Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság V-VI. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2013. szeptember 24.

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia V-VI. korcsoport Megyei Döntő

2013/2014. tanév versenyeredményei

Miskolc, 2013. szeptember 24.

 

FIÚ V-VI. KORCSOPORT

(1995-1996-1997-1998-ban / 1999-ben születettek)

Magasugrás fiú (indult: 9 csapat)

1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,8250

Fedor Lukács 1995 1,90

Zelena Zalán 1995 1,85

Fóris Balázs 1995 1,80

Dudás Gergely 1995 1,75

Papp Péter 1998 1,70

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

2. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 1,6750

Pap Áron 1996 1,70

Sós Dávid 1995 1,70

Sós József 1995 1,70

Szabó István 1997 1,60

Tóth Apor 1998 1,55

Testnevelő: Pellei László

3. Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 1,6250

Rajz Kristóf 1995 1,70

Galyas Márk 1995 1,65

Géczi Zsombor 1998 1,60

Frikker Balázs 1996 1,55

Kiss Csaba 1997 1,45

Testnevelő: Kistóth Miklós

4. Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 1,6125

Dimitropulosz Ádám 1995 1,65

Lukács József Marcell 1996 1,60

Mida Noel 1997 1,60

Mogyorósi Balázs 1995 1,60

Zselenák Viktor 1996 1,50

Testnevelő: Antal Csaba

5. Kazincbarcika, B-A-Z Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 1,5500

Csipkés Csaba 1996 1,65

Blága Martin 1998 1,55

Demeter Sándor Dániel 1998 1,50

Budai Benjámin 1998 1,50

Rézműves József Zsolt 1997 0,00

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

6. Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola 1,5375

Jaskó Péter 1998 1,70

Csőrsz Milán 1997 1,55

Orosz Zsolt 1996 1,50

Böszörményi Bence 1998 1,40

Horváth Márton 1997 0,00

Testnevelő: Frigyik Erika

7. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,5125

Kovács Attila 1996 1,55

Kurusta Zsolt 1996 1,55

Macsok Ádám 1995 1,50

Hercegh Benjámin Énok 1996 1,45

Jakab Dávid 1995 1,40

Testnevelő: Murinkó István

8. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium D.Q.

Dányi Dániel 1997 0,00 kizárva

Makkai Norbert 1997 0,00

Marján Márton 1998 0,00

Saláta Domonkos 1995 0,00

0,00

Testnevelő: Kondor István

9. Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola D.Q.

Juhász Gábor 1997 0,00 kizárva

Olasz János 1997 0,00

Tóth Bence 1995 0,00

Török László 1996 0,00

0,00

Testnevelő: Fábián Réka

Távolugrás fiú (indult: 13 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 5,4775

Mamrus Balázs 1995 6,01

Kiss Máté 1996 5,43

Tóth Richárd 1997 5,24

Kele Ádám 1996 5,23

Koroknai Gergő 1997 5,01

Testnevelő: Pecsét Tibor

2. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 5,4325

Sós Dávid 1995 5,70

Sós József 1995 5,63

Pap Áron 1996 5,38

Harsányi Levente 1996 5,02

Fehér Dániel 1995 4,93

Testnevelő: Pellei László

3. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 5,4275

Dobó Ádám 1995 5,63

Makkai Norbert 1997 5,43

Dányi Dániel 1997 5,41

Saláta Domonkos 1995 5,24

Herczeg Róbert 1998 4,81

Testnevelő: Kondor István

4. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 5,2950

Vavrik Marcell 1995 5,45

Máté Kiss Bence 1996 5,29

Kovács Richárd 1997 5,23

Dienes Balázs 1996 5,21

Tenkely Péter 1996 4,71

Testnevelő: Murinkó istván

5. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyár Szakképző Iskola és Kollégium 5,2400

