Telekom Labdarúgó Diákolimpia Megyei Döntő, Miskolc, 2013. április 20.

TELEKOM LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA
MEGYEI DÖNTŐ eredményei - Miskolc, 2013. április 20.
I., II., III., kispályás amatőr IV., V-VI. kcs.
leány labdarúgás III-IV., V-VI. kcs.

 

A Telekom Labdarúgó Diákolimpia Borsod-Abaúj-Zemplén megyei döntőjének Miskolcon a Diósgyőri Stadion adott helyet. Reggel a megnyitó ünnepségen megtisztelte jelenlétével Novák Péter, a Telekom régióvezetője, Budai Erzsébet a Megyei Pedagógiai Szakmai, Szakszolgálati, Közművelődési és Sportintézet igazgatója, Papp Zsolt Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzatának főosztályvezetője és Daragó Lászlóné a Magyar Diáksport Szövetség alelnöke. A megnyitó ünnepséget színesítette a Miskolci Steelleaders Egyesület junior pompomlány csapatának bemutatója. A megyei döntőbe 28 csapat jutott a különböző korcsoportokban. Hat műfüves pályán folyamatosan követték egymást a mérkőzések késő délutánig. A gyerekek a mérkőzések között dekázóversenyen, élményfotózáson vehettek részt, valamint ugráló várat és játékkonzolt is kipróbálhattak. A programokban és az eredményhirdetéseknél közreműködött Nacsa Olivér humorista is. Az utolsó korcsoport eredményhirdetése előtt Szász Kitti sajószentpéteri Freestyle világbajnok bemutatóját bámulhatták meg a kisiskolás fiúk, aki aztán a nyakukba akasztotta a megérdemelt érmeket is. Minden résztvevő Telekomos ajándékcsomagot vehetett át.

Eredmények:
I. korcsoport Fiú

Játékrend                      Eredmény
1. pálya
11.30 1. Miskolc Jókai    4. Miskolc Szt. Imre   1-1
12.15 4. Miskolc Szt. Imre   2. Tokaj II. Rákóczi    10-0
13.00 1. Miskolc Jókai    2. Tokaj II. Rákóczi    4-0
2. pálya
11.30 2. Tokaj II. Rákóczi    3. Tiszaújváros ÁAMIPSZ  0-5
12.15 3. Tiszaújváros ÁAMIPSZ  1. Miskolc Jókai    2-1
13.00 3. Tiszaújváros ÁAMIPSZ  4. Miskolc Szt. Imre    0-3

Végeredmény  Testnevelő
1. Miskolc Szent Imre Római Katolikus Ált. Iskola Varsányi Zsolt
2. Tiszaújváros ÁAMIPSZ Demblovszky Gábor, Kurucz Gábor
3. Miskolc Jókai Mór Református Általános Iskola Filepkó Richárd
4. Tokaj II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Csordás Sándor, Levik László

Gólkirály: Bódig Bence, Miskolc Szent Imre Római Katolikus Ált. Iskola


II. korcsoport Fiú

Játékrend                      Eredmény
1. pálya
14.00 1. Tokaj II. Rákóczi    4. Bőcs Bőcsi    1-6
14.45 4. Bőcs Bőcsi    2. Tiszaújváros ÁAMIPSZ  3-0
15.30 1. Tokaj II. Rákóczi    2. Tiszaújváros ÁAMIPSZ  0-10
2. pálya
14.00 2. Tiszaújváros ÁAMIPSZ  3. Miskolc Jókai    2-3
14.45 3. Miskolc Jókai    1. Tokaj II. Rákóczi   5-4
15.30 3. Miskolc Jókai    4. Bőcs Bőcsi    2-

Végeredmény  Testnevelő
1. Miskolc Jókai Mór Református Általános Iskola Filepkó Richárd
2. Bőcs Bőcsi Általános Iskola Simon Attila
3. Tiszaújváros ÁAMIPSZ  Kurucz Gábor
4. Tokaj II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Csordás Sándor

Gólkirály: Tóth Simon Tiszaújváros Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat 8 góllal


III. korcsoport Fiú

Játékrend                      Eredmény
5. pálya
9.00 1. Cigánd Kántor    4. Miskolc Könyves    0-4
9.45 4. Miskolc Könyves    2. Kazincbarcika Pollack   1-2
10.30 1. Cigánd Kántor    2. Kazincbarcika Pollack   2-1
6. pálya
9.00 2. Kazincbarcika Pollack   3. Ózd Bolyky    2-0
9.45 3. Ózd Bolyky    1. Cigánd Kántor    3-2
10.30 3. Ózd Bolyky    4. Miskolc Könyves    0-1

Végeredmény  Testnevelő
1. Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola Barna Imre
2. Miskolc Könyves Kálmán Általános Iskola Matiz László
3. Ózd Bolyky Tamás Általános Iskola Albert Csaba
4. Cigánd Kántor Mihály Általános Iskola Koik Csaba

