Kis iskolák Atlétika Diákolimpia II-IV. korcsoport Megyei Döntő, Kazincbarcika, 2013. május 21.

Kis iskolák Atlétika Diákolimpia II-IV. korcsoport
Megyei Döntő eredményei 2012/2013. tanév
Kazincbarcika, 2013. május 21.

 


Lány:
Csapatverseny
1. Mezőnagymihály, Arany János Általános Iskola  1810 tt.: Farkas Kornélia
 Barta Luca  2002 244
 Kovács Réka  2002 292
 Molnár Réka  2002 313
 Bacsik Brigitta 2000 283
 Horváth Edina  1998 331
 Kulcsár Ivett  1998 347

2. Hollóháza, Istványi Ferenc Általános Iskola  1748 tt.: Trembulyák Zoltán
 Varga Tünde  2002 282
 Jeddi Zsófia  2002 236
 Szilágyi Eszter 2000 319
 Szilágyi Boglárka 2000 328
 Lakatos Cintia  1999 272
 Weszelovszky Boglárka 1998   311

3. Berente, Berentei Általános Iskola   1481 tt.: Szegediné Aleva Andrea
 Komló Kamilla 2003 179
 Szántó Kíra  2002 228
 Gyenes Enikő  2001 348
 Kádár Katalin  2000 344
 Sápi Veronika  1999 137
 Horváth Eszter 1999 245


600 m
1. Ócsai Gréta Anna  Bogács, Bükkalja Általános Iskola   2:11,15
2. Lakatos Dzsenifer Laura Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Ált. Isk.  2:15,81
3. Balázs Éva   Ragály, Balassi Bálint Általános Iskola  2:16,02
4. Bacsik Brigitta  Mezőnagymihály, Arany János Ált. Isk.  2:19,22
5. Molnár Gréta Anna  Bogács, Bükkalja Általános Iskola   2:20,30
6. Fenyvesi Vivien  Bükkzsérc, MÁAMPISZ Ódorvár Tagiskola 2:21,94
7. Veréb Orsolya  Mezőnagymihály, Arany János Ált. Isk.  2:30,56
8. Pataki Dorina  Igrici, Tompa Mihály Ált. és Műv. Iskola  2:33,81
9. Váradi Gréta  Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI 2:41,25
    Ládi Barbara  Igrici, Tompa Mihály Ált. és Műv. Iskola  beteg lett


800 m
1. Berndt Dóra  Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI 2:52,55
2. Papp Réka   Bogács, Bükkalja Általános Iskola   3:01,44
3. Földes Fanni  Bükkzsérc, MÁAMIPSZ Ódorvár Tagiskola 3:02,35
4. Ferenczi Daniella  Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI 3:07,83
    Kiss Mercédesz  Bogács, Bükkalja Általános Iskola   feladta
    Weszelovszky Boglárka Hollóháza, Istványi Ferenc Általános Iskola  visszalépett
    Spéth Gréta   Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI visszalépett


Svédváltó
1. Bükkzsérc, MÁAMIPSZ Ódorvár Tagiskola  3:13,75
2. Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI  3:16,35
3. Berente, Berentei Általános Művelődési Központ 3:23,01
4. Hollóháza, Istványi Ferenc Általános Iskola  3:29,13
5. Bogács, Bükkalja Általános Iskola   3:37,50
6. Ároktő Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola  3:45,25


Fiú:
Csapatverseny:
1. Mezőnagymihály, Arany János Általános Iskola  2112 tt.: Farkas Kornélia
 Kovács Kristóf 2002 272
 Takács Levente 2002 251
 Fónagy Máté  2000 397
 Leskó Dániel  2000 373
 Szabó Péter  1998 405
 Papp Gergő  1998 414

2. Hidasnémeti, II. Rákóczi F. Általános Iskola  2037 tt.: Nyíriné Juhász Jolán
 Bortnyák Dániel 2002 259
 Makovics Máté 2003 220
 Radványi Dániel 2000 451
 Fülöp Gergő  2000 343
 Ricsák István  1998 433
 Bodnár Bence  1999 331

