Atlétika Mezei Futás Diákolimpia III., IV., V., VI. korcsoport Országos Döntő, Gödöllő, 2013. április 18.

Atlétika Mezei Futás Diákolimpia III., IV., V., VI. korcsoport
Országos Döntő megyei eredményei
Gödöllő, 2013. április 18.


III. korcsoport Leány:
Csapat:
21. Miskolc, Fazekas Utcai Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Magyar Kata, Purgel Dóra, Ledniczky Virág, Szolnoki Emese, Kondás Enikő) 475
26. Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., AMI (Lőrincz Tekla, Almási Laura, Miczán Beáta, Szabó Fanni, Hargitai Barbara) 556

Egyéni:
56. Sárga Petra (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 08:12,72
74. Kőrösi Dorina (Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk.) 08:22,12
81. Polgár Zsófia (Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 08:25,11
84. Magyar Kata (Miskolc, Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) 08:25,74
95. Bódi Nikolett Andrea (Emőd, II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.) 08:29,86
99. Lőrincz Tekla (Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., AMI) 08:31,47
111. Purgel Dóra (Miskolc, Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) 08:36,87
114. Ledniczky Virág (Miskolc, Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) 08:37,38
147. Almási Laura (Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., AMI) 08:57,11
148. Miczán Beáta (Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., AMI) 08:57,11
162. Szabó Fanni (Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., AMI) 09:05,87
166. Szolnoki Emese (Miskolc, Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) 09:07,36
181. Hargitai Barbara (Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., AMI) 09:28,72
202. Kondás Enikő (Miskolc, Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) 10:05,12


III. korcsoport Fiú:
Csapat:
30. Tiszaújváros, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Intézet, Pedagógiai Szakszolgálat (Kapus Zoltán, Rózsahegyi Balázs Bence, Berencsi Ádám, Kőszegi Milán, Kaló József) 512

Egyéni:
49. Iván Levente Botond (Miskolc, Hámori Waldorf Ált. Isk., Gimn. és Művészeti Iskola) 09:15,16
66. Korbély Kristóf (Edelény, Szent Miklós Görögkatolikus Ált. Isk., AMI) 09:24,16
110. Kapusi Zoltán (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 09:43,66
111. Rózsahegyi Balázs Bence (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 09:44,67
139. Berencsi Ádám (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 09:57,41
152. Kőszegi Milán (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 10:05,41
158. Kaló József (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 10:08,66


 
IV. korcsoport Leány:
Csapat:
20. Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (Koll Vanessza, Tamás Bianka, Polgár Anna, Tirts Anita, Mezőssy Melánia) 420

Egyéni:
16. Putnóczki Dorka (Miskolc, Avasi Gimnázium) 09:12,94
34. Mátyus Lili (Miskolc, Fazekas Utcai Ált. Isk. és AMI) 09:45,44
54. Koll Vanessza Vivien (Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 10:09,69
57. Tamás Bianka (Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 10:12,69
68. Guzi Blanka (Kistokaj, Általános Művelődési Központ Kistokaj) 10:20,44
75. Hora Nikolett (Kazincbarcika, Pollack Mihály Ált. Isk.) 10:28,52
141. Polgár Anna (Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 11:32,70
168. Tirts Anita (Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 12:33,46
171. Mezőssy Melánia (Miskolc, Könyves Kálmán Ált. Isk. és AMI) 12:35,45


IV. korcsoport Fiú:
Csapat:
1. Tiszaújváros, Általános és Alapfokú Művészetoktatási Intézet, Pedagógiai Szakszolgálat (Béke Kornél Lehmann Csongor, Fróna Ákos, Mannheim Krisztián, Gyurkó Richárd) 127
21. Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola (Málik Mihály András, Tomolya Olivér, Marján Márton, Kovács Artúr, Imri János) 451

Egyéni:
6. Béke Kornél (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 13:50,75
22. Lehmann Csongor (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 14:24,55
45. Fróna Ákos (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 14:51,26
54. Mannheim Krisztián (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 15:00,50
74. Gyurkó Richárd (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 15:29,25
99. Málik Mihály András (Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola) 15:54,51
103. Tomolya Olivér (Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola) 16:03,25
110. Marján Márton (Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola) 16:11,31
139. Kovács Artúr (Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola) 16:45,26
160. Imri János (Kazincbarcika, Pollack Mihály Általános Iskola) 17:08,30