Gólkirály: Králik Mihály Cigánd Kántor Mihály Általános Iskola


IV. korcsoport Fiú

Játékrend                      Eredmény
1. pálya
9.00 1. Sátoraljaújhely Kazinczy 4. Tiszapalkonya Széchenyi   2-2 büntetőkkel 1-2
9.45 4. Tiszapalkonya Széchenyi  2. Miskolc Kazinczy   1-1 büntetőkkel 1-2
10.30 1. Sátoraljaújhely Kazinczy 2. Miskolc Kazinczy    0-4
2. pálya
9.00 2. Miskolc Kazinczy   3. Kazincbarcika Pollack   3-1
9.45 3. Kazincbarcika Pollack   1. Sátoraljaújhely Kazinczy  2-2 büntetőkkel 0-1
10.30 3. Kazincbarcika Pollack   4. Tiszapalkonya Széchenyi  4-2

Végeredmény  Testnevelő
1. Miskolc Kazinczy Ferenc Általános Iskola Götz György, Zselenák Zsolt
2. Kazincbarcika Pollack Mihály Általános Iskola Béres Csaba
3. Tiszapalkonya Széchenyi István Általános Iskola Molnárné Szabó Anna
4. Sátoraljaújhely Kazinczy Ferenc Általános Iskola Budavári Csaba, Pósa János

Gólkirály: Vágó Zoltán, Miskolc Kazinczy Ferenc Általános Iskola 6 góllal


V-VI. korcsoport Fiú

Játékrend                      Eredmény
3. pálya
9.00 1. Miskolc Herman    4. Encs Váci    3-3 büntetőkkel 1-2
9.45 4. Encs Váci     2. Sárospatak Árpád Vezér  5-0
10.30 1. Miskolc Herman    2. Sárospatak Árpád Vezér  5-0
4. pálya
9.00 2. Sárospatak Árpád Vezér  3. Miskolc Andrássy  1-3
9.45 3. Miskolc Andrássy    1. Miskolc Herman   6-0
10.30 3. Miskolc Andrássy   4. Encs Váci     7-2

Végeredmény  Testnevelő
1. Miskolc Andrássy Gyula Műszaki Szakközépiskola Bacsa Péter
2. Encs B.A.Z. Megyei Váci Mihály Gimnázium, SzKI és Koll. Kuszkó Sándor
3. Miskolc Herman Ottó Gimnázium Szilágyi Attila
4. Sárospatak Árpád Vezér Gimnázium Kistóth Kristóf

Gólkirály: Stipula Balázs, Miskolc Andrássy Gyula Műszaki Szakközépiskola


III-IV. korcsoport Leány

Játékrend                      Eredmény
5. pálya
11.30 1. Szendrő Apáczai    4. Miskolc Könyves    5-1
12.15 4. Miskolc Könyves    2. Sárospatak Szt. Erzsébet   4-6
13.00 1. Szendrő Apáczai    2. Sárospatak Szt. Erzsébet   2-1
6. pálya
11.30 2. Sárospatak Szt. Erzsébet   3. Kistokaj ÁMK   12-2
12.15 3. Kistokaj ÁMK   1. Szendrő Apáczai    5-4
13.00 3. Kistokaj ÁMK    4. Miskolc Könyves    6-0

Végeredmény  Testnevelő
1. Sárospatak Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola Gönczy Zoltán
2. Szendrő Apáczai Csere János Általános Iskola Szkiba Gábor
3. Kistokaj Általános Művelődési Központ  Guziné Kovács Anna
4. Miskolc Könyves Kálmán Általános Iskola  Kiss Kornél

Gólkirály: Csehi Kincső, Sárospatak Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola 14 góllal


 

V-VI. korcsoport Leány

Játékrend                       Eredmény
1. pálya
11.30 1. Miskolc Ferenczi   4. Kazincbarcika Surányi   2-2
12.15 4. Kazincbarcika Surányi   2. Miskolc Fáy    1-4
13.00 1. Miskolc Ferenczi    2. Miskolc Fáy   1-5
2. pálya
11.30 2. Miskolc Fáy   3. Sárospatak Református  4-0
12.15 3. Sárospatak Református  1. Miskolc Ferenczi    1-5
13.00 3. Sárospatak Református   4. Kazincbarcika Surányi  2-1

Végeredmény  Testnevelő
1. Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Martis Ferenc
2. Miskolc Ferenczi Sándor Egészségügyi Szakközépiskola Magyari Viktor
3. Sárospatak Református Kollégium Gimnáziuma Punyi Gyula
4. Kazincbarcika Surányi Endre Gimnázium Perjés Zoltán

Gólkirály: Szilágyi Alexandra, Miskolc Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 5 góllal

 

További képek a galériában találhatók!

Keresés

Partnerek