bunda Boldizsár 1999

Majoros Mira 2000

Török Ábel 1999

Váradi Lilla 2000

Vad Gergely 1999

Testnevelő: Dióssi Erika

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

7. Ózd, Bolyky Tamás Ált. Isk. D.Q .

Lőrinc Anna 2000 akadályozás miatt

Vámos Áron 1999

Farkas Patrícia 2000

Farkas Bence 2000

Horváth Fruzsina 2000

Sike Bence 2000

Flaskó Liliána 2000

Montvai Márk 2000

Vámos Petra 2000

Tóth Marcell 1999

Testnevelő: Bencze Tamás

 

 

LEÁNY III-IV. KORCSOPORT

(1999-2000-2001-2002-ben születettek)

Magasugrás leány (indult: 3 csapat)

1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 1,3375

Sallai Réka 1999 1,50

Hacsi Boglárka 2000 1,35

Gilányi Anna 1999 1,30

Homolya Panni 1999 1,20

Debreceni Eszter 1999 1,20

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 1,3250

Hegedűs Eszter 2000 1,35

Szakács Eszter 2000 1,35

Molnár Zsófia 1999 1,30

Ónodi Vanessza 2001 1,30

Papp Dorina 2002 1,25

Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva

3. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 1,2125

Erdődi Anna 2000 1,25

Riczkó Zsófia 2000 1,20

Somosi Fanni 1999 1,20

Váradi Lilla 2000 1,20

Almássy Tekla Krisztina 1999 1,15

Testnevelő: Dióssi Erika

Távolugrás leány (indult: 8 csapat)

1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 4,4675

Pintér Evelin 1999 4,95

Kovács Laura 1999 4,37

Cselei Renáta 1999 4,35

Hora Nikolett 1999 4,20

Ónodi Vanda 1999 4,03

Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva

2. Miskolc, Fráter György Katolikus Gimn. és Kollégium 4,4675

Bacsa Fanni 2001 5,09

Draskóczi Alíz 2000 4,40

Nagy Eszter 2000 4,25

Szikora Evelin 2000 4,13

Lenkovics Gréta 2001 3,55

Testnevelő: Bacsa Péterné

3. Nyékládháza, Kossuth Lajos Ált. Isk. 4,1175

Csípi Izabella 2000 4,25

Kormos Boglárka 1999 4,25

Veres Réka 1999 4,07

Fodor Kitti 1999 3,90

Éliás Lenke 1999 3,81

Testnevelő: Kaczvinszkiné Szigetvári Adrienne

4. Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 4,0775

Vachter Fanni 2001 4,47

Hauser Petra 2001 4,15

Szemán Ramóna 1999 3,91

Bódi Zsanett 2001 3,78

Szabó Eszter 2001 3,15

Testnevelő: Sontra László

5. Onga, Görgey Artúr Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 3,9250

Torma Tímea 1999 4,18

Hankó Krisztina 1999 3,96

Váradi Anasztázia 1999 3,90

Buzás Márta 1999 3,66

Frei Gréta 1999 3,60

Testnevelő: Thür Antal

6. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 3,9075

Hacsi Boglárka 2000 4,10

Szunyogh Kata 1999 3,90

Homolya Panni 1999 3,84

Sallai Réka 1999 3,79

Gergely Luca 2000 3,64

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

7. Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola 3,7000

Tóth Evelin 1999 3,96

Katona Barbara Elizabet 2001 3,72

Boros Marina Márta 2001 3,57

Baranyai Bettina 1999 3,55

Kovács Bianka 1999 3,48

Testnevelő: Jakab István

8. Ózd, Bolyky Tamás Ált. Isk. 3,6425

Vámos Petra 2000 4,33

Flaskó Lilian Laura 2000 3,66

Farkas Patrícia 2000 3,46

Lőrinc Anna 2000 3,12

Horváth Fruzsina 2000 3,02

Testnevelő: Bencze Tamás

Súlylökés (3kg) leány (indult: 5 csapat)

