Kosárlabda Diákolimpia Amatőr V-VI. korcsoport Országos Döntő 2. nap eredményei, Miskolc, 2013. március 8-10.

XI. AMATŐR KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA V-VI. KORCSOPORT
ORSZÁGOS DÖNTŐ 2012/2013. TANÉV 2. napi eredményei, 3. nap mérkőzései
„Zsíros Tibor Emlékverseny”
Miskolc, 2013. március 08-10.


A második versenynap programja
2013. március 09. (szombat)

 
1. pálya – Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Tornacsarnoka

Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
8.00 Fiú A/1-A/2 Bátaszék, II. Géza  Kaposvár, Táncsics 28-53
8.50 Fiú A/4-A/3 Karcag, Református  Szombathely, Műszaki 29-34
9.40 Fiú D/1-D/2 Pannonhalma, Bencés  Szeged, Radnóti 53-13
10.30 Fiú D/4-D/3 Miskolc, Fényi  Budapest, Szerb 24-29
Ebédszünet
14.00 Fiú AII-CII Karcag, Református  Nyíregyháza, Vásárhelyi  31-37
15.00 Fiú BII-DII Gyomaendrőd, Kner   Miskolc, Fényi 22-44
16.00 Fiú AI-CI Szombathely, Műszaki   Vác, Boronkay  35-38
17.00 Fiú BI-DI Kecskemét, Bányai   Budapest, Szerb 17-40

 

2. pálya – Zrínyi Ilona Gimnázium Tornacsarnoka

Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
8.00 Leány F/1-F/4 Miskolc, Földes  Szeged, Radnóti 46-23
8.50 Leány F/2-F/3 Vác, Boronkay  Szerencs, Bocskai 45-17
9.40 Leány G/1-G/2 Ajka, Bródy  Gyula, Erkel 58-17
10.30 Leány G/4-G/3 Budapest, Szerb  Keszthely, Vajda 52-11
Ebédszünet
14.00 Leány EIV-GIV Székesfehérvár, Szent Imre  Keszthely, Vajda 39-22
15.00 Leány FIV-HIV Szerencs, Bocskai   Kaposvár, Munkácsy  26-39
16.00 Leány EIII-GIII Szekszárd, Garay   Gyula, Erkel  29-23
17.00 Leány FIII-HIII Szeged, Radnóti   Kaposvár, Gyakorló  30-33

 

3. pálya – Herman Ottó Gimnázium Tornacsarnoka

Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
8.00 Leány E/1-E/2 Szekszárd, Garay  Nyíregyháza, Vásárhelyi 21-40
8.50 Leány E/4-E/3 Székesfehérvár, Szent Imre  Mezőtúr, Református 20-46
9.40 Leány H/3-H/1 Szombathely, Bolyai  Kaposvár, Munkácsy 30-11
10.30 Leány H/2-H/4 Kaposvár, Gyakorló  Debrecen, Fazekas 13-31
Ebédszünet
14.00 Leány EII-GII Nyíregyháza, Vásárhelyi  Ajka, Bródy  17-40
15.00 Leány FII-HII Vác, Boronkay   Szombathely, Bolyai  23-26
(hossz. után)
16.00 Leány EI-GI Mezőtúr, Református  Budapest, Szerb 35-37
17.00 Leány FI-HI Miskolc, Földes   Debrecen, Fazekas 21-25

 

4. pálya – Avasi Gimnázium Tornacsarnoka

Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
8.00 Fiú B/1-B/2 Kecskemét, Bányai  Debrecen, Fazekas 43-27
8.50 Fiú B/4-B/3 Gyomaendrőd, Kner  Dunaújváros, Széchenyi 48-18
9.40 Fiú C/1-C/2 Keszthely, Vajda  Vác, Boronkay 29-52
10.30 Fiú C/4-C/3 Nyíregyháza, Vásárhelyi  Eger, Neumann 26-15
Ebédszünet
14.00 Fiú AIV-CIV Bátaszék, II. Géza  Keszthely, Vajda 20-47
15.00 Fiú BIV-DIV Dunaújváros, Széchenyi   Szeged, Radnóti  21-51
16.00 Fiú AIII-CIII Kaposvár, Táncsics   Eger, Neumann 28-35
17.00 Fiú BIII-DIII Debrecen, Fazekas   Pannonhalma, Bencés  16-50

A harmadik versenynap programja
2013. március 10. (vasárnap)

 

1. pálya – Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Tornacsarnoka
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
8.00 Fiú 15-16. helyért
AC/IVv – BD/IVv Bátaszék, II. Géza  Dunaújváros, Széchenyi  
9.00 Fiú 13-14. helyért
AC/IVgy – BD/IVgy Keszthely, Vajda   Szeged, Radnóti  
10.00 Fiú 11-12. helyért
AC/IIIv – BD/IIIv Kaposvár, Táncsics  Debrecen, Fazekas 
11.00 Fiú 9-10. helyért
AC/IIIgy – BD/IIIgy Eger, Neumann  Pannonhalma, Bencés 

 

2. pálya – Zrínyi Ilona Gimnázium Tornacsarnok 
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
8.00 Leány 15-16. helyért
EG/IVv – FH/IVv Keszthely, Vajda  Szerencs, Bocskai 
9.00 Leány 13-14. helyért
EG/IVgy – FH/IVgy Székesfehérvár, Szent Imre  Kaposvár, Munkácsy 
10.00 Leány 11-12. helyért
EG/IIIv – FH/IIIv Gyula, Erkel  Szeged, Radnóti 
11.00 Leány 9-10. helyért
EG/IIIgy – FH/IIIgy Szekszárd, Garay  Kaposvár, Gyakorló 

 

3. pálya – Herman Ottó Gimnázium Tornacsarnoka
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
8.00 Leány 7-8. helyért
EG/IIv - FH/IIv Nyíregyháza, Vásárhelyi  Vác, Boronkay  
9.00 Fiú  7-8. helyért
AC/IIv – BD/IIv Karcag, Református  Gyomaendrőd, Kner 
10.00 Leány 5-6. helyért
EG/IIgy - FH/IIgy Ajka, Bródy   Szombathely, Bolyai  
11.00 Fiú  5-6. helyért
AC/IIgy – BD/IIgy Nyíregyháza, Vásárhelyi   Miskolc, Fényi  

 

4. pálya – Avasi Gimnázium Tornacsarnoka
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
9.00 Leány 3-4. helyért
EG/Iv – FH/Iv Mezőtúr, Református  Miskolc, Földes 
10.00 Fiú 3-4. helyért
AC/Iv – BD/Iv Szombathely, Műszaki  Kecskemét, Bányai  
11.00 Leány 1-2. helyért
EG/Igy - FH/Igy Budapest, Szerb  Debrecen, Fazekas 
12.00 Fiú 1-2. helyért
AC/Igy – BD/Igy Vác, Boronkay  Budapest, Szerb 

Eredményhirdetés: Miskolc Avasi Gimnázium Tornacsarnoka

Keresés

Partnerek