V. korcsoport Leány:
Csapat:
8. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium (Pataki Anna, Kovács Eszter, Nónay Fanni, Oláh Liza, Kiss Adrienn) 238
16. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium (Sebők Klaudia, Hajdú Dorina, Szuhán Dóra, Jancsár Lili) 284

Egyéni:
10. Pataki Anna (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 11:34,30
21. Besenyei Boglárka (Kazincbarcika, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium) 12:02,80
32. Sebők Klaudia (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.) 12:14,55
55. Hajdú Dorina (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.) 12:53,33
58. Kovács Eszter (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 12:58,33
78. Nónay Fanni (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 13:28,31
84. Szuhán Dóra (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.) 13:37,80
92. Oláh Liza (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 13:57,81
106. Kiss Adrienn (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 14:35,81
113. Jancsár Lili (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Isk. és Koll.) 15:34,81


V. korcsoport Fiú:
Csapat:
8. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium (Lehmann Bence, Csizmadia Adrián, Tóth Máté, Mészáros Imre Lajos) 235
16. Miskolc, Diósgyőri Gimnázium (Tóth Richárd, Koleszár Mátyás, Kolozsvári István, Germán Gábor, Boros Gábriel) 351

Egyéni:
10. Lehmann Bence (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 14:58,12
17. Tyukodi Dániel (Miskolc, Andrássy Gyula SzKI) 15:15,12
25. Csizmadia Adrián (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 15:39,33
58. Tóth Richárd (Miskolc, Diósgyőri Gimnázium) 16:39,62
73. Tóth Máté (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 16:56,12
84. Koleszár Mátyás (Miskolc, Diósgyőri Gimnázium) 17:13,14
94. Kolozsvári István (Miskolc, Diósgyőri Gimnázium) 17:26,37
115. Germán Gábor (Miskolc, Diósgyőri Gimnázium) 18:12,63
117. Boros Gábriel (Miskolc, Diósgyőri Gimnázium) 18:17,38
127. Mészáros Imre Lajos (Tiszaújváros, Ált. és AMI, PSZ) 18:55,13


VI. korcsoport Leány:
Csapat:
11. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium (Huszár Réka, Montovay Petra, Szépe Sarolt, Csacsovszky Gyöngyi) 242

Egyéni:
7. Vízi Viktória (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Koll.) 11:47,64
12. Király Kinga (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Koll.) 12:14,92
13. Bőhm Lilla (Miskolc, Diósgyőri Gimnázium) 12:16,92
27. Olasz Szabó Anna (Tokaj, Tokaji Ferenc Gimn., SzKI és Kollégium) 12:48,17
45. Huszár Réka (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 13:33,93
57. Montovay Petra (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 13:59,93
58. Szépe Sarolt (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 14:02,17
82. Csacsovszky Gyöngyi (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 15:06,43


VI. korcsoport Fiú:
Csapat:
12. Miskolc, Herman Ottó Gimnázium (Bodonyi András Dávid, Büki Ádám, Kovács Balázs, Szakács Bálint, Nagy Ákos) 260
19. Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium (Marton Előd, Németh Sándor, Farkas Attila, Hunyadi Levente, Budai Erik Zoltán) 323

Egyéni:
13. Bodonyi András Dávid (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 17:01,74
15. Tugyi Levente (Miskolc, Diósgyőri Gimnázium) 17:06,99
20. Marton Előd (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium) 17:22,24
53. Németh Sándor (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium) 18:56,50
61. Büki Ádám (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 19:08,24
89. Kovács Balázs (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 20:00,51
97. Szakács Bálint (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 20:35,50
108. Nagy Ákos (Miskolc, Herman Ottó Gimnázium) 21:02,00
123. Farkas Attila (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium) 21:46,78
127. Hunyadi Levente (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium) 21:55,23
135. Budai Erik Zoltán (Tiszaújváros, Eötvös József Gimn., Szakképző Iskola és Kollégium) 23:17,44

Keresés

Partnerek