1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 8,0075

Hegedűs Eszter 2000 8,86

Kovács Laura 1999 7,94

Sápi Laura 1999 7,72

Hora Nikolett 1999 7,51

Ónodi Vanda 1999 7,12

Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva

2. Ózd, Bolyky Tamás Ált. Isk. 7,0200

Vámos Petra 2000 8,05

Flaskó Lilian Laura 2000 7,18

Vass Virág 2000 6,58

Farkas Patrícia 2000 6,27

Horváth Fruzsina 2000 5,55

Testnevelő: Bencze Tamás

3. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 6,8400

Gergely Luca 2000 7,10

Csapó Dóra Gabriella 1999 6,97

Gilányi Anna 1999 6,89

Debreceni Eszter 1999 6,40

Homolya Panni 1999 6,33

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

4. Bőcs, Ált. és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 6,5150

Deák Klaudia 2000 7,52

Lakatos Viktória 1999 6,50

Csombók Csilla 1999 6,36

Bandzsók Alexandra 1999 5,68

Testnevelő: Dienes Anett

5. Miskolc, Bársony-Hunyadi Ált. Isk. 6,3025

Rencsi Adrienn 2000 6,61

Patikás Viktória 2000 6,42

Szűcs Laura 1999 6,19

Ökrös Réka 1999 5,99

Kerekes Petra 2000 5,02

Testnevelő: Fekéné Tóth Judit

Kislabdahajítás leány (indult: 9 csapat)

1. Ózd, Bolyky Tamás Ált. Isk. 44,9225

Vámos Petra 2000 52,76

Vass Virág 2000 43,33

Horváth Fruzsina 2000 41,93

Farkas Patrícia 2000 41,67

Flaskó Lilian Laura 2000 37,47

Testnevelő: Bencze Tamás

2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 44,1100

Kín Liliána 1999 47,63

Hora Nikolett 1999 45,54

Molnár Zsófia 1999 41,95

Hegedűs Eszter 2000 41,32

Cselei Renáta 1999 39,16

Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva

3. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., Óvoda és AMI 40,3750

Hargitai Barbara 2000 46,55

Miczán Beáta 2000 43,82

Nagy Dorottya 1999 36,03

Szuhai Beáta Barbara 1999 35,10

Bósa Virág 2001 31,74

Testnevelő: Polácsik László

4. Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 39,7325

Bódi Zsanett 2001 46,45

Fodor Zsófia 1999 41,86

Hauser Petra 2001 36,12

Vachter Fanni 2001 34,50

Hajdu Petra 2001 33,50

Testnevelő: Sontra László

5. Bőcs, Ált. és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 37,7450

Deák Klaudia 2000 46,68

Csombók Csilla 1999 40,51

Lakatos Annamária 2000 35,82

Szolnoki Fruzsina 1999 27,97

Testnevelő: Dienes Anett

6. Miskolc, Miskolci Könyves Kálmán Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola 37,0475

Csontos Panna 2000 41,16

Váradi Kitti 2001 36,76

Branyiczki Maja 2002 36,12

Kolompár Andrea 1999 34,15

Dudás Kitti Noémi 2001 30,67

Testnevelő: Szabóné Korondi Ildikó, Matíz László

7. Miskolc, Bársony-Hunyadi Ált. Isk. 35,0325

Kundrák Eszter 2000 39,45

Hornyák Noémi 2000 36,43

Gergely Kamilla 2000 33,48

Szikszai Szilvia 2000 30,77

0,00

Testnevelő: Kiss Zoltán

8. Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 34,6750

Czipa Anett 2000 40,46

Majoros Mira 2000 36,50

Pál Diana 2000 31,78

Almássy Tekla Krisztina 1999 29,96

Somosi Fanni 2000 29,00

Testnevelő: Dióssi Erika

9. Tiszaújváros, Tiszaújvárosi Ált. Isk. és Alapfokú Művészeti Iskola 31,8875

Boros Marina Márta 2001 37,41

Kácsándi Viktória 2000 35,55

Szokol Stella 2000 27,39

Bede Enikő 2000 27,20

Rézműves Klaudia 1999 0,00

Testnevelő: Jakab István

Keresés

Partnerek