Kézilabda Diákolimpia III. korcsoport Országos Döntő, Miskolc, 2013. június 16-19.

KÉZILABDA Diákolimpia III. korcsoport

Országos Döntő sorsolása, lebonyolítása, eredményei

Miskolc, 2013. június 16-19.

 

 

 

RÉSZTVEVŐ CSAPATOK – FIÚ

Ssz. Megye: Iskola: Település: Testnevelő tanár/ Felkészítő:

1 Bács-Kiskun II Kalocsa és Térsége Általános Iskolája Kalocsa Lakatos István-Deák Marianna-Balogh Tamás-Faragóné Magyar Edit-Apród Péter-Simon János

2 Békés I Békési Kistérségi Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Sportiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Békés Veres Zsolt

3 Borsod-A-Z Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Bencze Tamás

4 Hajdú-Bihar I Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Debrecen Vámos Miklós

5 Hajdú-Bihar II Bocskai István Általános Iskola Hajdúnánás Hadas Sándor / Szabó László

6 Pest I Táncsics Mihály Gimnázium Dabas Kovács István

7 Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola Veszprém Galambos Attila

8 Zala Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola Nagykanizsa Marczinka Csaba

 

SORSOLÁS

FIÚK

A csoport           B csoport

1 Veszprém Deák 1 Dabas Táncsics

2 Békés Békési 2 Debrecen Kazinczy

3 Ózd Bolyky 3 Hajdúnánás Bocskai

4 Kalocsa Kalocsa 4 Nagykanizsa Zrínyi

 

RÉSZTVEVŐ CSAPATOK – LEÁNY

Ssz. Megye: Iskola: Település: Testnevelő tanár/ Felkészítő:

1 Borsod-A-Z Bolyky Tamás Általános Iskola Ózd Bencze Tamás

2 Csongrád Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Hódmezővásárhely Bokor János

3 Győr-M-S I Marcalvárosi Főigazgatóság, Arany János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Győr Basák Zoltán

4 Hajdú-Bihar I Kövy Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Pedagógiai Szakszolgálat Nádudvar Brósch László / Kiss Dóra

5 Pest I Blaskovich János Általános Iskola Tápiószele Kácsor Istvánné

6 Szabolcs-Sz-B I Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola Mátészalka Fekete Judit / Torma Tamás

7 Tolna I Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény Tamási Lanczki Andrea

8 Vas I Széchenyi István Általános Művelődési Központ Nádasd Mesterházi László

 

SORSOLÁS

LEÁNYOK

A csoport B csoport

1 Győr Marcalvárosi 1 Mátészalka Széchenyi

2 Nádudvar Kövy 2 Ózd Bolyky

3 Tápiószele Blaskovich 3 Hódmezővásárhely Kertvárosi

4 Nádasd Széchenyi 4 Tamási Tamási

 

 

2013. június 17. (hétfő)

 

FIÚ Miskolc Városi Szabadidőközpont

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

8.00 A1-A2 Veszprém Deák - Békés Békési 23-28 (14-16)

9.00 A3-A4 Ózd Bolyky - Kalocsa Kalocsa 24-15 (11-9)

10.00 B1-B2 Dabas Táncsics - Debrecen Kazinczy 21-23 (5-11)

11.00 B3-B4 Hajdúnánás Bocskai - Nagykanizsa Zrínyi 27-10 (15-4)

EBÉDSZÜNET

14.30 A2-A3 Békés Békési - Ózd Bolyky 23-14 (11-6)

15.30 A4-A1 Kalocsa Kalocsa - Veszprém Deák 19-22 (7-11)

16.30 B2-B3 Debrecen Kazinczy - Hajdúnánás Bocskai 21-23 (11-9)

17.30 B4-B1 Nagykanizsa Zrínyi - Dabas Táncsics 20-36 (10-15)

 

