Atlétika Egyéni Diákolimpia V-VI. korcsoport Országos Döntő, Budapest, 2013. június 1-2.

Atlétika Egyéni Diákolimpia V-VI. korcsoport
Országos Döntő megyei eredményei
Budapest, 2013. június 1-2.

 

V. korcsoport Leány:
100 m:
7. Kecskeméti Lilla 1996 Miskolc, Herman Ottó Gimn. 13,36

3000 m:
7. Pataki Anna 1997 Miskolc, Herman Ottó Gimn. 11:10,95

Távolugrás:
8. Kecskeméti Lilla 1996 Miskolc, Herman Ottó Gimn. 5,32

Súlylökés:
9. Tucsa Veronika Nikolett 1997 Miskolc, Lévay József Református Gimn. és Diákotthon 11,60
17. Orlóczki Katalin 1996 Miskolc, Kós Károly Épít ipari Szki. és Szakiskola 9,19


VI. korcsoport Leány:
800 m:
5. Bőhm Lilla 1994 Miskolc, Diósgyőri Gimn. 2:29,11

1500 m:
5. 258 Bőhm Lilla 1994 Miskolc, Diósgyőri Gimn. 5:18,98

3000 m:
7. 309 Olasz Szabó Anna 1995 Tokaj, Tokaji Ferenc Gimn., Szki. és Kollégium 13:04,78

100 m gát:
3. Baglyos Vivien 1994 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 15,50

Magasugrás:
1. Baglyos Vivien 1994 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 1,71

Távolugrás:
2. Baglyos Vivien 1994 Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 5,63

Diszkoszvetés:
8. Németi Viktória 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimn. 32,20
9. Fenyvesi Diána 1995 Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 30,72

Kalapácsvetés:
5. Németi Viktória 1995 Miskolc, Zrínyi Ilona Gimn. 32,18


V-VI. korcsoport Leány:
4x100 m váltófutás:
12. Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimn. 54,54
(Besenyei Boglárka 1996, Baglyos Vivien 1994, Csernikovics Evelin 1996, Váradi Réka 1997)

4x400 m váltófutás:
Miskolc, Diósgyőri Gimn. 4:34,81
(Sveda Viktória 1996, Bertok Bettina 1997, Kostyó Vivien 1996, Böhm Lilla 1994)


V. korcsoport Fiú:
100 m:
2. Kiss Csaba 1996 Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 11,00
11. Durányik Ádám 1996 Miskolc, Bláthy Ottó Villamosipari Szki. 11,71

200 m:
1. Kiss Csaba 1996 Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 22,12
A bajnok edzője: Jakab István; Testnevelője: Tóth Papp Tamás

3000 m:
9. Tyukodi Dániel 1997 Miskolc, Andrássy Gyula Szki. 9:31,61
14. Csizmadia Adrián 1997 Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 10:04,34

110 m gát:
12. Halász Márk 1997 Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 17,51

Súlylökés:
5. Simon Mihály 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimn. 14,30
6. Kiss Péter 1996 Miskolc, Földes Ferenc Gimn. 14,19
10. Rózsahegyi Kornél 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimn. 13,25

Diszkoszvetés:
8. Rózsahegyi Kornél 1997 Miskolc, Diósgyőri Gimn. 43,49

Kalapácsvetés:
10. Juhász Krisztián 1996 Miskolc, Diósgyőri Gimn. 46,19


VI. korcsoport Fiú:
400 m:
5. Farkas Attila 1995 Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 49,58

Magasugrás:
5. Zelena Zalán 1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 1,92
6. Nemes József 1994 Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 1,92
7. Fedor Lukács 1995 Miskolc, Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium 1,88

Távolugrás:
9. Mamrus Balázs 1995 Miskolc, Diósgyőri Gimn. 6,16
16. Nemes József 1994 Miskolc, Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium 5,79


V-VI. korcsoport Fiú:
4x100 m váltófutás:
10. Miskolc, Herman Ottó Gimn. 46,32
(Sós József 1995, Sós Dávid 1995, Harsányi Levente 1996, Fehér Dániel 1995)

4x400 m váltófutás:
2. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium 3:25,16
(Kiss Csaba 1996, Budai Erik 1995, Kovács Zoltán 1995, Farkas Attila 1995)

 

Keresés

Partnerek