Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia V-VI. kcs. Megyei Döntő beszámolója - Miskolc, 2011. szeptember 26.

Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Diákolimpia V-VI. korcsoport
Megyei Döntő beszámolója
Miskolc, 2011. szeptember 26.

 

 

A 2011/2012. tanév első atlétikai ügyességi csapatbajnokságát 2011. szeptember 26-án rendezte meg a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács a diósgyőri atlétikai pályán.

A kiváló körülmények közepette lebonyolított versenyen a résztvevők száma csökkent az elmúlt tanévihez képest. A legjobb csapatok az országos összevetést követően október 12-én Budapesten vehetnek részt az országos diákolimpiai döntőn.

A versenyjegyzőkönyv letölthető honlapunkról (www.borsodsport.hu):
 Letöltések/Diáksport/Versenyeredmények

1-3. helyezettek:
Fiú magasugrás:
1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 1,7625
 (Fedor Lukács, Dudás György, Zelena Zalán, Fóris Balázs, Dudás Gergely) 
 Testnevelő: Molnár Attila    
2. Kazincbarcika, B.A.Z. Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  1,6500
 (Szabó Péter, Csipkés Csaba, Simon Balázs, Majercsik Bence, Ignácz Dániel)
 Testnevelő: Tőzsér Zoltán    
3. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 1,6125
 (Nemes József, Gajdán Imre, Farkas Gergő, Kiss Attila, Aranyosi Árpád) 
 Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna  

Fiú távolugrás:     
1. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 5,6175
 (Szalatnay Tamás, Nemes József, Kiss Attila, Aranyosi Árpád, Szalatnay Balázs) 
 Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna    
2. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet 5,6150
 (Szendidai Richárd, Répási József, Szabó Richárd, Mamrus Balázs, Czeglédi Márk)
 Testnevelő: Pecsét Tibor    
3. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 5,6100
 (Sós Dávid, Sós József, Gaál Szilveszter, Szakács Szilárd, Heinrich Kevin) 
 Testnevelő: Pellei László    

Fiú súlylökés:      
1. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 10,6825
 (Uszogh Dániel, Szabó Bence, Tóth Dominik, Nowacki Krisztián, Szrenka Ádám)
 Testnevelő: Molnár Attila        
2. Miskolc, Andrássy Gyula Szakközépiskola 10,4175
 (Csernikovics Dávid, Mészáros István, Novák Edvin, Szűcs Joakim, Pavel Péter)
 Testnevelő: Szobonya Ferenc       
3. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 10,3800
(Magyar András, Szőr Dániel Edvárd, Gencsi Dávid, Ötvös Csaba Konrád, Czenke Zoltán)
 Testnevelő: Móth Éva  

Fiú diszkoszvetés:     
1. Kazincbarcika, B.A.Z. Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll.  27,5150
 (Papp Dániel, Konyha Gergő, Papp Dávid, Ferenczi Dániel, Mészáros Gergő)
 Testnevelő: Oláh Zsolt    
2. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 25,8125
 (Szabó Arnold, Siroki Jenő , Jeles Dávid, Balogh András, Balogh Dávid)
 Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna    
3. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet 24,3300
 (Simon Mihály, Rózsahegyi Kornél, Lévai Lajos Szabolcs, Juhász Krisztián, Ragályi Róbert)
 Testnevelő: Pecsét Tibor 

Fiú gerelyhajítás:     
1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet 35,5200
 (Alexa Márk, Czeglédi Márk, Szentidai Richárd , Szabó Richárd, Simon Mihály) 
 Testnevelő: Pecsét Tibor    
2. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 32,3250
 (Szabó Arnold, Balogh András, Jeles Dávid, Balogh Dávid, Siroki Jenő)
 Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna    
3. Miskolc, Szemere Bertalan Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 28,4200
 (Kovács Kristóf, Istenes Örs, Giba Szabolcs, Lebeskó András, Lalik Máté)
 Testnevelő: Deák Géza  

Fiú 4x1500 m:     
1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet 19:23,5
 (Bodnár Attila, Szakmáry Olivér, Tugyi Levente, Viola Viktor) 
 Testnevelő: Pecsét Tibor    
2. Kazincbarcika, B.A.Z. Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll. 19:40,8
 (Lengyel Martin, Gavrilete Roland, Lázók Dávid, Szőcs Rómeó) 
 Testnevelő: Tőzsér Zoltán    
3. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 19:41,2
 (Bodonyi András Dávid, Kovács Balázs, Szakács Bálint, Zsigmond Olivér)   
 Testnevelő: Pellei László    

