Sakk Diákolimpia I-IV. korcsoport Egyéni Megyei Döntő, Igrici, 2013. február 25.

Sakk Diákolimpia I-IV. korcsoport Egyéni
Megyei Döntő eredményei
Igrici, 2013. február 25.


Leány - I kcs.

No.  PNo.  Name                           Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    4  Horváth Bianka – Mezőnagymihály Arany    6.0  22.0  16.50  23.0  1000  -   0   
  2.    5  Kiss Enikő - Miskolc Könyves     5.5  22.5  14.50  23.5  1000  -   0   
        2  Böröcz Lilian – Tiszaújváros ÁIAMPSZSZI  5.5  22.5  14.00  24.5  1000  -   0   
  4.    3  Fekete Csilla - Igrici Tompa     5.0  23.0  11.50  22.0  1000  -   0   
  5.    1  Antal Rebeka - Kazincbarcika Pollack    3.0  25.0   3.00  10.0  1000  -   0   
  6.    6  Munkácsi Anita - Igrici Tompa     2.0  26.0   1.00   7.0  1000  -   0   
  7.    7  Újlaki Ágota - Sátoraljaujhely V. István   1.0  27.0   0.00   2.0  1000  -   0   
  8.    8  Munkacsi Enikő - Igrici Tompa   0.0  28.0   0.00   0.0  0000  -   0   

 

Leány - II kcs.
No.  PNo.  Name                           Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    8  Rokonay Szonja - Miskolc 10. sz. Petőfi    7.0  28.0  28.00  28.0  1000  -   0   
  2.   10  Szalovszky Viktória – Edelény Szt. Miklós   6.0  30.0  23.00  24.0  1000  -   0   
  3.    9  Schmidt Rebeka - Miskolc Kazinczy    5.0  28.5  15.50  20.0  1000  -   0   
  4.    1  Bagoly Viktória Lilla – Sajószentpéter Központi 4.0  28.5  10.50  15.0  1000  -   0   
        2  Farkas Viktória – Mezőcsát Egressy    4.0  24.0   7.00  16.0  1000  -   0   
  6.    4  Figecki Tímea - Homrogd Görögkat.     3.5  26.0   6.25  14.5  1000  -   0   
        7  Kiss Martina - Ároktő Dr Mészáros    3.5  23.5   6.75  13.5  1000  -   0   
  8.    5  Hutka Dorottya Anna – Edelény Szt. Miklós   3.0  24.0   3.50  12.0  1000  -   0   
  9.   12  Varga Vanda - Tibolddaróc II. Rákóczi    2.5  23.0   2.50  12.5  1000  -   0   
 10.    3  Fehér Zsófi - Kazincbarcika Pollack    2.0  19.5   2.25   6.0  1000  -   0   
 11.    6  Kalotai Laura – Tiszaújváros ÁIAMPSZSZI    1.0  19.5   1.25   4.5  1000  -   0   
 12.   11  Sóvári Judit Bernadett – Sátoraljaújhely V. István  0.5  19.5   0.50   2.0  1000  -   0   

 

Leány – III. kcs.
No.  PNo.  Name                           Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    5  Kalóz Aletta Klaudia – Tiszaújváros Kazinczy   6.5  25.0  22.50  24.5  1000  -   0   
  2.    2  Balogh Lilla - Sárospatak Szt. Erzsébet    5.0  29.0  17.50  21.0  1000  -   0   
       11  Simon Gréta - Mezőcsát Egressy     5.0  26.5  18.00  20.5  1000  -   0   
  4.    3  Bartók Emőke Jusztina – Miskolc Görög Katolikus 4.5  25.0  11.00  18.0  1000  -   0   
  5.   12  Wustinger Panna - Miskolc Balázs Győző    3.5  23.0   8.75  14.0  1000  -   0   
        8  Oláh Melinda - Szalaszend Körzeti    3.5  19.5   8.00  10.5  1000  -   0   
  7.    7  Markó Dorina - Tibolddaróc II. Rákóczi   3.0  27.0   7.50  14.5  1000  -   0   
       10  Pásztor Vanda - Homrogd Görögkat.    3.0  24.5   8.50  12.0  1000  -   0   
  9.    6  Ládi Barbara - Igrici Tompa     2.5  26.5   7.50  11.0  1000  -   0   
 10.    4  Hórász Petra - Miskolc Balázs Győző    2.0  24.5   3.50   7.0  1000  -   0   
        9  Pataki Dorina - Igrici Tompa          2.0  20.5   6.00   8.0  1000  -   0   
 12.    1  Anga Laura - Kazincbarcika Pollack    1.5  23.0   3.75   7.0  1000  -   0   

