Duatlon Diákolimpia I-VI. korcsoport Megyei Döntő eredményei - Miskolc, 2011. szeptember 22.

Duatlon Diákolimpia I-VI. korcsoport
Megyei Döntő 2011/2012. tanév beszámolója
Miskolc, 2011. szeptember 22.


2011. szeptember 22-én Miskolcon a Repülőtér és a Miskolci Ipari Park területén rendezte meg a BAZ Megyei Diáksport Tanács a Miskolc Városi Diáksport Szövetség segítségével a Duatlon Diákolimpia I-VI. korcsoport Megyei Döntőjét.

10.00 órakor vette kezdetét a küzdelem a legkisebbekkel, hiszen az I. korcsoportos fiúk és lányok vágtak neki a 0,5 km-es futásnak, hogy aztán kerékpárra pattanva teljesítsék a következő távot, majd ismét fussanak egészen a célig.

A nagy melegben minden korcsoport megküzdött a dobogós és a továbbjutást jelentő helyezésekért. Az időrendet tartva zavartalanul került lebonyolításra a megyei döntő 300 diákversenyző részvételével.

Köszönet a nagyszerű helyszínt biztosító Miskolci Repülőtérnek, valamint a Miskolci Ipari Parknak, valamint a MIK Zrt. szakembereinek és közterület-felügyelőknek, akik segítették a zavartalan lebonyolítást.

A versenyjegyzőkönyv letölthető honlapunkról (www.borsodsport.hu):
 Letöltések/Diáksport/Versenyeredmények

Képek a galériában a Diáksport mappában.

1-3. helyezettek:
I. korcsoport fiú egyéni
1. Kerékgyártó Csaba (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 08:11,0
2. Kalmár Roland Ion (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 09:05,1
3. Varga Levente (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 09:32,3

I. korcsoport fiú csapat
1. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI (Varga Levente, Drizner Gábor, Papp József, Fehér Szilárd) 0:28:47
2. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. 0:29:00
3. Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kéttannyelvű Isk. 0:32:40

I. korcsoport leány egyéni
1. Putnóczki Réka (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Okt. Int.) 09:41,0
2. Szabó Tekla (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 09:43,5
3. Szarvas Lilla (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 10:15,9

I. korcsoport leány csapat
1. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. (Szabó Tekla, Mátyus Diána Vanda, Vámos Viktória, Csirmaz Lili) 0:32:33
2. Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Okt. Int. 0:33:12
3. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI 0:34:05

II. korcsoport fiú egyéni
1. Pál Koppány András (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 15:00,7
2. Takács Balázs (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 15:02,5
3. Bubenkó András (Igrici Tompa Mihály Ált. és Művészeti Isk.) 15:29,0

II. korcsoport fiú csapat
1. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI (Pál Koppány András, Molnár Kende Zsolt, Nagy Dávid, Viszlai Szabolcs) 0:46:25
2. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. 0:46:29
3. Igrici Tompa Mihály Ált. és Művészeti Isk. 0:48:08

II. korcsoport leány egyéni
1. Karczagi Nikolett (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 14:02,7
2. Prókai Blanka (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 14:04,3
3. Bodolai Anna (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 14:15,7

II. korcsoport leány csapat
1. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. (Karczagi Nikolett, Prókai Blanka, Nagy Júlia, Dohány Vanda) 0:43:31
2. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI 0:44:56
3. Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kéttannyelvű Isk. 0:49:34

III. korcsoport fiú egyéni
1. Feczkó Csanád (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 13:35,7
2. Bukta Gergő (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 13:37,3
3. Borza Levente (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 14:02,2

III. korcsoport fiú csapat
1. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. (Bukta Gergő, Borza Levente, Mezei Benjámin, Baranyi Bence) 0:41:48
2. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI 0:42:52
3. Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Okt. Int. 0:44:18