Fiú svédváltó:     
1. Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 2:02,9
 (Budai Erik Zoltán, Farkas Attila, Kiss Csaba, Takács Gábor)   
 Testnevelő: Tóth Papp Tamás   
2. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 2:09,8
 (Harsányi Levente, Kovács Ádám, Sós Dávid, Sós József)   
 Testnevelő: Pellei László   
3. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 2:10,7
 (Kiss Attila, Kótai Márió Péter, Szalatnay Balázs, Szalatnay Tamás)
 Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna   

Leány magasugrás:     
1. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 141,2500
 (Majtényi Gréta, Czinke Viktória, Késely Dalma, Kecskeméti Lilla, Sitkey Mariann)
 Testnevelő: Bobcsák Krisztina  
2. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 135,0000
 (Balogh Petra, Edöcsény Klára, Horváth Viktória, Sándor Csilla)
 Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó    
3. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 132,5000
 (Druzsba Dalma, Hajdu Eszter, Kovács Alexandra, Letek Rita, Tóth Lilla)
 Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra    

Leány távolugrás:     
1. Miskolc, Avasi Gimnázium 4,6125
 (Szabó Szonja, Bernáth Csilla, Matta Beatrix, Gáspár Dorina, Lasztóczi Petra)
 Testnevelő: László István    
2. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 4,4925
 (Kecskeméti Lilla, Montovay Petra, Sitkey Mariann, Apró Fruzsina, Czinke Viktória)
 Testnevelő: Bobcsák Krisztina    
3. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet 4,4000
 (Margóczi Nikolett Beatrix, Kiss Dorottya Fanni, Szabó Helga, Putnóczki Bianka, Haraszti Gréta Petra) 
 Testnevelő: Pecsét Tibor 

Leány súlylökés:     
1. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 8,1175
 (Fenyvesi Diána, Nagy Annamária, Szabó Piroska, Alparán Nikolett, Nagy Vivien)
 Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna      
2. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakképző Központ 7,6375
 (Elek Réka, Rozgonyi Réka , Köteles Vivien, Oláh Tímea Léna, Perger Lilla)
 Testnevelő: Zinger Béla       
3. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 7,5350
 (Sikora Emőke, Kaczvinszki Blanka, Apró Fruzsina, Grasalkovits Kinga, Majtényi Stella)
 Testnevelő: Bobcsák Krisztina  

Leány súlylökés:      
1. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 8,1175
 (Fenyvesi Diána, Nagy Annamária, Szabó Piroska, Alparán Nikolett, Nagy Vivien)
 Testnevelő: Tigyiné Takács Zsuzsanna        
2. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakképző Központ 7,6375
 (Elek Réka, Rozgonyi Réka , Köteles Vivien, Oláh Tímea Léna, Perger Lilla)
 Testnevelő: Zinger Béla       
3. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 7,5350
 (Sikora Emőke, Kaczvinszki Blanka, Apró Fruzsina, Grasalkovits Kinga, Majtényi Stella)
 Testnevelő: Bobcsák Krisztina    

Leány gerelyhajítás:     
1. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium és Városi Pedagógiai Intézet 24,0650
 (Túróczy Rebeka Sára, Lőrincz Vanda, Barcsák Linda, Sütő Inez, Szabó Helga)
 Testnevelő: Pecsét Tibor   
2. Miskolc, Berzeviczy Gergely Szakközépiskola és Szakképző Központ 23,5675
 (Csontos Dalma, Rozgonyi Réka, Perger Lilla, Oláh Tímea, Sivák Anna)
 Testnevelő: Zinger Béla    
3. Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 23,0500
 (Fenyvesi Diána, Pecho Amexandra, Alparán Nikolett, Nagy Annamária, Nagy Vivien)
 Testnevelő: TigyinéTakács Zsuzsanna    

Leány 4x800 m: 
1. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 11:11,0
 (Besenyei Boglárka, Brogli Réka, Polonkai Eszter, Tanyi Ramóna) 
 Testnevelő: Móth Éva    
2. Tiszaújváros, Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 11:34,6
 (Császár Nóra, Király Kinga, Szabó Evelin, Vízi Viktória)    
 Testnevelő: Tóth Papp Tamás    
3. Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 11:34,8
 (Versegi Nagy Bernadett, Gilányi Valentina, Lucák Lilla, Polyák Zsófia) 
 Testnevelő: Virosztekné Szakál Ildikó    

Leány svédváltó:     
1. Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium 2:29,8
 (Fónagy Gabriella, Kébel Zsófia, Letek Rita, Lukács Flóra) 
 Testnevelő: Vanczákné Darai Dóra    
2. Miskolc, Avasi Gimnázium 2:34,0
 (Kiss Barbara, Lasztóczi Petra, Szabó Szonja, Tóth Barbara)    
 Testnevelő: László István    
3. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium 2:36,3
 (Czinke Viktória, Montovay Petra, Sikora Emőke, Sitkey Mariann)    
 Testnevelő: Bobcsák Krisztina    
          

Keresés

Partnerek