Drotár Ferenc 1995 5,58

Pálinkás Patrik 1997 5,32

Szűrös László 1997 5,12

Sidlovszki Dániel 1997 4,94

Takács Marcell 1998 4,51

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

6. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 5,2375

Fedor Lukács 1995 6,02

Papp Péter 1998 5,04

Krajnyák Levente 1995 5,00

Bihari Levente 1995 4,89

Dorony Balázs 1997 4,85

Testnevelő: Molnár Attila

7. Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 5,1400

Durányik Ádám 1996 5,44

Kerékgyártó Tamás 1997 5,28

Nyitrai Attila Márk 1997 5,01

Trizner Nándor Bence 1996 4,83

Besenyei Márk 1995 4,68

Testnevelő: Nyeste Sándor

8. Miskolc, Avasi Gimnázium 4,9100

Kaczvinszki Péter 1996 5,34

Ilniczki Kristóf 1995 4,83

Horváth Bence 1997 4,79

Száva Péter 1998 4,68

Tusay Ádám 1999 4,41

Testnevelő: László István

9. Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 4,8050

Bordás Krisztián 1998 5,15

Szilágyi Péter 1995 5,05

Török László 1996 4,81

Czokó Máté 1997 4,21

Farkas László 1996 0,00

Testnevelő: Fábián Réka

10. Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 4,7700

Laczkó Máté 1995 5,02

Bordás Márton 1996 4,82

Szalkay Béla 1995 4,70

Kincses Kristóf 1995 4,54

Halász Máté 1996 4,28

Testnevelő: Géczi Tamás

11. Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakisk. 4,7525

Jaskó Péter 1998 5,26

Csőrsz Milán 1997 4,59

Vadászi Péter 1995 4,58

Orosz Zsolt 1996 4,58

Horváth Márton 1997 4,53

Testnevelő: Paszternák Viktor

12. Miskolc, Kandó Kálmán Szakközépiskola 4,7450

Kolozsvári Milán 1996 5,26

Száva László 1998 4,88

Csernyiczki Dávid 1995 4,70

Kiss Benjámin 1995 4,14

Testnevelő: Deményi Norbert

13. Miskolc, Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Isk. 3,1650

Tepliczki Ádám 1996 5,41

Bari Martin 1996 4,47

Lakatos Zoltán 1998 2,78

Burai Gábor 1997 0,00

Lakatos Imre 1996 0,00

Testnevelő: Fonalka Viktor

Súlylökés (6kg) fiú (indult: 11 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 11,3600

Simon Mihály 1997 11,84

Rózsahegyi Kornél 1997 11,60

Juhász Krisztián 1996 11,12

Buda Szabolcs 1996 10,88

Csikja Zoltán 1998 8,57

Testnevelő: Pecsét Tibor

2 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 10,2750

Fedor Lukács 1995 10,95

Siroki Szilveszter 1996 10,28

Milicz Gábor 1997 10,16

Szemerszki Mihály 1998 9,71

Tassi Dominik 1995 8,48

Testnevelő: Molnár Attila

3 Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 10,2750

Kovács Ádám 1995 10,72

Tóth Apor 1998 10,70

Pap Áron 1996 10,48

Farkas Dániel 1996 9,20

Lackner Rolf 1998 8,56

Testnevelő: Pellei László

4. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 10,2450

Magyar András 1995 10,70

Dányi Dániel 1997 10,27

Kiss Martin 1995 10,04

Bojti Vilmos Marcell 1996 9,97

Herczeg Gergő Gábor 1995 8,98

Testnevelő: Kondor István

5. Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 10,1575

Dobai Dániel 1996 10,82

Matisz Ádám 1996 10,24

Helmeczi István 1996 10,05

Tirpák Tamás 1997 9,52

Götz Máté 1995 8,76

Testnevelő: Kistóth Miklós

6. Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 10,0125

Radácsi Dávid 1997 10,65

Verbovszki Barnabás 1995 10,46

Baktai Ferenc 1997 9,80

Büdi Szabolcs 1995 9,14

Ipacs Tamás 1996 8,94

Testnevelő: Fábián Réka

7. Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 9,9700

Rusz Gergő 1995 11,00

Kiss Csaba 1996 10,92

Besenyei Márk 1995 9,24

Fülöp Gergő 1997 8,72

Berecz Dávid Renátó 1997 8,06

Testnevelő: Nyeste Sándor

8. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépisk., Szakisk. és Koll. 9,8925

