Telekom Labdarúgó Diákolimpia III. korcsoport Országos Döntő, Miskolc, 2013. június 16-19.

Telekom Labdarúgó Diákolimpia III. korcsoport

Országos Döntő sorsolása, lebonyolítása, eredményei

Miskolc, 2013. június 16-19.

 

 

 

RÉSZTVEVŐ CSAPATOK

 

Ssz. Megye: Iskola: Település: Testnevelő tanár / Felk.:

1 Baranya Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola Pécs Szikszai Zsolt / Ángyán Norbert

2 Bács-Kiskun Kalocsa és Térsége Általános Iskolája Kalocsa Balogh Tamás

3 Békés Mezőberényi Kistérségi Általános Iskola Mezőberény Kajlik Péter

4 Borsod-A-Z Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika Barna Imre

5 BUDAPEST Gloriett Általános és Sportiskola Budapest Varga István / Hovanyecz Ferenc

6 Csongrád Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Imre Madach Hungarian-English Bilingual Primary School Szeged Várkonyi Béla

7 Fejér Tóvárosi Általános Iskola Székesfehérvár Fodor Tamás

8 Győr-Moson-S Adyvárosi Közoktatási Főigazgatóság Óvoda, Általános- és Középiskola Győr Kovács Béla

9 Hajdú-Bihar Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája Debrecen Koi Attila

10 Heves Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola Eger Brandstadter Gábor, Fejes Adrian Adél,Kocsisné Nagy Erzsébet,Kékesi László

11 Jász-Nk-Sz Szandaszőlősi Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Szolnok Kövér Péter

12 Komárom-E Dorogi Óvoda, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Dorog Szabó Ferenc

13 Nógrád SKÁID Központi Általános Iskola Salgótarján Répás Béla

14 Pest Páduai Szent Antal Iskola Piliscsaba Gerendás Gábor, Tóthné Magyarvári Krisztina

15 Somogy Kaposvári Általános Iskola Kaposvár Kovács Zoltán / Spilák Szilveszter

16 Szabolcs-Sz-B Esze Tamás Általános Iskola Tarpa Biró József / Danku László

17 Tolna D-B-M Mikrotérségi Általános Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Beszédes József Általános Iskola, Gyógypedagógia Tagozat, Zeneiskolai- Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, összetett iskola intézményegység Dunaföldvár Németh Mihályné Baranya Bernadett / Holler Ferenc

18 Vas Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Szombathely Mikos Tamás

19 Veszprém Tapolcai Általános Iskola Tapolca Hanzmann László

20 Zala Belvárosi Magyar-Angol Két tanítási Nyelvű Általános Iskola Zalaegerszeg Bán István

 

SORSOLÁS

FIÚK

A csoport B csoport

1 Szolnok Szandaszőlősi 1 Eger Kemény

2 Mezőberény Mezőberényi 2 Kalocsa Kalocsa

3 Szombathely Váci           3 Tapolca Tapolcai

4 Tarpa Esze 4 Székesfehérvár Tóvárosi

5 Győr Adyvárosi 5 Zalaegerszeg Belvárosi

C csoport D csoport

1 Piliscsaba Páduai      1 Debrecen Debreceni

2 Dorog Dorogi 2 Budapest Gloriett

3 Salgótarján SKÁID 3 Pécs Széchenyi

4 Szeged Madách         4 Kaposvár Kaposvári

5 Kazincbarcika Pollack 5 Dunaföldvár D-B-M

 

2013. június 17. (hétfő)

 

I. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

8.30 D1-D2 Debrecen Debreceni - Budapest Gloriett 0-0

9.15 D4-D5 Kaposvár Kaposvári - Dunaföldvár D-B-M 5-0

10.00 D1-D3 Debrecen Debreceni - Pécs Széchenyi 2-1

10.45 D5-D2 Dunaföldvár D-B-M - Budapest Gloriett 0-6

11.30 D3-D4 Pécs Széchenyi - Kaposvár Kaposvári 2-1

EBÉDSZÜNET

14.30 D5-D1 Dunaföldvár D-B-M - Debrecen Debreceni 0-5

15.15 D2-D3 Budapest Gloriett - Pécs Széchenyi 0-1

16.00 D1-D4 Debrecen Debreceni - Kaposvár Kaposvári 0-0

 

II. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

8.30 C1-C2 Piliscsaba Páduai - Dorog Dorogi 1-1

9.15 C4-C5 Szeged Madách - Kazincbarcika Pollack 0-1

10.00 C1-C3 Piliscsaba Páduai - Salgótarján SKÁID 0-4

10.45 C5-C2 Kazincbarcika Pollack - Dorog Dorogi 1-1

11.30 C3-C4 Salgótarján SKÁID - Szeged Madách 1-0

EBÉDSZÜNET

14.30 C5-C1 Kazincbarcika Pollack - Piliscsaba Páduai 2-0

15.15 C2-C3 Dorog Dorogi - Salgótarján SKÁID 1-3

16.00 C1-C4 Piliscsaba Páduai - Szeged Madách 1-6

 

III. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

8.30 A1-A2 Szolnok Szandaszőlősi - Mezőberény Mezőberényi 1-1

9.15 A4-A5 Tarpa Esze - Győr Adyvárosi 1-3

10.00 A1-A3 Szolnok Szandaszőlősi - Szombathely Váci 0-4

10.45 A5-A2 Győr Adyvárosi - Mezőberény Mezőberényi 1-0

11.30 A3-A4 Szombathely Váci - Tarpa Esze 2-0

EBÉDSZÜNET

14.30 A5-A1 Győr Adyvárosi - Szolnok Szandaszőlősi 6-0

15.15 A2-A3 Mezőberény Mezőberényi - Szombathely Váci 0-3

16.00 A1-A4 Szolnok Szandaszőlősi - Tarpa Esze 0-9

 

IV. pálya

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

8.30 B1-B2 Eger Kemény - Kalocsa Kalocsa 1-0

9.15 B4-B5 Székesfehérvár Tóvárosi - Zalaegerszeg Belvárosi 2-1

10.00 B1-B3 Eger Kemény - Tapolca Tapolcai 2-0

10.45 B5-B2 Zalaegerszeg Belvárosi - Kalocsa Kalocsa 1-2

11.30 B3-B4 Tapolca Tapolcai - Székesfehérvár Tóvárosi 0-5

EBÉDSZÜNET

14.30 B5-B1 Zalaegerszeg Belvárosi - Eger Kemény 2-2

15.15 B2-B3 Kalocsa Kalocsa - Tapolca Tapolcai 0-0

16.00 B1-B4 Eger Kemény - Székesfehérvár Tóvárosi 1-1

 

 

2013. június 18. (kedd)

 

I. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 D5-D3 Dunaföldvár D-B-M - Pécs Széchenyi 0-8

10.00 D4-D2 Kaposvár Kaposvári - Budapest Gloriett 0-1

EBÉDSZÜNET

15.00 AI-BII (X) Győr Adyvárosi - Eger Kemény 1-1 b: 2-3

16.00 BI-AII (V) Székesfehérvár Tóvárosi - Szombathely Váci 1-0

 

II. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 C5-C3 Kazincbarcika Pollack - Salgótarján SKÁID 1-1

10.00 C4-C2 Szeged Madách - Dorog Dorogi 0-0

EBÉDSZÜNET

15.00 CI-DII (Y) Salgótarján SKÁID - Debrecen Debreceni 0-0 b: 1-4

16.00 DI-CII (Z) Pécs Széchenyi - Kazincbarcika Pollack 1-1 b: 4-1

 

III. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 A5-A3 Győr Adyvárosi - Szombathely Váci 1-0

10.00 A4-A2 Tarpa Esze - Mezőberény Mezőberényi 0-1

EBÉDSZÜNET

15.00 AIII-BIII (K) Mezőberény Mezőberényi - Kalocsa Kalocsa 2-0

16.00 CIII-DIII (L) Szeged Madách - Budapest Gloriett 0-1

17.00 AV-BV (M) Szolnok Szandaszőlősi - Tapolca Tapolcai 1-1 b: 3-0

 

