Kosárlabda Diákolimpia Amatőr V-VI. korcsoport Országos Döntő 1. napi eredményei, Miskolc, 2013. március 8-10.

XI. AMATŐR KOSÁRLABDA DIÁKOLIMPIA V-VI. KORCSOPORT
ORSZÁGOS DÖNTŐ 2012/2013. TANÉV 1. napi eredményei
„Zsíros Tibor Emlékverseny”
Miskolc, 2013. március 08-10.


VERSENYPROGRAM
Az első versenynap programja
2013. március 08. (péntek)

 

1. pálya – Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Tornacsarnoka
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
12.00 Fiú D/1-D/4 Pannonhalma, Bencés  Miskolc, Fényi 35-38
12.50 Fiú D/2-D/3 Szeged, Radnóti  Budapest, Szerb 26-45
13.40 Fiú A/1-A/4 Bátaszék, II. Géza  Karcag, Református 25-51
14.30 Fiú A/2-A/3 Kaposvár, Táncsics  Szombathely, Műszaki 33-43
15.20 Fiú D/3-D/1 Budapest, Szerb  Pannonhalma, Bencés 35-30
16.10 Fiú D/2-D/4 Szeged, Radnóti  Miskolc, Fényi 18-55
17.00 Fiú A/3-A/1 Szombathely, Műszaki  Bátaszék, II. Géza 44-13
17.50 Fiú A/2-A/4 Kaposvár, Táncsics  Karcag, Református 34-42

2. pálya – Zrínyi Ilona Gimnázium Tornacsarnoka
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
12.00 Leány F/3-F/1 Szerencs, Bocskai  Miskolc, Földes 16-37
12.50 Leány F/2-F/4 Vác, Boronkay  Szeged, Radnóti 42-18
13.40 Leány G/1-G/4 Ajka, Bródy  Budapest, Szerb 41-44
14.30 Leány G/2-G/3 Gyula, Erkel  Keszthely, Vajda 19-17
15.20 Leány F/1-F/2 Miskolc, Földes  Vác, Boronkay 31-24
16.10 Leány F/4-F/3 Szeged, Radnóti  Szerencs, Bocskai 39-31
17.00 Leány G/3-G/1 Keszthely, Vajda  Ajka, Bródy 24-32
17.50 Leány G/2-G/4 Gyula, Erkel  Budapest, Szerb 24-63

3. pálya – Herman Ottó Gimnázium Tornacsarnoka
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
12.00 Leány E/1-E/4 Szekszárd, Garay  Székesfehérvár, Szent Imre 20-0
(nem jelent meg)
12.50 Leány E/2-E/3 Nyíregyháza, Vásárhelyi  Mezőtúr, Református 12-54
13.40 Leány H/1-H/2 Kaposvár, Munkácsy  Kaposvár, Gyakorló 28-32
14.30 Leány H/4-H/3 Debrecen, Fazekas  Szombathely, Bolyai 27-18
15.20 Leány E/3-E/1 Mezőtúr, Református  Szekszárd, Garay 67-22
16.10 Leány E/2-E/4 Nyíregyháza, Vásárhelyi  Székesfehérvár, Szent Imre 27-17
17.00 Leány H/2-H/3 Kaposvár, Gyakorló  Szombathely, Bolyai 21-38
17.50 Leány H/1-H/4 Kaposvár, Munkácsy  Debrecen, Fazekas 16-43

4. pálya – Avasi Gimnázium Tornacsarnoka
Idő Nem Csoport Csapat  Csapat Eredmény
12.00 Fiú B/1-B/4 Kecskemét, Bányai  Gyomaendrőd, Kner 44-31
12.50 Fiú B/2-B/3 Debrecen, Fazekas  Dunaújváros, Széchenyi 44-24
13.40 Fiú C/1-C/4 Keszthely, Vajda  Nyíregyháza, Vásárhelyi 15-23
14.30 Fiú C/2-C/3 Vác, Boronkay  Eger, Neumann 43-26
15.20 Fiú B/3-B/1 Dunaújváros, Széchenyi  Kecskemét, Bányai 33-64
16.10 Fiú B/2-B/4 Debrecen, Fazekas  Gyomaendrőd, Kner 29-30
17.00 Fiú C/3-C/1 Eger, Neumann  Keszthely, Vajda 41-21
17.50 Fiú C/2-C/4 Vác, Boronkay  Nyíregyháza, Vásárhelyi 42-16

Keresés

Partnerek