III. korcsoport leány egyéni
1. Szopkó Barbara (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 15:04,2
2. Vörösházi Jázmin (Miskolc Komlóstetői Ált. Isk.) 15:31,6
3. Szabó Kyra (Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz.) 15:32,1

III. korcsoport leány csapat
1. Mezőkövesd Mezőkövesdi Ált. és Alapfokú Műv. Isk., Pedagógiai Szaksz. (Szabó Kyra, Takács Bettina, Nagy Viktória, Nagy Anita) 0:47:16
2. Miskolc Komlóstetői Ált. Isk. 0:48:26
3. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 0:48:42

IV. korcsoport fiú egyéni
1. Magyar Milán (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Okt. Int.) 25:31,4
2. Tyukodi Dániel (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kéttannyelvű Isk.) 26:25,7
3. Papp Péter (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 27:04,9

IV. korcsoport fiú csapat
1. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll. (Papp Péter, Feczkó Botond, Dorony Balázs, Szemán Gergely) 1:23:29
2. Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kéttannyelvű Isk. 1:25:29
3. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI 1:25:46

IV. korcsoport leány egyéni
1. Veszprémi Fruzsina (Miskolc Miskolc-Diósgyőri Ref. Ált. Isk. és Óvoda) 28:47,1
2. Lutián Viktória (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 31:43,3
3. Németh Sára (Miskolc Miskolc-Diósgyőri Ref. Ált. Isk. és Óvoda ) 32:10,7

IV. korcsoport leány csapat
1. Miskolc Miskolc-Diósgyőri Ref. Ált. Isk. és Óvoda (Veszprémi Fruzsina, Németh Sára, Fodor Anett) 1:40:49
2. Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. és Alapfokú Műv. Okt. Int. 1:47:16
3. Miskolc Szilágyi Dezső Ált. és Magyar-Angol Kéttannyelvű Isk. 1:50:37

V. korcsoport fiú egyéni
1. Dudás Gergely (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 30:44,9
2. Vasas Alex (Kazincbarcika BAZ Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll.) 31:09,9
3. Zabari János (Kazincbarcika BAZ Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll.) 31:58,0

V. korcsoport fiú csapat
1. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium (Dudás Gergely, Papp János, Zelena Zalán, Hatala Imre) 1:35:18
2. Kazincbarcika BAZ Megyei Önk. Surányi Endre Gimn., Szakképző Isk. és Koll. 1:35:33
3. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI 1:44:11

V. korcsoport leány egyéni
1. Polyák Zsófia (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 35:30,4
2. Batyi Ildikó (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 43:09,4
3. Bodnár Vivien (Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI) 49:31,0

V. korcsoport leány csapat
1. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI (Batyi Ildikó, Bodnár Vivien, Gulyás Inez, Szopkó Anita) 2:25:36

VI. korcsoport fiú egyéni
1. Hencz Gergő (Miskolc Andrássy Gyula Szakközépiskola) 27:18,5
2. Jaczkó Balázs (Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola) 29:01,0
3. Tóth Elek (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium) 29:33,6

VI. korcsoport fiú csapat
1. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Kollégium (Tóth Elek, Molnár Bence, Nowacki Krisztián, Csurilla Márton) 1:31:17
2. Miskolc Bláthy Ottó Villamosipari Szakközépiskola 1:33:39
3. Miskolc Földes Ferenc Gimnázium 1:38:09

VI. korcsoport leány egyéni
1. Sándor Csilla (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 35:41,6
2. Vatamány Krisztina (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 35:41,7
3. Lucák Lilla (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll.) 37:47,4

VI. korcsoport leány csapat
1. Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn. és Koll. (Sándor Csilla, Vatamány Krisztina, Lucák Lilla, Bőke Gabriella) 1:49:11
2. Szikszó Szepsi Csombor Márton Gimn., Szakképző és Ált. Isk., Könyvtár, Egységes Ped. Szakszolg. és AMI 2:10:21


Képek a galáriában találhatók!

 

 

 

 

 

 

 

Keresés

Partnerek