LEÁNY Rendészeti Szakközépiskola és Kollégium

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

8.00 A1-A2 Győr Marcalvárosi - Nádudvar Kövy 23-22 (15-14)

9.00 A3-A4 Tápiószele Blaskovich - Nádasd Széchenyi 28-15 (11-10)

10.00 B1-B2 Mátészalka Széchenyi - Ózd Bolyky 17-25 (12-11)

11.00 B3-B4 Hódmezővásárhely Kertvárosi - Tamási Tamási 14-21 (5-11)

EBÉDSZÜNET

14.30 A2-A3 Nádudvar Kövy - Tápiószele Blaskovich 21-23 (10-15)

15.30 A4-A1 Nádasd Széchenyi - Győr Marcalvárosi 18-19 (7-11)

16.30 B2-B3 Ózd Bolyky - Hódmezővásárhely Kertvárosi 23-21 (12-6)

17.30 B4-B1 Tamási Tamási - Mátészalka Széchenyi 31-10 (17-5)

 

2013. június 18. (kedd) délelőtt

 

FIÚ Miskolc Városi Szabadidőközpont

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 B3-B1 Hajdúnánás Bocskai - Dabas Táncsics 17-21 (10-9)

10.00 A3-A1 Ózd Bolyky - Veszprém Deák 20-20 (10-12)

11.00 B4-B2 Nagykanizsa Zrínyi - Debrecen Kazinczy 12-29 (5-14)

12.00 A4-A2 Kalocsa Kalocsa - Békés Békési 10-34 (2-17)

EBÉDSZÜNET

 

LEÁNY Rendészeti Szakközépiskola és Kollégium

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

9.00 B3-B1 Hódmezővásárhely Kertvárosi - Mátészalka Széchenyi 24-20 (11-7)

10.00 A3-A1 Tápiószele Blaskovich - Győr Marcalvárosi 23-21 (10-9)

11.00 B4-B2 Tamási Tamási - Ózd Bolyky 27-11 (15-4)

12.00 A4-A2 Nádasd Széchenyi - Nádudvar Kövy 19-24 (9-9)

 

2013. június 18. (kedd) délután

 

Miskolc Városi Szabadidőközpont

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

15.00 F - AI-BII (X) Békés Békési - Debrecen Kazinczy 22-17 (12-8)

16.00 F - BI-AII (Y) Dabas Táncsics - Ózd Bolyky 20-28 (10-12)

17.00 L - AI-BII (X) Tápiószele Blaskovich - Ózd Bolyky 20-17 (8-9)

18.00 L - BI-AII (Y) Tamási Tamási - Győr Marcalvárosi 26-15 (12-7)

 

2013. június 19. (szerda)

 

Rendészeti Szakközépiskola és Kollégium

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

8.00 L AIV – BIV. 7-8. helyért Nádasd Széchenyi - Mátészalka Széchenyi 21-13 (12-7)

9.00 F AIV. – BIV. 7-8. helyért Kalocsa Kalocsa - Nagykanizsa Zrínyi 15-10 (7-5)

10.00 L AIII. – BIII  5-6. helyért Nádudvar Kövy - Hódmezővásárhely Kertvárosi 31-22 (14-8)

11.00 F AIII. – BIII. 5-6. helyért Veszprém Deák - Hajdúnánás Bocskai 25-28 (10-12)

 

 

Miskolc Városi Szabadidőközpont

 

Idő Csoport Csapat Csapat Eredmény

FIÚ - 3-4. helyért:

8.30 F  Xv.-Yv. Debrecen Kazinczy - Dabas Táncsics 25-22 (14-14)

LEÁNY - 3-4. helyért:

9.30 L Xv.-Yv. Ózd Bolyky - Győr Marcalvárosi 21-16 (9-9)

LEÁNY - 1-2. helyért:

10.30 L Xgy.-Ygy. Tápiószele Blaskovich - Tamási Tamási 19-26 (5-13)

FIÚ - 1-2. helyért:

11.30 F Xgy.-Ygy. Békés Békési - Ózd Bolyky 28-19 (14-8)

 

12.30 EREDMÉNYHIRDETÉS – MISKOLC VÁROSI SZABADIDŐKÖZPONT

 

A kézisek is befejezték

 

2013. június 19-én a III. korcsoportos Kézilabda Diákolimpia Országos Döntője is véget ért Miskolcon. A küzdelmek két helyszínen, a miskolci Rendészeti Szakközépiskolában és a Miskolc Városi Szabadidőközpontban zajlottak 3 napon át.