 

Leány – IV. kcs.
No.  PNo.  Name                           Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    1  Kassay Lilla - Miskolc Szilágyi     5.5  18.5  16.50  19.5  1689 1802 +0.41
  2.    4  Vanczák Virág Dóra – Miskolc Bársony-Hunyadi   4.5  18.5  11.25  14.5  1381 1632 +0.90
  3.    3  Szuhai Beáta Barbara – Edelény Szt. Miklós   4.0  21.5  10.00  15.5  1525 1459 -0.26
        2  Ács Petra - Miskolc Diósgyőri Gimn.    4.0  18.0   9.00  15.5  1681 1407 -1.05
  5.    8  Szabó Zsófia Viola – Tibolddaróc II. Rákóczi   3.0  18.0   4.25  11.0  1000  800 0   
        9  Szakál Dorina – Hejőkeresztúr IV. Béla    3.0  17.5   5.25  11.0  1000  796 0   
        5  Hatala Réka - Encs Zrínyi       3.0  17.0   4.25   8.0  1000  872 0   
  8.    7  Metz Boglárka - Ricse II. Rákóczi    2.0  17.5   1.25   7.0  1000  897   897
  9.    6  Kovács Zsófia Vivien – Kazincbarcika Pollack  1.0  15.5   0.25   3.0  1000  796 0   

 

Fiú – I. kcs.
No.  PNo.  Name                           Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    7  Fazekas Milán – Szirmabesenyő Szinyei    6.5  27.5  24.75  26.0  1000  -   0   
  2.   12  Nánási-Kocsis András Márk – Miskolc Szilágyi 5.5  27.0  18.75  23.0  1000  -   0   
  3.   10  Ludman Csaba - Emőd II. Rákóczi   5.0  27.5  17.00  19.0  1000  -   0   
  4.    2  Bakó Milán - Edelény Szt. Miklós     4.0  30.5  15.00  19.0  1000  -   0   
       15  Töreczki Gábor - Miskolc Diógyőri Ref.    4.0  27.5  12.50  14.0  1000  -   0   
        1  Bakó Martin - Edelény Szt. Miklós    4.0  25.5  12.50  16.0  1000  -   0   
        8  Gyenes Lehel Megyer – Miskolc Bulgárföldi   4.0  20.0   8.00  13.0  1000  -   0   
  8.    6  Fazekas István – Kazincbarcika Pollack    3.5  24.0   8.75  11.5  1000  -   0   
        3  Bálló Áron Zétény – Sárospatak Szt. Erzsébet   3.5  23.5   9.25  15.5  1000  -   0   
 10.    5  Dudás Bence - Tiszaújváros Kazinczy   3.0  24.0   9.50  14.0  1000  -   0   
       14  Terenyei Balázs – Sajószentpéter Központi   3.0  20.0   5.50  13.0  1000  -   0   
 12.    9  Kovács Bence – Hejőkeresztúr IV. Béla    2.5  25.5   7.25  12.0  1000  -   0   
       13  Surányi Örs Vazul – Hejőkeresztúr IV. Béla   2.5  25.5   6.75  13.5  1000  -   0   
       11  Murvai András György – Miskolc Görög Kat.    2.5  19.0   5.25   9.0  1000  -   0   
 15.   16  Vörös József Levente – Kazincbarcika Pollack   2.0  22.0   3.00   5.0  1000  -   0   
 16.    4  Bíró Levente – Mezőnagymihály Arany    0.5  23.0   1.25   0.5  1000  -   0   

 

Fiú – II. kcs.
No.  PNo.  Name                           Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    1  Pribelszky Bence Dániel – Miskolc Kossuth    7.0  27.5  27.50  28.0  1734 2270 +0.51
  2.    2  Vodila Martin Botond – Edelény Szt. Miklós   6.0  29.5  22.50  23.0  1624 1590 -0.08
  3.    3  Szabó Bálint - Miskolc Balázs Győző    5.0  25.5  12.50  21.0  1445  944 -0.43
  4.    7  Pribéli Dávid – Tibolddaróc II. Rákóczi    4.0  26.5   9.50  15.0  1000  944 0   
       10  Szuetta Mihály – Olaszliszka Hegyalja    4.0  26.0   8.00  17.0  1000  866   866
  6.    8  Pál Martin - Kazincbarcika Pollack   3.5  18.5   5.25  11.0  1000  889 0   
  7.   11  Timkó Balázs - Sátoraljaújhely V. István   3.0  30.0   8.00  14.0  1000  866   866
        5  Horváth András – Mezőnagymihály Arany    3.0  26.0   6.00  13.0  1000  944 0   
  9.    6  Kasza Károly - Igrici Tompa     2.5  23.5   4.25  11.5  1000  855 0   
 10.    4  Honti Máté – Hejőkeresztúr IV. Béla    1.5  20.5   2.75   5.5  1000  710 0   
        9  Szabó Bence - Sárospatak Szt. Erzsébet    1.5  20.5   2.25   4.0  1000  710 0   
 12.   12  Veres Gergő - Emőd II. Rákóczi      1.0  20.0   1.50   5.0  1000  -   0   