Kovács Kristóf 1995 10,84

Fukász Valentin 1998 9,85

Kraf Bence 1995 9,48

Lovász Richárd 1995 9,40

Lakatos József 1996 9,30

Testnevelő: Deák Géza

9. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 8,8675

Csongrádi Gergely 1996 10,60

Kánya Ádám 1996 9,12

Szűrös László Gergő 1997 8,98

Márta Gusztáv 1998 6,77

Kajati Csanád 1995 0,00

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

10. Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakisk. 7,9775

Pethő Patrik 1995 8,80

Kiss Bence 1996 7,92

Barna Norbert 1996 7,85

Nagy Zsolt 1995 7,34

Tisza Sándor 1997 7,21

Testnevelő: Frigyik Erika

11. Miskolc, Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Isk. 7,8850

Danó Dávid 1996 9,70

Lövei Martin 1995 8,25

Szoboszlai Krisztián 1996 6,88

Csóka Nándor 1996 6,71

Mida Ádám 1998 6,25

Testnevelő: Fonalka Viktor

Diszkoszvetés (1,75kg) fiú (indult: 3 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 31,6975

Rózsahegyi Kornél 1997 35,32

Simon Mihály 1997 34,93

Lévai Lajos Szabolcs 1996 30,92

Juhász Krisztián 1996 25,62

Károly Máté 1996 22,63

Testnevelő: Pecsét Tibor

2. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyár Szakképző Iskola és Kollégium 19,9375

Varkoly Roland 1996 21,77

Csongrádi Gergő 1996 21,40

Szűrös László 1997 19,36

Márta Gusztáv 1998 17,22

Kánya Ádám 1996 0,00

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

3. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépisk., Szakisk. és Koll. 18,6800

Kovács Kristóf 1995 22,03

Lakatos József 1996 19,60

Haáz Dávid 1996 16,92

Lovász Richárd 1995 16,17

Visnyiczki Bence 1996 12,65

Testnevelő: Deák Géza

Gerelyhajítás (800gr) fiú (indult: 7 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 38,4825

Simon Mihály 1997 45,00

Buda Szabolcs 1996 41,17

Bodnár Attila 1996 34,23

Szávai Péter 1996 33,53

Tekse Bence 1995 27,00

Testnevelő: Pecsét Tibor

2. Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 29,9375

Kincses Kristóf 1995 32,54

Korda Péter 1998 32,53

Pirnák Péter 1996 31,29

Bordás Márton 1996 23,39

Halász Máté 1996 19,47

Testnevelő: Kistóth Miklós

3. Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 29,7075

Bodnár Roland 1995 40,34

Csontos Máté 1997 36,05

Bordás Krisztián 1998 22,24

Mogyorósi Szabolcs 1995 20,20

Testnevelő: Fábián Réka

4. Miskolc, Kandó Kálmán Szakközépiskola 28,0650

Majoros Attila 1995 29,94

Popovics Ákos 1995 28,96

Lukács Krisztián 1996 27,86

Veják István 1995 25,50

Testnevelő: Deményi Norbert

5. Kazincbarcika, B-A-Z Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 26,3850

Vasas Alex 1995 32,09

Czövek Gábor 1995 25,30

Zabari János 1995 24,46

Deme Bence 1995 23,69

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

6. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 26,0375

Varkoly Roland 1996 27,90

Csongrádi Gergő 1996 26,67

Kánya Ádám 1996 26,42

Márta Gusztáv 1998 23,16

Kis Tóth János 1998 20,03

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

7. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépisk., Szakisk. És Koll. 23,4025

