Atlétika Egyéni Diákolimpia III., IV. korcsoport Országos Döntő, Budapest, 2013. június 3.

Atlétika Egyéni Diákolimpia III., IV. korcsoport
Országos Döntő megyei eredményei
Budapest, 2013. június 3.

 

III. korcsoport Fiú:
60 m:
2. Fekete Balázs 2000 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy Mihály AMI 7,62
részt vett Balog Viktor 2000 Alsózsolca, Herman Ottó Ált. Isk. és AMI 8,53

600 m:
6. Knyizsák Tamás 2000 Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 1:38,94
15. Kaló József 2000 Tiszaújváros, Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola, PSz 1:42,35

4x100 m váltófutás:
11. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 54,41
(Kismarton Balázs 2001, Bodnár Marcell 2000, Récsei Patrik 2000, Dávid Tihamér 2000)

Magasugrás:
12. Bodnár Marcell 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 1,45
13-16. Iván Levente Botond 2000 Miskolc, Hámori Waldorf Ált. Isk., Gimn. és Művészeti Iskola 1,40
13-16. Rózsahegyi-Balázs Bence 2000 Tiszaújváros, Ált. és Alapfokú M vészeti Iskola, PSz 1,40
19-21. Iván Zsombor Álmos 2001 Miskolc, Hámori Waldorf Ált. Isk., Gimn. és Művészeti Iskola 1,40

Távolugrás:
2. Fekete Balázs 2000 Miskolc, Herman Ottó Ált. Isk. és Munkácsy Mihály AMI 5,77
10. Iván Levente Botond 2000 Miskolc, Hámori Waldorf Ált. Isk., Gimn. és Művészeti Iskola 5,23
14. Balog Viktor 2000 Alsózsolca, Herman Ottó Ált. Isk. és AMI 5,16
26. Necsefor Gábor 2000 Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI 4,93
34. Berlák Adrián Dávid 2000 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Ált. Isk. 4,81 -0,1
35. Bodnár Marcell 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 4,73

Kislabdahajítás:
3. Kapusi Zoltán 2000 Tiszaújváros, Ált. és Alapfokú M vészeti Iskola, PSz 66,81
4. Budai Fábián 2000 Miskolc, Kossuth Lajos Evangélikus Ált. Isk. Gimn. és Pedagógiai SzkI 66,50


III. korcsoport Leány:
60 m:
3. Bacsa Fanni 2001 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimn. és Kollégium 8,18
8. Nagy Júlia 2001 Mezőkövesd, Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 8,55
részt vett Zádeczki Luca 2000 Miskolc, Jókai Mór Református Ált. Isk. és AMI 8,73

600 m:
15. Vámos Petra 2000 Ózd, Bolyky Tamás Ált. Isk. 1:50,80

4x100 m váltófutás:
12. Mezőkövesd, Mezőkövesdi Általános és Alapfokú M vészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolg. 57,22
(Bártfai Boglárka 2000, Karczagi Nikoletta 2001, Nagy Júlia 2001, Pap Alexa 2000)

4x100 m váltófutás:
12. Mezőkövesd, Mezőkövesdi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolg. 57,22
(Bártfai Boglárka 2000, Karczagi Nikoletta 2001, Nagy Júlia 2001, Pap Alexa 2000)

Magasugrás:
4. Vörösházi Gréta 2000 Miskolc, Komlóstetői Ált. Isk. 1,48
15-17. Mészáros Kinga 2000 Miskolc, 21. sz. Ált. Isk. 1,35
29-32. Hegedűs Eszter 2000 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 1,25
29-32. Ónodi Vanessza 2001 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 1,25
34. Katona Barbara Elizabet 2001 Tiszaújváros, Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola, PSz 1,25

Távolugrás:
2. Bacsa Fanni 2001 Miskolc, Fráter György Katolikus Gimn. és Kollégium 5,23
18. Vachter Fanni 2001 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 4,58

Kislabdahajítás:
1. Vámos Petra 2000 Ózd, Bolyky Tamás Ált. Isk. 58,69 A bajnok testnevelője: Bencze Tamás


IV. korcsoport Fiú:
100 m:
részt vett Tóth Roland 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., Óvoda és AMI 12,42
részt vett Polyák Márk Máté 1998 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 12,49
részt vett Tóth Roland 1999 Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., Óvoda és AMI 12,12

300 m:
15. Kiss Tamás 1999 Tiszaújváros, Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 40,23

1500 m:
14. Varga Máté 1998 Miskolc, Bársony-Hunyadi Ált. Isk. 4:48,06

4x100 m váltófutás:
4. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 48,93
(Antal András 1999, Herczeg Róbert 1998, Lázi László 1998, Polyák Márk 1998)
9. Tiszaújváros, Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 49,54
(Katlan Roland 1998, Ádám Szabolcs 1998, Kristály Csanád 1999, Kiss Tamás 1999)
11. Miskolc, Avastetői Ált., Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, AMI 49,60
(Figeczki Levente, Szegedi Dávid, Tricskó Patrik Bordás Krisztián)
29. Onga, Görgey Artúr Ált. Isk. és Alapfokú M vészetoktatási Intézmény 52,53
(Lakatos Márk 1998, Száva László 1998, Horváth Dániel 1998, Berta Zoltán 1998)

4x1000 m váltófutás:
2. Tiszaújváros, Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 12:06,58
(Mannheim Krisztián 1998, Fróna Ákos 1998, Lehmann Csongor 1999, Béke Kornél 1998)

Magasugrás:
16. Tóth Máté 1998 Sárospatak, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. 1,55
17-18. Marján Márton 1998 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 1,55
23. Málik Mihály András 1998 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 1,50

Távolugrás:
3. Világi Marcell 1999 Miskolc, Diósgyőri Gimn. 6,42
11. Sándor Áron 1998 Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 5,55
12. Szegedi Dávid 1998 Miskolc, Avastetői Ált., Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, AMI 5,54
15. Bordás Krisztián 1998 Miskolc, Avastetői Ált., Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, AMI 5,48
21. Molnár Viktor 1999 Mezőkeresztes, Kossuth Lajos Ált. Isk. 5,28

Súlylökés:
10. Tóth Apor 1998 Miskolc, Herman Ottó Gimn. 12,39

Kislabdahajítás:
2. Lakatos László 1998 Edelény, Borsodi Ált. Isk. 81,03


IV. korcsoport Leány:
100 m:
5. Edőcs Fanni 1998 Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Ált. Isk. 13,18

300 m:
21. Kis Leila 1998 Homrogd, Homrogdi Görögkatolikus Ált. Isk. és Óvoda 46,65

1500 m:
16. Putnóczki Dorka 1999 Miskolc, Avasi Gimn. 5:21,44

4x100 m váltófutás:
5. Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk. 53,85
(Szobonya Csenge 1998, Kovács Laura 1999, Cselli Renáta 1999, Pintér Evelin 1999)

Magasugrás:
27-28. Tóth Amanda 1999 Miskolc, Herman Ottó Gimn. 1,35

Távolugrás:
12. Edőcs Fanni 1998 Miskolc, Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Ált. Isk. 4,69

Súlylökés:
12. Szabó Cintia 1998 Bőcs, Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 10,15

Kislabdahajítás:
13. Szabó Cintia 1998 Bőcs, Bőcsi Általános és Szakiskola Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 55,41

 

Keresés

Partnerek