Úszás Diákolimpia I., II., III., IV., V-VI. kcs. A és B kategória Országos Döntő, Budapest, 2013. március 1-3.

Úszás Diákolimpia I., II., III., IV., V-VI. kcs. A és B kategória
Országos Döntő megyei eredményei
Budapest, 2013. március 1-3.


I. korcsoport Fiú
50 m gyors: 18. Forgács Bence (Ózd Bolyky Tamás Ált. Isk.) 0:39,51
50 m mell: 7. Szilágyi Gellért (Miskolc Görög Kat. Ált. Isk.) 0:47,86
50 m hát: 19. Havasi Marcell Milán (Miskolc Görög Kat. Ált. Isk.) 0:47,43


I. korcsoport Leány
50 m gyors: 9. Tomcsik Kira (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. Isk.) 0:37,86
50 m mell: 9. Tarcsi Szonja (Miskolc Arany János Ált. Isk.) 0:49,32
50 m hát: 14. Tomcsik Kira (Miskolc Szilágyi Dezső Ált. Isk.) 0:45,18


II. korcsoport Fiú
50 m gyors: 8. Sződi Zsolt (Ózd Bolyky Tamás Ált. Isk.) 0:31,88
50 m mell: 12. Veleczki Szabolcs (Miskolc Fazekas Utcai Ált. Isk.) 0:43,12
50 m hát: 5. Szabó Áron (Miskolc Szent Ferenc Ált. Isk.) 0:37,14
4x50 m gyorsváltó: 14. Ózd Bolyky Tamás Ált Isk. (Berecz Ádám, Elek Roland, Juhász Tamás, Sződi Zsolt) 2:24,88


II. korcsoport Leány
50 m gyors: 7. Csépányi Dalma (Ózd Bolyky Tamás Ált. Isk.) 0:32,61
50 m mell: 1. Arnóczki Zsófia (Miskolc Fráter György Kat. Gimn.) 0:35,75
50 m hát: 11. Arnóczki Zsófia (Miskolc Fráter György Kat. Gimn.) 0:38,53
4x50 m gyorsváltó: 4. Ózd Bolyky Tamás Ált. Isk. (Csépányi Dalma, Riczu Dorina, Tóth Dominika, Virág Eszter) 2:18,93


III. korcsoport Fiú B kategória
100 m gyors: 3. Matula Marcell (Ózd Újváros téri Ált. Isk.) 1:09,36
50 m mell: 5. Török Balázs (Szerencs Bolyai János Ált. Isk.) 0:41,62
100 m hát: 2. Matula Marcell (Ózd Újváros téri Ált. Isk.) 1:16,35
4x50 m gyorsváltó: 5. Szerencs Bolyai János Kat. Ált. Isk. (Csizmarik Balázs, Török Balázs, Szemán Balázs, Tamás Ádám) 2:25,04


III. korcsoport Leány B kategória
100 m gyors: 12. Képes Panna (Szerencs Bolyai János Ált. Isk.) 1:17,43
50 m mell: 9. Pálinkás Petra (Szerencs Rákóczi Zs. Ált. Isk.) 0:43,98
100 m hát: 10. Képes Panna (Szerencs Bolyai János Ált. Isk.) 1:29,34
4x50 m gyorsváltó: 7. Tiszaújváros ÁIAMPSZSZI (Makrányi Kata, Gulyás Fanni, Stogica Kata, Sebe Anett) 2:30,20

 

IV. korcsoport Fiú B kategória
100 m gyors: 2. Ferenczi Viktor (Tiszaújváros Kazinczy Ferenc Ref. Ált. Isk.) 1:02,83
100 m mell: 8. Szemán Gábor (Szerencs Bolyai János Ált. Isk.) 1:25,46
100 m hát: 2. Farmosi Zsombor (Szerencs Bolyai János Ált. Isk.)1:15,34
4x50 m gyorsváltó: 4. Szerencs Bolyai János Kat. Ált. Isk. (Farmosi Zsombor, Szemán Gábor, Laczkó Gábor, Matyisák Attila) 2:06,07


IV. korcsoport Leány B kategória
100 m gyors: 6. Torma Rebeka (Tiszaújváros Kazinczy Ferenc Ref. Ált. Isk.) 1:10,38
100 m mell: 4. Majoros Réka (Szerencs Bocskai István Gimn.) 1:28,73
100 m hát: 6. Polgár Anna (Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk.) 1:25,54
4x50 m gyorsváltó: 6. Tiszaújváros ÁIAMPSZSZI (Farkas Kinga, Mayer Flóra, Szabó Petra, Tóth Evelin) 2:23,33


III. korcsoport Fiú A kategória
100 m gyors: 18. Taraczközi Gergő (Ózd Újváros Téri Ált. Isk.) 1:06,53
100 m mell: 3. Soltész Levente (Miskolc Herman Ottó Gimn.) 1:18,56
100 m hát: 16. Taraczközi Gergő (Ózd Újváros Téri Ált. Isk.) 1:15,8
100 m pillangó: 19. Csordás Henrik (Miskolc Kazinczy Ferenc Ált. Isk.) 1:36,11
4x50 m gyorsváltó: 15. Kazincbarcika Pollack Mihály Ált. Isk. (Antal Áron, Rigerszki Tamás, Toma Tamás Áron, Hankó Rafael) 2:26,70


III. korcsoport Leány A kategória
100 m gyors: 12. Hozdik Adrienn (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk.) 1:07,70
100 m mell: 13. Elek Liliána (Ózd Bolyky Tamás Ált. Isk.) 1:25,09
100 m hát: 15. Polgár Zsófia (Miskolc Könyves Kálmán Ált. Isk.) 1:18,21
100 m pillangó: 12. Szaka Dorka (Ózd Újváros Téri Ált. Isk.) 1:14,35
4x50 m gyorsváltó: 12. Miskolc Jókai Mór Ált. Isk. (Csuhai Kincső, Csuhai Csenge, Szalai Eszter Zsófia, Hozdik Adrienn) 2:17,88


IV. korcsoport Fiú A kategória
100 m gyors: 15. Csuhai Soma (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk.) 1:01,34
100 m pillangó: 6. Csuhai Soma (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk.) 1:05,02


IV. korcsoport Leány A kategória
100 m gyors: 7. Hozdik Eszter (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk.) 1:02,89
100 m mell: 7. Dráviczki Eszter (Miskolc Fényi Gyula Jezsuita Gimn.) 1:21,70
100 m hát: 14. Ádám Csilla Rebeka (Ózd Újváros Téri Ált. Isk.) 1:21,00
100 m pillangó: 10. Hozdik Eszter (Miskolc Jókai Mór Ref. Ált. Isk.) 1:10,59
4x50 m gyorsváltó: 9. Ózd Újváros Téri Ált. Isk. (Bolyki Panna, Fábián Alma, Ádám Csilla Rebeka, Bolyki Fanni) 2:12,96

 

Keresés

Partnerek