Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia III-IV. kcs. Megyei Döntő - Miskolc, 2011. szeptember 27.

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia III-IV. korcsoport
Megyei Döntő beszámolója
Miskolc, 2011. szeptember 27.

 

A Megyei Diáksport Tanács 2011. szeptember 27-én Miskolcon a Diósgyőri Atlétikai Pályán rendezte meg az Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság III-IV. korcsoportos megyei döntőjét. A diáksport bizottságok által rendezett körzeti döntők legjobbjai jutottak a megyei döntőbe.

A kiváló körülmények között megrendezett megyei döntőn sok jó eredmény született. Bízunk benne, hogy az elért eredmények alapján sok csapatunk lesz érdekelt az országos döntőn való részvételben, amely Albertirsán 2011. október 11-én kerül megrendezésre.

Sajnálatos tény, hogy az elmúlt évhez képest kevesebb csapattal rendeztük meg a versenyt.

A versenyjegyzőkönyv letölthető honlapunkról (www.borsodsport.hu):
 Letöltések/Diáksport/Versenyeredmények

1-3. helyezettek:
Fiú magasugrás:      
1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,4975  
 (Jaskó Péter, Dányi Dániel, Majercsik Balázs, Papp Mihály, Málik Mihály András) 
 Testnevelő: Béres Csaba      
2. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium és Kollégium 1,4575  
 (Lukács Máté, Kövér Gábor, Szabó Zsombor Attila, Lackner Rolf Ákos, Tóth Apor Imre 
 Testnevelő: Bobcsák Krisztina      
3. Miskolc, Selyemréti Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola 1,4575
 (Szabó István, Koroknai Gergő, Tóka Bence, Kovács Richárd, Géci Levente)  
 Testnevelő: Antalné Máriási Erika   

Fiú távolugrás:     
1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 4,9125
 (Nagy Ernő, Somogyi Martin, Jaskó Péter,Polyák Márk Máté, Éliás Krisztián)
 Testnevelő: Béres Csaba    
2. Kazincbarcika, Ádám Jenő Általános Iskola 4,8575
 (Helfrich János Martin, Majkkai Norbert, Horváth Márton, Gál Richárd, Csörsz Milán)
 Testnevelő: Kondor István    
3. Miskolc, Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 4,8000
 (Matyi Róbert, Rónyai Kornél, Harsági Zsombor, Dari Levente, André Gergely)
 Testnevelő: Szabóné Korondi Ildikó-Matiz László      

Fiú súlylökés:     
1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 9,6425
 (Milicz Gábor, Kocsis Gergő, Hora Gábor, Molnár Ádám, Dudás Benedek)
 Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó    
2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 9,5100
 Danyi Dániel, Kiss Marcell, Éliás Kriszitián, Pásztor Pál, Farkas Ákos)
 Testnevelő: Béres Csaba    
3. Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola 9,3525
 (Horváth István, Szabó András, Dandás Tamás, Pásztor Tamás, Leitner Csaba)
 Testnevelő: Sontra László-Tuss Péter 

Fiú kislabdahajítás:     
1. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 57,4650
 (Nagy Ernő, Éliás Krisztián, Juhász Viktor Márk, Sándor Áron, Handki Zoltán)
 Testnevelő: Béres Csaba    
2. Miskolc, Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 56,2575
 (Mezőssy Levente, Harsági Zsombor, Róbert, André Gergely, Jandl Bertold) 
 Testnevelő: Szabóné Korondi Ildikó-Matiz László    
3. Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Általános Iskola 55,4975
 (Demeter Roland, Porkoláb Zoltán, Sallai Máté, Farkas Attila, Szendrei Norbert)
 Testnevelő: Tiszolczki László-Gallik Gábor-Stenger Károly     

Leány magasugrás:    
1. Miskolc, Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda 1,3250
 (Fister Csenge, Bogdányi Réka, Földesi Dorina, Halász Anna, Tóth Gréta)
 Testnevelő: Sárréti Gézáné 
2. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,3075
 (Kertész Anna, Kovács Rita, Sándor Petra, Molnár Enikő, Lempochner Boglárka)
 Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó    
3. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 1,2750
 (Posta Fruzsina, Szobonya Csenge, Csikász Kinga, Mihók Ilona, Molnár Zsófia)
 Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva   

Leány távolugrás:    
1. Mezőkövesd, Szent István Katolikus Általános Iskola 4,1100
 (Beraxa Lili, Fügedi Éva, Jacsó Ilona, Kosztrub Dominika, Magyar Dominika)
 Testnevelő: Lénártné Csuhai Katalin    
2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 4,0700
 (Borbély Dorina, Cselei Renáta, Kovács Laura, Mészáros Blanka, Szobonya Csenge)
 Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva    
3. Sajószentpéter, Sajószentpéteri Központi Általános Iskola 3,9850
 (Kelemen Renáta Natália, Körmendi Ilona Brigitta, Láng Noémi, Zsíros Nikolett, Link Szilvia ) 
 Testnevelő: Kostyánszki Lászlóné-Drótosné Kónya Tünde 

Leány súlylökés:    
1. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 8,3825
 (Hajdú Daniella, Rácz Flóra, Papp Szonja, Oláh Liza, Rózsahegyi Alexandra)
 Testnevelő: Bobcsák Krisztina    
2. Bőcs, Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 8,2075
 (Szabó Cintia , Túróczi Ágnes, Szabó Evelin, Fészki Alexandra, Juhász Ramóna)
 Testnevelő: Dienes Anett    
3. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 7,9075
 (Posta Fruzsina, Fónagy Afrodité Zsuzsanna, Klimó Judit, Nagyfejő Réka, Ferenczi Adél)
 Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva    

Leány kislabdahajítás:    
1. Bőcs, Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 44,2550
 (Szabó Cintia, Juhász Ramóna, Fészki Alexandra, Túróczi Ágnes, Csordás Alexandra)
 Testnevelő: Dienes Anett    
2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 42,2525
 (Posta Fruzsina, Nagyfejő Réka, Kovács Laura, Klimó Judit, Hora Nikolett)
 Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva    
3. Sajószentpéter, Sajószentpéteri Központi Általános Iskola 40,1025
 (Láda Viktória, Rőczei Réka, Kovávs Enikő, Mag Zsanett, Tóbiás Niklott)
 Testnevelő: Máthé László-Kostyánszki Lászlóné     

10x200 m vegyes váltó (5 leány - 5 fiú):    
1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 4:49,9
 (Dorony Balázs, Homolya Panni, Hora Gábor, Kertész Anna, Kovács Márton, Lestál Rita, Molnár Ádám, Molnár Enikő, Papp Péter, Vajda Réka)    
 Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó    
2. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola 4:50,7
 (Borbély Dorina, Cselei Renáta, Dányi Dániel, Kovács Laura, Málik Mihály András, Mészáros Blanka, Nagy Ernő, Papp Mihály, Polyák Márk Máté, Szobonya Csenge)  
 Testnevelő: Tóthné Szepesi Éva-Béres Csaba    
3. Tiszaújváros, Ált. Isk., Alapf. Műv. Okt. és Ped.-Sz. Szolg. Int., Egys. Ped. Szakszolg. 4:54,3
 (Bódis Lea, Csizmadia Adrián, Csombók Martina, Kavicsánszki Olívia, Kiss Tamás, Kovács Dániel, Lehmann Bence, Nagy Márk, Sárga Petra, Toma Rebeka)   
 Testnevelő: Vadas Gyula-Jakab István 

Képek később a galériában lesznek megtalálhatók.

Keresés

Partnerek