Kovács Kristóf 1995 32,76 Nem

Molnár Viktor 1999 32,42

Lovász Richárd 1995 28,43

Csík Patrik 1998 0,00

Géczi Patrik 1997 0,00

Testnevelő: Deák Géza

4x1500 m fiú (indult: 13 csapat)

1. Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 18:32,6

Béke Kornél 1998

Csizmadia Adrián 1997

Lehmann Bence 1997

Marton Előd 1995

Testnevelő: Tóth Papp Tamás

2. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 19:14,4

Bárdos Bence Zsolt 1998

Germán Gábor 1996

Tóth Richárd 1997

Tóth Róbert Ferenc 1997

Testnevelő: Pecsét Tibor

3. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 19:46,9

Büki Ádám 1995

Büki Dávid 1995

Maksa Balázs 1995

Tóth Apor 1998

Testnevelő: Pellei László

4. Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 19:48,8

Fedák Tamás 1998

Kovács Olivér 1997

Pék Péter 1995

Tyukodi Dániel 1997

Testnevelő: Fábián Réka

5. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 19:58,9

Bihari Levente 1995

Feczkó Botond 1998

Herpai Ágoston 1996

Szűcs Botond 1997

Testnevelő: Molnár Attila

6. Kazincbarcika, B-A-Z Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 20:13,9

Horváth Szilárd 1995

Lakatos Csaba 1997

Spisák Máté 1995

Tirpák Gergő 1995

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

7. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 20:14,1

Bodolai István 1998

Csík Patrik 1998

Juhász Ádám 1995

Tokaji Tamás 1998

Testnevelő: Deák Géza

8. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 20:31,2

Daragó Levente 1996

Kovács Soma 1997

Nyilasi Martin 1995

Magyar Milán 1997

Testnevelő: Murinkó István

9. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 20:32,2

Skover Péter 1997

Rási László 1998

Sajó András 1997

Tóth Ádám 1997

Testnevelő: Kondor István

10. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 20:34,7

Juhász József 1996

Bartha Olivér 1996

Rási Richárd 1995

Ujság Péter 1995

Testnevelő: Varga Dénes

11. Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 21:10,7

Hallgató Márk Jób 1995

Kerékgyártó Balázs 1997

Lakatos Róbert 1996

Révész Péter 1997

Testnevelő: Nyeste Sándor

12. Miskolc, Avasi Gimnázium 21:51,3

Bajusz Tamás 1997

Lakatos Viktor 1995

Orbán György 1996

Majoros Tamás 1995

Testnevelő: László István

13. Miskolc, Eötvös József Építőipari, Művészeti Szakképző Iskola 24:20,1

Bari Martin 1996

Galamb Márió 1995

Lakatos Zoltán 1998

Csóka Nándor 1996

Testnevelő: Fonalka Viktor

Svédváltó fiú (indult: 16 csapat)

1. Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 1:58,9

Kovács Zoltán 1995

Budai Erik 1995

Farkas Attila 1995

Kiss Csaba 1996

Testnevelő: Tóth Papp Tamás

2. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:10,2

Boros Gábriel 1997

Mahovics Márk József 1995

Mamrus Balázs 1995

Tekse Bence 1995

Testnevelő: Pecsét Tibor

3. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 2:11,1

Dorony Balázs 1997

Fedor Lukács 1995

Krajnyák Levente 1995

Papp Péter 1998

Testnevelő: Molár Attila

4. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 2:11,7

Fehér Dániel 1995

Pap Áron 1996

Sós Dávid 1995

Sós József 1995

Testnevelő: Pellei László

5. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 2:13,1

Dobronyi Benjámin 1994

Herczeg Benjámin Énok 1996

Kovács Richárd 1997

Pristyák Levente 1995

Testnevelő: Murinkó István

6. Kazincbarcika, B-A-Z Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 2:15,0

Balla Gábor Máté 1995

Lakatos Béla 1996

Somogyi Martin 1997

Szemere Norbert Dávid 1996

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

7. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 2:17,7

Balajti Dávid 1997

Kormány Tamás 1995

Kiss Simon 1997

Tóth Bálint 1997

Testnevelő: Varga Dénes

8. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 2:18,6

Dányi Dániel 1997

Dobó Ádám 1995

Herczeg Róbert 1998

Saláta Domonkos 1995

Testnevelő: Kondor István

9. Miskolc, Avasi Gimázium 2:19,0

Horváth Bence 1997

Száva Bence 1998

Kaczvinszki Péter 1996

Kozsil Bence 1996

Testnevelő: László István

10. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 2:19,7

Botos Ferenc Márk 1998

Géczi Patrik 1997

Kohányi Roland 1997

Nagy Viktor 1996

Testnevelő: Deák Géza

11. Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 2:22,4

Halász Máté 1996

Korda Péter 1998

Laczkó Máté 1995

Szalkay Béla 1995

Testnevelő: Géczi Tamás

12. Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 2:22,9

Bordás Krisztián 1998

Farkas László 1996

Jónás Máté 1998

Kallus Gergely 1998

Testnevelő: Fábián Réka

13. Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 2:23,5

Berecz Dávid Renátó 1997

Durányik Ádám 1996

Nyitrai Attila Márk 1997

Trizner Nándor Bence 1996

Testnevelő: Nyeste Sándor

14. Miskolc, Kós Károly Építőipari Szakközépiskola és Szakiskola 2:25,2

Orosz Zsolt 1996

Kótai Rómeó 1996

Nagy Zoltán 1998

Szabó Péter 1997

Testnevelő: Paszternák Viktor

15. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 2:32,4

Drotár Ferenc 1995

Kis Tóth János 1998

Koleszár Richárd 1998

Török József 1995

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

16. Miskolc, Kandó Kálmán Szakközépiskola 2:33,4

Kiss Benjámin 1995

Száva László 1998

Solymosi Bálint 1996

Szűcs Tibor 1995

Testnevelő: Deményi Norbert

 

 

LEÁNY V-VI. KORCSOPORT

(1995-1996-1997-1998-ban / 1999-ben születettek)

Magasugrás leány (indult: 6 csapat)

1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,4125

György Ágnes 1996 1,45

Mohácsi Eszter 1996 1,45

Edöcsény Klára 1996 1,40

Torma Rebeka 1998 1,35

Kertész Anna 1996 1,30

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

2. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 1,3125

Bertók Bettina 1997 1,35

Szabó Helga 1995 1,35

Edőcs Fanni Andrea 1998 1,30

Frindt Enikő 1997 1,25

Kundráth Kiara 1997 1,20

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

3 Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 1,3000

Bencsik Martina 1995 1,35

Kovács Bianka 1995 1,30

Tóth Kinga 1997 1,30

Kemény Kitti 1996 1,25

Daragó Rebeka 1997 1,15

Testnevelő: Zinger Béla

4 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 1,3000

Magosi Mira Mirtill 1997 1,35

Ignácz Réka 1996 1,35

Máté Kamilla 1998 1,25

Németh Eszter 1997 1,25

Flender Tímea 1998 1,20

Testnevelő: Kondor István

5. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 1,2875

Druzsba Dalma 1996 1,35

Dienes Dorina 1998 1,30

Letek Nóra 1998 1,25

Lipták Lilla 1995 1,25

Papp Orsolya 1998 0,00

Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra

6. Kazincbarcika, B-A-Z Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 1,2625

Nagyfejő Vivien 1995 1,30

Ríz Evelin 1995 1,30

Boros Tímea 1997 1,25

Boros Edina Ibolya 1996 1,20

Kelemen Kamilla Anna 1996 0,00

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

Távolugrás leány (indult: 10 csapat)

1. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 4,6150

Kecskeméti Lilla 1996 5,19

Montovay Petra 1995 4,68

Kis Leila 1998 4,52

Rózsahegyi Alexandra 1997 4,07

Rácz Flóra 1997 4,06

Testnevelő: Kerekes Attila

2. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 4,5425

Edőcs Fanni Andrea 1998 4,73

Margóczi Nikolett Beatrix 1996 4,71

Bertók Bettina 1997 4,52

Haraszti Gréta Petra 1996 4,21

Kundráth Kiara 1997 3,98

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

3. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 4,3725

Gantner Petra 1997 4,68

Levenda Zsófia 1998 4,44

Tóth Lilla 1995 4,25

Letek Nóra 1998 4,12

Lipták Lilla 1995 3,75

Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra

4. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 4,2900

György Ágnes 1996 4,45

Edöcsény Klára 1996 4,30

Kaiser Zsófia 1995 4,24

Kertész Anna 1997 4,17

Bartos Lídia 1995 3,98

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

5. Miskolc, Avasi Gimnázium 4,1575

Osztermann Fanni 1998 4,39

Balogh Petra 1998 4,16

Domokos Dzsenifer 1998 4,14

Kavicsánszki Olívia 1997 3,94

Kerekes Krisztina 1998 0,00

Testnevelő: László István

6. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 4,0925

Besenyei Boglárka 1996 4,57

Váradi Réka 1997 4,16

Rácz Dóra 1996 4,05

Novák Lili 1996 3,59

Csernikovics Evelin 1996 0,00

Testnevelő: Kondor István

7. Kazincbarcika, B-A-Z Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 3,9700

Boros Edina Ibolya 1996 4,14

Kiszely Georgina 1996 3,97

Rigó Krisztina 1997 3,90

Tóth Dzsenifer 1996 3,87

Körmendi Ilona Brigitta 1997 3,82

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

8. Sárospatak, Árpás Vezér Gimnázium és Kollégium 3,9625

Sikorszki Nikoletta 1995 4,14

Hajas Réka 1996 4,04

Demeter Dóra 1998 3,95

Demeter Klaudia 1996 3,72

Hajdú Bernadett 1996 3,70

Testnevelő: Géczi Tamás

9. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 3,9550

Sipos Fanni 1998 4,50

Klusóczki Cintia 1999 3,82

Patkó Éva 1996 3,80

Szabó Szabina 1998 3,70

Nadanicsek Cintia 1998 3,68

Testnevelő: Deák Géza

10. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3,5250

Kemény Kitti 1996 3,98

Kovács Bianka 1995 3,66

Bodó Fanni 1995 3,38

Országh Olívia 1998 3,08

Lossó Viktória 1997 2,80

Testnevelő: Zinger Béla

Súlylökés (4kg) leány (indult: 10 csapat)

1. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 8,3550

Sikora Emőke 1995 8,88

Papp Szonja 1997 8,38

Hajdú Daniella 1997 8,16

Kecskeméti Lilla 1996 8,00

Rácz Flóra 1997 7,10

Testnevelő: Kerekes Attila

2. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 8,1225

Barcsák Linda 1995 9,67

Sütő Inez 1995 7,76

Nagy Regina Edit 1996 7,74

Bálint Enikő Nóra 1997 7,32

Hornyik Lea 1997 7,20

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

3. Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 8,0325

Ládi Krisztina 1996 8,42

Forgács Ivett 1997 8,15

Bártfai Bianka 1997 7,78

Fészki Alexandra 1998 7,78

Jandl Bojana Brigitta 1998 6,78

Testnevelő: Demeterné Láng Judit

4. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 7,8500

Bartos Lídia 1995 8,46

Kertész Anna 1997 7,70

György Ágnes 1996 7,70

Edöcsény Klára 1996 7,54

Kondás Eszter 1996 7,48

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

5. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 7,4525

Gál Virág 1998 7,90

Tóth-Péter Fanni 1998 7,77

Magosi Mira Mirtill 1997 7,76

Baumgartner Zsuzsanna Marica 1995 6,38

Hámori Cintia 1995 5,68

Testnevelő: Kondor István

6. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 7,2950

Nagyzam Katalin 1995 7,47

Fónagy Afrodité 1998 7,46

Sipos Fanni 1998 7,18

Boros Kinga 1997 7,07

Skrenya Alexandra 1996 6,86

Testnevelő: Deák Géza

7. Kazincbarcika, B-A-Z Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 7,2475

Kocsi Zsanett Dóra 1996 8,04

Kelemen Kamilla Anna 1996 7,64

Sikesdi Réka 1998 6,83

Rőczei Réka 1997 6,48

Antal Fanni 1998 6,28

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

8. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 7,1425

Bódis Brigitta 1998 8,20

Domokos Dominika 1998 7,16

Bánóczy Zsuzsanna 1996 6,96

Benkő Glória 1998 6,25

Levenda Zsófia 1998 6,12

Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra

9. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 6,4900

Csóka Mária 1996 7,92

Hilóczki Blanka Zsófia 1997 6,36

Demkó Fruzsina 1999 5,96

Zurai Nikoletta 1997 5,72

Molnár Rebeka 1997 5,66

Testnevelő: Zinger Béla

10. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 5,7400

Som Krisztina 1998 6,09

Orosz Natália 1998 5,97

Bari Georgina 1996 5,70

Garai Réka 1996 5,20

Kiss Ivett 1998 5,00

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

Diszkoszvetés (1kg) leány (indult: 4 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 20,9750

Barcsák Linda 1995 22,10

Margóczi Nikolett Beatrix 1996 22,00

Hornyik Lea 1997 20,75

Győrik Dóra 1998 19,05

Sütő Inez 1995 15,69

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

2. Kazincbarcika, B-A-Z Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 19,2725

Kelemen Kamilla Anna 1996 24,04

Kocsi Zsanett Dóra 1996 19,33

Sikesdi Réka 1998 17,68

Ruszó Cintia Vivien 1997 16,04

Antal Fanni 1998 11,59

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

3. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 17,0425

Csóka Mária 1996 21,44

Bencsik Martina 1995 17,15

Bodó Fanni 1995 16,65

Hilóczki Blanka Zsófia 1997 12,93

Zurai Nikoletta 1997 12,69

Testnevelő: Zinger Béla

4. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 15,5925

Agócs Adrienn 1998 18,20

Skrenya Alexandra 1996 15,50

Fónagy Afrodité 1998 14,98

Nagyzam Katalin 1995 13,69

Boros Kinga 1997 13,44

Testnevelő: Deák Géza

Gerelyhajítás (600gr) leány (indult: 4 csapat)

1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 26,3100

Barcsák Linda 1995 30,39

Margóczi Nikolett Beatrix 1996 29,46

Sütő Inez 1995 25,90

Frindt Enikő 1997 19,49

Somody Dóra 1998 0,00

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

2. Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 19,2675

Bártfai Bianka 1997 20,93

Burony Eszter 1997 19,76

Ládi Krisztina 1996 18,75

Forgács Ivett 1997 17,63

Jandl Bojana Brigitta 1998 17,60

Testnevelő: Demeterné Láng Judit

3. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 18,0525

Bencsik Martina 1995 21,35

Csóka Mária 1996 18,00

Tóth Kinga 1997 16,52

Hilóczki Blanka Zsófia 1997 16,34

Bodó Fanni 1995 15,35

Testnevelő: Zinger Béla

4. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 17,1025

Boros Kinga 1997 20,10

Fónagy Afrodité 1998 19,50

Klusóczki Cintia 1999 14,55

Kovács Viktória 1996 14,26

Keresztes Nikoletta 1997 13,23

Testnevelő: Deák Géza

4x800 m leány (indult: 10 csapat)

1. Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 10:46,1

Jakab Ilka 1998

Sebők Klaudia 1997

Szegedi Sára 1998

Vizi Viktória 1995

Testnevelő: Tóth Papp Tamás

2. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 11:09,1

Huszár Réka 1995

Oláh Liza 1997

Pataki Anna 1997

Szépe Sarolt 1995

Testnevelő: Kerekes Attila

3. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 11:30,4

Mohácsi Eszter 1996

Edöcsény Csenge 1995

Edöcsény Klára 1996

Kertész Anna 1997

Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó

4. Miskolc, Zrínyi Ilona Gimnázium 11:38,4

Bogdányi Réka 1997

Gressai Dorina 1996

Hunyor Virág 1995

Sárándi Fanni 1997

Testnevelő: Antal Csaba

5. Miskolc, Avasi Gimnázium 11:42,8

Osztermann Fanni 1998

Kulcsár Kitti 1996

Csoma Zsanett 1995

Kavicsánszki Olívia 1997

Testnevelő: László István

6. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 12:15,2

Bódi Zsófia Rebeka 1998

Flekács Alexandra 1997

Haraszti Gréta Petra 1996

Makranczi Rebeka 1996

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

7. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 12:27,1

Demkó Fruzsina 1999

Bódi Viktória 1998

Hilóczki Blanka Zsófia 1997

Zurai Nikoletta 1997

Testnevelő: Zinger Béla

8. Kazincbarcika, B-A-Z Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 12:33,6

Boros Edina Ibolya 1996

Csikász Kinga 1997

Ruszó Cintia 1997

Rigó Krisztina 1997

Testnevelő: Tőzsér Zoltán

9. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 13:31,2

Klusóczki Cintia 1999

Lovász Tímea 1998

Matiz Nikoletta 1999

Tamus Nikoletta 1998

Testnevelő: Deák Géza

10. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 13:47,1

Kékedi Evelin 1997

Rózsa Helga 1998

Andók Regina 1995

Tóth Judit 1998

Testnevelő: Kondor István

Svédváltó leány (indult: 10 csapat)

1. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 2:32,6

Ferencsák Dóra 1997

Gantner Petra 1997

Levenda Zsófia 1998

Lukács Flóra 1995

Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra

2. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 2:36,9

Kecskeméti Lilla 1996

Kis Leila 1998

Montovay Petra 1995

Szemán Edina 1995

Testnevelő: Kerekes Attila

3. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium 2:43,6

Bertók Bettina 1997

Edőcs Fanni Andrea 1998

Kiss Dorottya Fanni 1995

Sveda Viktória 1996

Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna

4. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 2:44,1

Besenyei Boglárka 1996

Brogli Réka 1996

Csernikovics Evelin 1996

Váradi Réka 1997

Testnevelő: Kondor István

5. Miskolc, Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola 2:45,6

Bertalan Anna 1998

Fészki Alexandra 1998

Hocza Nikolett 1995

Zentai Vanda 1998

Testnevelő: Demeterné Láng Judit

6. Sárospatak, Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium 2:48,4

Dékány Lea 1998

Demeter Dóra 1998

Demeter Klaudia 1996

Sikorszki Nikoletta 1995

Testnevelő: Géczi Tamás

7. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 2:54,4

Nadanicsek Cintia 1998

Patkó Éva 1996

Sipos Fanni 1998

Strukkel Laura 1998

Testnevelő:Deák Géza

8. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakiskola 3:00,9

Lossó Viktória 1997

Pekó Annamária 1996

Pozsgai Loretta 1997

Tóth Kinga 1997

Testnevelő: Zinger Béla

9. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 3:12,2

Barna Boglárka 1996

Kiss Natália 1996

Rácz Kitti 1997

Tokár Emese 1996

Testnevelő: Banuné Takács Andrea

10. Miskolc, Avasi Gimnázium D.Q.

Berencsy Fanni 1997

Szabó Dóra 1997

Kovács Vanda 1996

Domokos Dzsenifer 1998

Testnevelő: László István

Keresés

Partnerek