 

A lányok és a fiúk éremért folyó küzdelmeire már a Szabadidőközpont Generali Arénájában került sor a zárónapon. A házigazda megye fiú és leány csapata is éremért küzdhetett, így nagyszámú szurkolótábor kísérte a párharcokat.

 

Az eredményhirdetésen tiszteletét tette Vetési Iván, a Magyar Kézilabda Szövetség elnöke, Papp Zsolt, Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzatának osztályvezetője, Egri István, a Miskolc Városi Szabadidőközpont igazgatója, valamint Solymosi Tamás, a Versenybizottság elnöke.

 

A támogatók (Sanofi, Chio és a Hell Magyarország Kft.) jóvoltából minden gyermek ajándékot kapott, ezen kívül külön díjazásra kerültek az all star csapatok, valamint a legjobb játékosok, akik az Emberi Erőforrások Minisztériuma ajándékait vehették át. A bajnok csapatok testnevelőit a miskolci Decathlon Áruház 10.000 Ft-os vásárlási utalvánnyal jutalmazta meg. A lány és a fiú aranyérmes csapatok Vetési Iván elnök úrtól átvehettek egy-egy női, illetve férfi felnőtt kézilabda válogatott által dedikált kézilabdát.

KÉZILABDA

 

VÉGEREDMÉNY

 

FIÚ

 

Csapat Testnevelő

1. Békés Békési Kistérségi Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Sportiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Veres Zsolt

2. Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola Bencze Tamás

3. Debrecen Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Vámos Miklós

4. Dabas Táncsics Mihály Gimnázium Kovács István

5. Hajdúnánás Bocskai István Általános Iskola Hadas Sándor, Szabó László

6. Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola Galambos Attila

7. Kalocsa Kalocsa és Térsége Általános Iskolája Lakatos István, Béres Attila

8. Nagykanizsa Zrínyi Miklós - Bolyai János Általános Iskola Marczinka Csaba

 

 

All star csapat tagjai:

- Győri Kristóf (Békés Békési Kistérségi Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Sportiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat)

- Montvay Márk (Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola)

- Buczkó György (Debrecen Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény)

- Tóth Soma (Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola)

- Tóth Péter (Békés Békési Kistérségi Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Sportiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat)

- Kurucz Máté (Veszprém Deák Ferenc Általános Iskola)

- Ásós Miklós (Békés Békési Kistérségi Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Sportiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat)

 

Gólkirály: Kecskés Bence (Békés Békési Kistérségi Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola, Sportiskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat) 48 góllal

 

LEÁNY

 

Csapat Testnevelő

1. Tamási Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény Lanczki Andrea

2. Tápiószele Blaskovich János Általános Iskola Kácsor Istvánné

3. Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola Bencze Tamás

4. Győr Marcalvárosi Főigazgatóság, Arany János Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Basák Zoltán

5. Nádudvar Kövy Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Pedagógiai Szakszolgálat Brósch László, Kiss Dóra

6. Hódmezővásárhely Kertvárosi Katolikus Általános Iskola Bokor János

7. Nádasd Széchenyi István Általános Művelődési Központ Mesterházi László

8. Mátészalka Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola Fekete Judit, Torma Tamás

 

 

All star csapat tagjai:

- Farkas Szimonetta (Tápiószele Blaskovich János Általános Iskola)

- Kácsor Gréta (Tápiószele Blaskovich János Általános Iskola)

- Lovász Eszter (Tamási Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény)

- Horváth Viktória (Tamási Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény)

- Torma Eszter (Mátészalka Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola)

- Sallai Réka (Nádudvar Kövy Sándor Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Pedagógiai Szakszolgálat)

- Lanczki Enikő (Tamási Tamási és Környéke Oktatási és Nevelési Intézmény)

 

Gólkirály: Vámos Petra (Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola) 52 góllal

További képek a galériában!

Keresés

Partnerek