3. Bükkzsérc, MÁAMIPSZ Ódorvár Tagiskola  1845 tt.: Lénártné Hock Melinda
 Török Ákos  2002 204
 Kovács Benedek 2002 232
 Madarász Zsolt 2001 285
 Mészáros Martin 2000 347
 Holba Máté  1998 385
 Török Ádám  1998 392

4. Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola  1785 tt.: Tóth Zoltán
 Balogh Béla  2002 235
 Farkas Szebasztián 2002 197
 Kolompár Dávid 2000 346
 Sarkadi Gábor  2000 234
 Baráth Attila  1998 323
 Kovács József  1998 450

5. Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Általános és AMI 1727 tt.: Kiss Kornél
 Tóth Márk  2002 250
 Perjési Bálint 2003 222
 Notogán István 2000 312
 Mátrai Krisztián 2001 279
 Szoboszlai Márton 1999 316
 Béres László  1999 348

6. Berente, Berentei Általános Iskola   1644 tt.: Szegediné Aleva Andrea
 Ferkel Norbert 2003 224
 Ballók Márk  2002 236
 Zoltai István  2001 264
 Haga Roland  2001 283
 Lénárt Péter  1999 291
 Hericz Levente 1999 346

7.  Hollóháza, Istványi Ferenc Általános Iskola  1626 tt.: Trembulyák Zoltán
 Gladics Erik  2002 225
 Vojtovics Milán 2002 137
 Tamás Kornél  2000 267
 Ónodi Tivadar  2000 348
 Báder Dániel  1999 300
 Dancs Zoltán  1998 349


600 m
1. Radványi Dániel  Hidasnémeti, II. Rákóczi F. Ált. Isk.            1:49,21  tt.: Nyíriné Juhász Jolán
2. Kolompár Dávid  Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Ált. Isk.  2:00,18
3. Tamás Kornél  Hollóháza, Istványi Ferenc Ált. Isk.    2:01,00
4. Madarász Zsolt Bertalan Bükkzsérc, MÁAMIPSZ Ódorvár Tagisk. 2:04,00
5. Váradi Adrián  Igrici, Tompa Mihály Ált. és Műv. Isk. 2:09,62
6. Varga János  Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI 2:12,5 
7. Nagy Zsolt   Igrici, Tompa Mihály Ált. és Műv. Isk. 2:34,9
    Farkas Szilveszter Lajos Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Ált. Isk. visszalépett
    Szabó Péter   Igrici, Tompa Mihály Ált. és Műv. Isk. visszalépett
    Kotogán István  Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI visszalépett
    Szarka Boldizsár  Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI visszalépett


800 m
1. Oláh Csaba  Ragály, Balassi Bálint Általános Iskola  2:28,95   tt.: Osváth Lajos   
2. Kovács József Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Ált. Isk.  2:38,11
3. Béres László Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI 2:38,65
4. Madarász Zoltán Bükkzsérc, MÁAMIPSZ Ódorvár Tagiskola 2:44,13
5. Vitányi Ádám Igrici, Tompa Mihály Ált. és Műv. Isk.  2:48,37
6. Kapitány Sándor Igrici, Tompa Mihály Ált. és Műv. Isk.  2:55,65
7. Farkas Patrik József  Ároktő, Dr. Mészáros Kálmán Ált. Isk.  3:08,31
    Balogh Emil Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI visszalépett
    Szoboszlai Márton Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI visszalépett
   

Svédváltó
1. Igrici, Tompa Mihály Általános Iskola   2:45,22
2. Szirmabesenyő, Szinyei Merse Pál Ált. és AMI 2:49,38
3. Hollóháza, Istványi Ferenc Általános Iskola 3:03,52
4. Berente, Berentei Általános Művelődési Közp. 3:09,22

 

Keresés

Partnerek