 

Fiú – III. kcs.
No.  PNo.  Name                           Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    2  Papp Levente - Miskolc Bársony     6.5  29.0  26.25  26.5  1784 1859 +0.22
  2.    1  Horváth Kristóf - Miskolc Jókai     6.0  29.0  22.50  24.0  1810 1714 -0.27
  3.    3  Ács Kristóf Miskolc Könyves      5.5  29.5  20.25  21.5  1522 1604 +0.16
  4.    5  Csontos Dominik – Mezőkövesd MÁAMIPSZ    4.0  31.5  13.50  18.0  1000  970   970
       10  Hutka Márk - Edelény Szt. Miklós     4.0  31.0  13.00  18.0  1000 1435  1435
       13  Oláh Mózes - Tiszaújváros ÁIAMPSZSZI    4.0  23.5   7.50  15.0  1000  918 0   
  7.   15  Potyka István - Emőd II. Rákóczi     3.5  22.5   6.25  15.5  1000 1398 0   
        4  Tóth Adrián - Szerencs Bocskai   3.5  20.5   6.75  12.5  1397 1012 -0.11
        6  Dudás Kristóf Krisztián – Igrici Tompa    3.5  15.5   7.25   9.5  1000  -   0   
 10.    8  Gál Marcell - Sajószentpéter Központi    3.0  24.5   7.00  13.0  1000 1075 0   
       14  Pelyhe Martin - Igrici Tompa         3.0  21.0   5.50  10.0  1000  725 0   
       16  Varga Balázs – Kazincbarcika Pollack   3.0  19.0   4.50  11.0  1000  -   0   
 13.    9  Gönczy Márk Milán - Sárospatak Szt. Erzsébet  2.5  23.0   4.75   9.5  1000 1075 0   
 14.   11  Juhász Máté - Sátoraljaujhely V. István    2.0  25.0   5.50  10.0  1000  725 0   
       12  Magyar Péter - Putnok Péczeli     2.0  24.5   7.00  10.0  1000 1591 0   
 16.    7  Gazdag Bertalan - Ároktő Dr. Mészáros    0.0  23.0   0.00   0.0  1000  662 0   

 

 

Fiú – IV. kcs.
No.  PNo.  Name                           Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    1  Papp Tamás - Miskolc Bársony     6.5  28.0  25.00  26.0  2004 2003 -0.02
  2.    3  Mengyán Márton - Miskolc Könyves     6.0  29.0  23.75  25.0  1589 1789 +1.03
  3.    2  Csendi Balázs - Miskolc Földes     5.0  30.5  18.00  20.0  1706 1566 -0.60
  4.    4  Jankovics László – Sajószentpéter Központi    4.0  31.5  15.25  18.5  1479 1435 -0.17
        5  Gaál Ádám - Sajószentpéter Központi      4.0  28.0  12.50  16.0  1261  865 -0.24
       11  Kupcsok András - Hejőkeresztúr IV. Béla   4.0  19.5   7.00  14.0  1000  858 0   
  7.    6  Batta Gergő PÉter – Ricse II. Rákóczi     3.5  24.0   7.00  14.5  1000 1187  1187
        9  Hunkó Dániel - Igrici Tompa          3.5  22.5   7.50  12.5  1000 1209  1209
  9.    7  Farkas Dávid - Mezőcsát Egressy      3.0  28.0   6.50  15.0  1000  960   960
       10  Katyina Gábor – Tibolddaróc II. Rákóczi    3.0  23.5   4.00  11.0  1000  883   883
        8  Gulyás Tamás - Homrogd Görögkat.     3.0  20.5   3.50   9.0  1000  898 0   
 12.   12  Mészáros Bálint – Hejőkeresztúr IV. Béla   2.5  18.5   3.00  10.5  1000 1261 0   
 13.   14  Tengely Roland – Szalaszend Körzeti    1.0  19.0   0.00   4.0  1000  -   0   
 14.   13  Szarka Péter – Tiszaújváros ÁIAMPSZSZI    0.0  20.5   0.00   0.0  1000  -   0   


Galkó Tibor

I g r i c i, 2013-02-25

Keresés

Partnerek