Kosárlabda Diákolimpia Amatőr V-VI. korcsoport Országos Döntő 3. napi eredményei, végeredménye, Miskolc, 2013. március 8-10.

XI. AMATŐR KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA V-VI. KORCSOPORT
ORSZÁGOS DÖNTŐ 2012/2013. TANÉV 3. napi eredmények, végeredmény
„Zsíros Tibor Emlékverseny”
Miskolc, 2013. március 08-10.

 

A harmadik versenynap programja
2013. március 10. (vasárnap)

 

1. pálya – Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Tornacsarnoka
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
8.00 Fiú 15-16. helyért
AC/IVv – BD/IVv Bátaszék, II. Géza  Dunaújváros, Széchenyi  27-45
9.00 Fiú 13-14. helyért
AC/IVgy – BD/IVgy Keszthely, Vajda   Szeged, Radnóti  31-23
10.00 Fiú 11-12. helyért
AC/IIIv – BD/IIIv Kaposvár, Táncsics  Debrecen, Fazekas 35-42
11.00 Fiú 9-10. helyért
AC/IIIgy – BD/IIIgy Eger, Neumann  Pannonhalma, Bencés 21-40

 

2. pálya – Zrínyi Ilona Gimnázium Tornacsarnok 
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
8.00 Leány 15-16. helyért
EG/IVv – FH/IVv Keszthely, Vajda  Szerencs, Bocskai 21-31
9.00 Leány 13-14. helyért
EG/IVgy – FH/IVgy Székesfehérvár, Szent Imre  Kaposvár, Munkácsy 25-22
10.00 Leány 11-12. helyért
EG/IIIv – FH/IIIv Gyula, Erkel  Szeged, Radnóti 22-31
11.00 Leány 9-10. helyért
EG/IIIgy – FH/IIIgy Szekszárd, Garay  Kaposvár, Gyakorló 32-28

 

3. pálya – Herman Ottó Gimnázium Tornacsarnoka
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
8.00 Leány 7-8. helyért
EG/IIv - FH/IIv Nyíregyháza, Vásárhelyi  Vác, Boronkay  27-34
9.00 Fiú  7-8. helyért
AC/IIv – BD/IIv Karcag, Református  Gyomaendrőd, Kner 42-29
10.00 Leány 5-6. helyért
EG/IIgy - FH/IIgy Ajka, Bródy   Szombathely, Bolyai  44-14
11.00 Fiú  5-6. helyért
AC/IIgy – BD/IIgy Nyíregyháza, Vásárhelyi   Miskolc, Fényi  21-38

 

4. pálya – Avasi Gimnázium Tornacsarnoka
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
9.00 Leány 3-4. helyért
EG/Iv – FH/Iv Mezőtúr, Református  Miskolc, Földes 42-25
10.00 Fiú 3-4. helyért
AC/Iv – BD/Iv Szombathely, Műszaki  Kecskemét, Bányai  34-36
hossz. után
11.00 Leány 1-2. helyért
EG/Igy - FH/Igy Budapest, Szerb  Debrecen, Fazekas 16-35
12.00 Fiú 1-2. helyért
AC/Igy – BD/Igy Vác, Boronkay  Budapest, Szerb 24-37

Eredményhirdetés: Miskolc Avasi Gimnázium Tornacsarnoka 
 

VÉGEREDMÉNY
LEÁNYOK 


Hely Iskola neve Település Testnevelő neve
1. Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen Kecskeméti János
2. Nikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon Budapest VII. dr. Lásztity Jovánka
3. Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola Mezőtúr Gulyás László
4. Földes Ferenc Gimnázium Miskolc Letek László
5. Bródy Imre Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Ajka Liska Bálint
6. Nyugat-magyarországi Egyetem Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Szombathely Kollerics Barnabás
7. Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Nagy Péter
8. Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakközépiskola Nyíregyháza Lakatos István
9. Garay János Gimnázium Szekszárd Csirzó Zoltán
10. Kaposvári Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium Kaposvár Dross Zoltán
11. Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged Láng Imre
12. Erkel Ferenc Gimnázium és Informatikai Szakképző Iskola, Kollégium Gyula Hajdu Zoltán János
13. Ciszterci Szent István Gimnázium Székesfehérvár Gerlaki Krisztina
14. Munkácsy Mihály Gimnázium Kaposvár Maljusin Mihail
15. Bocskai István Gimnázium Szerencs Endrész Tamás
16. Vajda János Gimnázium Keszthely Rónaky Attila

Különdíjasok - LEÁNYOK:

 „All Star” csapat: Várhelyi Virág, Ajka Bródy
 Ljubotina Milica, Budapest Szerb
 Kovács Alexandra, Miskolc Földes
 Lakatos Dóra, Debrecen Fazekas
 Simon Emilia, Mezőtúr Református

Legjobb pontdobó:  Ljubotina Milica, Budapest Szerb

A Magyar Diáksport Szövetség által felajánlott Vándorkupát egy évig védi:
 Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium
 

VÉGEREDMÉNY
FIÚK 


Hely Iskola neve Település Testnevelő neve
1. Nikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon Budapest VII. dr. Lásztity Jovánka
2. Boronkay György Műszaki Középiskola és Gimnázium Vác Nagy Péter
3. Bányai Júlia Gimnázium Kecskemét Szabó László
4. Szombathelyi Műszaki Szakképző Iskola és Kollégium Szombathely Szalai János
5. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc Szemes Antal
6. Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi-Vízügyi Szakközépiskola Nyíregyháza Boczkó Ádám
7. Karcagi Nagykun Református Gimnázium, Egészségügyi Szakközépiskola és Kollégium Karcag Örlős Zoltán
8. Kner Imre Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Gyomaendrőd G. Darázsi Anna
9. Pannonhalmi Bencés Gimnázium, Egyházzenei Szakközépiskola és Kollégium Pannonhalma Erdőssy István
10. Neumann János Középiskola és Kollégium Eger Balog Tibor
11. Fazekas Mihály Gimnázium Debrecen Fazekas Attila Győző
12. Táncsics Mihály Gimnázium Kaposvár Karácsonyi Tamás
13. Vajda János Gimnázium Keszthely Rónaky Attila
14. Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium Szeged Wirth István
15. Széchenyi István Gimnázium Dunaújváros Szepessyné Azari Éva
16. Bátaszék-Alsónyék-Pörböly Mikrotérségi Bölcsöde, Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Gimnázium és Pedagógiai Szakszolgálat - II. Géza Gimnázium Intézményegység Bátaszék Pálffy Pál


Különdíjasok - FIÚK:
„All Star” csapat: Fedor Lukács, Miskolc Fényi
 Szabó András, Vác Boronkay
 Komlódi Benedek, Kecskemét Bányai
 Hyross László, Pannonhalma Bencés
 Mucibabic Momili, Budapest Szerb

Legjobb pontdobó:  Bela Zoltán, Gyomaendrőd Kner

A Magyar Diáksport Szövetség által felajánlott Vándorkupát egy évig védi
Budapest, Nikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon

Keresés

Partnerek