IV. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 B5-B3 Zalaegerszeg Belvárosi - Tapolca Tapolcai 2-1

10.00 B4-B2 Székesfehérvár Tóvárosi - Kalocsa Kalocsa 1-0

EBÉDSZÜNET

15.00 AIV-BIV (P) Tarpa Esze - Zalaegerszeg Belvárosi 1-1 b: 2-4

16.00 CIV-DIV (R) Dorog Dorogi - Kaposvár Kaposvári 1-1 b: 2-3

17.00 CV-DV (S) Piliscsaba Páduai - Dunaföldvár D-B-M 2-1

 

 

2013. június 19. (szerda)

I. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

08.30 Xv-Yv (E) Győr Adyvárosi - Salgótarján SKÁID 2-1

09.30 Xgy-Ygy (G) Eger Kemény - Debrecen Debreceni 0-1

7-8. helyért

10.30 Ev-Fv Salgótarján SKÁID - Kazincbarcika Pollack 1-0

3-4. helyért

11.30 Gv-Hv Eger Kemény - Pécs Széchenyi 0-5

 

II. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

08.30 Vv-Zv (F) Szombathely Váci - Kazincbarcika Pollack 2-0

09.30 Vgy-Zgy (H) Székesfehérvár Tóvárosi - Pécs Széchenyi 1-0

5-6. helyért

10.30 Egy-Fgy Győr Adyvárosi - Szombathely Váci 0-0 b: 4-5

1-2. helyért

12.00 Ggy-Hgy Debrecen Debreceni - Székesfehérvár Tóvárosi 1-0

 

III. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

19-20. helyért

08.30 Mv-Sv Tapolca Tapolcai - Dunaföldvár D-B-M 1-1 b:4-2

15-16. helyért

09.30 Pv-Rv Tarpa Esze - Dorog Dorogi 2-0

11-12. helyért

10.30 Kv-Lv Kalocsa Kalocsa - Szeged Madách 1-2

 

IV. pálya

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

17-18. helyért

08.30 Mgy-Sgy Szolnok Szandaszőlősi - Piliscsaba Páduai 0-1

13-14. helyért

09.30 Pgy-Rgy Zalaegerszeg Belvárosi - Kaposvár Kaposvári 1-2

9-10. helyért

10.30 Kgy-Lgy Mezőberény Mezőberényi - Budapest Gloriett 0-2

 

13.00 EREDMÉNYHIRDETÉS – DVTK stadion

A focistákat Dunai Antal köszöntötte

 

Talán a labdarúgó diákolimpia III. korcsoport országos döntő 20 fiú csapatának volt a legnehezebb dolga, hiszen három napon át a tűző napon, a kánikulával is meg kellett küzdeniük, nem csak egymással. A csapatok az első napon a műfüves pályából tóduló melegben játszották a csoportmérkőzések döntő többségét. A második napi előrejelzést figyelembe véve minden aznapi mérkőzést – ami már a keresztjátékokat is magába foglalta – a délelőtt folyamán játszották le, így június 18-a délutánjára sok csapat a Barlangfürdő hűsítő vízét választotta külön-programként.

 

A befejező napon a helyosztókra került sor a DVTK stadion 4 műfüves pályáján, melyek nagy küzdelmet és szoros csatákat hoztak, míg végül kialakult a végeredmény.

 

Nagy megtiszteltetés érte az ifjú labdarúgókat, hiszen Dunai Antal olimpiai bajnok labdarúgó szólította meg a résztvevőket és természetesen a díjak átadásában is segédkezett. Az érmeket és ajándékokat Füstös József, a Versenybizottság elnöke, Bacsa Patrik, a Diósgyőri VTK labdarúgó csapat saját nevelésű játékosa, U 21-es válogatottja, Vécsei Bálint miskolci szülertésű, kazincbarcikai nevelésű játékos, aki most a Budapesti Honvéd játékosa, U 21-es válogatott, Takács Péter, a DVTK labdarúgó csapat játékosa, az U 20-as világbajnoki bronzérmes labdarúgó csapat tagja, valamint Csirszki Martin, a DVTK labdarúgó csapat saját nevelésű játékosa adta át a fiataloknak.

A támogatók (Sanofi, Chio és a Hell Magyarország Kft.) jóvoltából minden gyermek ajándékot kapott, ezen kívül külön díjazásra kerültek az all star csapatok, valamint a legjobb játékosok, akik az Emberi Erőforrások Minisztériuma ajándékait vehették át. A bajnok csapatok testnevelőit a miskolci Decathlon Áruház 10.000 Ft-os vásárlási utalvánnyal jutalmazta meg.

 

A versenyt Füstös József, a Versenybizottság elnöke zárta le.

 

 

TELEKOM LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA

 

 

LABDARÚGÁS

 

VÉGEREDMÉNY

 

FIÚ

 

Csapat Testnevelő / Felkészítő

1. Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Ált. Isk. - Debrecen Koi Attila

2. Tóvárosi Általános Iskola - Székesfehérvár Fodor Tamás

3. Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola - Pécs Szikszai Zsolt / Ángyán Norbert

4. Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola - Eger Brandstadter Gábor, Fejes Adrian Adél, Kocsisné Nagy Erzsébet,Kékesi László

5. Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény - Szombathely Mikos Tamás

6. Adyvárosi Közoktatási Főigazgatóság Óvoda, Általános- és Középiskola - Győr Kovács Béla

7. SKÁID Központi Általános Iskola - Salgótarján Répás Béla

8. Pollack Mihály Általános Iskola - Kazincbarcika Barna Imre

9. Gloriett Általános és Sportiskola - Budapest Varga István / Hovanyecz Ferenc

10. Mezőberényi Kistérségi Általános Iskola - Mezőberény Kajlik Péter

11. Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Imre Madach Hungarian-English Bilingual Primary School - Szeged Várkonyi Béla

12. Kalocsa és Térsége Általános Iskolája - Kalocsa Balogh Tamás

13. Kaposvári Általános Iskola - Kaposvár Kovács Zoltán / Spilák Szilveszter

14. Belvárosi Magyar-Angol Két tanítási Nyelvű Általános Iskola - Zalaegerszeg Bán István

15. Esze Tamás Általános Iskola - Tarpa Biró József / Danku László

16. Dorogi Óvoda, Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat - Dorog Szabó Ferenc

17. Páduai Szent Antal Iskola - Piliscsaba Gerendás Gábor, Tóthné Magyarvári Krisztina

18. Szandaszőlősi Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény - Szolnok Kövér Péter

19. Tapolcai Általános Iskola - Tapolca Hanzmann László

20. D-B-M Mikrotérségi Általános Iskola, Gimnázium és Szakiskola, Beszédes József Általános Iskola, Gyógypedagógia Tagozat, Zeneiskolai- Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, összetett iskola intézményegység - Dunaföldvár Németh Mihályné Baranya Bernadett / Holler Ferenc

 

All star csapat tagjai:

§ Füleki Márk (Győr Adyvárosi Közoktatási Főigazgatóság Óvoda, Általános- és Középiskola)

§ Hertelendi Dániel (Szombathely Váci Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény)

§ Simó Attila (Salgótarján SKÁID Központi Általános Iskola)

§ Kréti Gergő (Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola)

§ Boros Dominik (Eger Kemény Ferenc Sportiskola és Általános Iskola)

§ Csobot Kevin (Pécs Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola)

§ Arany Márió (Debrecen Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Ált. Isk.)

§ Trukeszitz Dávid (Székesfehérvár Tóvárosi Általános Iskola)

 

Gólkirály: Bányász Krisztofer Dominik (Debrecen Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Ált. Isk.)

További képek a galériában!

Keresés

Partnerek