Ünnepi ülés volt a Diáksport Tanácsnál

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Diáksport Tanács 2012. december 7-én 10.30 órakor tartotta ünnepi díjátadó ülését Miskolcon a Megyeháza Dísztermében.

 

Az ünnepséget több alkalommal is a miskolci Kandó Kálmán Szakközépiskola diákjainak előadása színesítette.

Budai Erzsébet, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakmai, Szakszolgálati, Közművelődési és Sportintézet igazgató asszonya köszöntötte a meghívott díszvendégeket, név szerint: Szombatiné dr. Sebők Emesét, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat aljegyzőjét, dr. Molnár Lászlót, a Magyar Diáksport Szövetség stratégiai igazgatóját, dr. Orosz Atanáz püspök urat, a Miskolci Apostoli Exarchátus püspökét, Óvári Zsuzsannát, a Megyei Intézményfenntartó Központ Intézményirányítási Főosztályának főosztályvezetőjét, Ughy Imrét, a Magyar Olimpiai Bizottság tagját, Szaniszló Sándort, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Sportszövetségek Képviselete alelnökét, Egri Istvánt, a Miskolc Városi Szabadidőközpont igazgatóját, dr. Szabó Brigittát, a Miskolc Városi Sportiskola Nonprofit Kft. igazgatóját, Lódi Gábort, a Miskolc Városi Diáksport Szövetség elnökét, Diczházi Mónikát, a Miskolc Városi Diáksport Szövetség főtitkárát, Daragó Lászlónét, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai, Szakmai, Szakszolgálati, Közművelődési és Sportintézet intézményegység-vezetőjét és Fazekas Miklósnét, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács elnökét.

Dr. Sebők Emese a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzati Hivatal aljegyzőjének köszöntőjét követően Fazekas Miklósné, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács elnöke értékelte a 2011/2012. tanév diáksport munkáját.

Mindezek után a díjak átadására került sor.

Díjazottak:
Borsod-Abaúj-Zemplén Megye „Legeredményesebb Diáksport Szervezete”
I. Általános Iskolák kis létszámú iskolák kategóriája
1. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály


2. Szinyei Merse Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény  Szirmabesenyő
3. Tompa Mihály Általános és Művészeti Iskola Igrici 

II. Általános Iskola közepes létszámú iskolák kategóriája
1. Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző, Általános Iskola, Könyvtár, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Alapfokú Művészeti Iskola Szikszó


2. Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Miskolc
3. Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola, Miskolc

III. Általános Iskola nagy létszámú (500-799 fő) iskolák kategóriája
1. Bolyky Tamás Általános Iskola, Ózd


2. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Miskolc
3. Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Kéttannyelvű Iskola, Miskolc 

IV. Általános Iskola nagy létszámú (800 fő feletti) iskolák kategóriája
1. Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika


2. Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Tiszaújváros
3. Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat, Mezőkövesd

V.  középfokú oktatási intézmény 5-8 évfolyamos kategóriában
1. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc


2. Herman Ottó Gimnázium, Miskolc
3. Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Miskolc

VI. Középiskolák – nagy létszámú iskolák leány kategória
1. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Miskolc


2. Herman Ottó Gimnázium Miskolc
3. Földes Ferenc Gimnázium Miskolc

VII. Középiskolák – nagy létszámú iskolák fiú kategória
1. Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kazincbarcika


2. Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Tiszaújváros
3. Andrássy Gyula Szakközépiskola Miskolc

VIII. Középiskolák – kis létszámú iskolák leány kategória
1. Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc


2. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika
3. Diósgyőri Gimnázium Miskolc

IX. Középiskola – kis létszámú iskola fiú kategória
1. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Miskolc


2. Herman Ottó Gimnázium Miskolc
3. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika


„Jó tanuló, jó sportoló” kitüntetés
I. Általános iskola kategóriában
Maksa Csaba
A miskolci Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolc-Tapolcai Tagiskola 6. osztályos tanulója, serdülő válogatott judosa.
Testnevelője: Zselenák Gábor
Edzője: Flórusz János

Lehmann Csongor
A tiszaújvárosi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat 6. osztályos tanulója, triatlonos sportolója.
Testnevelője: Vadas Gyula
Edzője: Lehmann Tibor

Lavotha Oszkár
A miskolci Herman Ottó Gimnázium 8. osztályos tanulója, kiváló úszója.
Testnevelője: Szilágyi Attila
Edzője: Kollár Zoltán 

Pócsi Alex 
A kistokaji Általános Művelődési Központ 7. osztályos tanulója, kölyök válogatott kajakozója.
Testnevelője: Guziné Kovács Anna
Edzője: Jancsár László

Vámos Petra 
Az ózdi Bolyky Tamás Általános Iskola 5. osztályos atlétája, kézilabdázója.
Testnevelője: Halász Roland, Richterné Molnár Judit
Edzője: Barta Zsolt 

Kecskés Karina 
A miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium 5. osztályos kosárlabdázója.
Testnevelője: Koromné Fonyi Ágnes
Edzője: Stefánné Hegedűs Zsuzsanna 

II. Középiskola kategóriában
Kiss Attila
A miskolci Zrínyi Ilona Gimnázium 10. osztályos úszója.
Testnevelője: Antal Csaba
Edzője: Fázold Henrik

Baráth Zsolt 
A kazincbarcikai Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium és Szakképző Iskola Irinyi János Szakközépiskolai Tagiskolájának 9. évfolyamos tanulója, serdülő válogatott súlyemelője.
Testnevelője: Darai Imre
Edzője: Pátrovics Géza

Maksa Balázs
A miskolci Herman Ottó Gimnázium 10. évfolyamos tanulója, junior válogatott judokája.
Testnevelője: Szilágyi Attila
Edzője: Flórusz János

Fábrik István
A sárospataki Árpád Vezér Gimnázium 11. évfolyamos karatékája.
Testnevelője: Papp József
Edzője: Orehovszki Zoltán

Fónagy Gabriella
A miskolci Földes Ferenc Gimnázium 11. osztályos tanulója, ifjúsági válogatott atlétája.
Testnevelője: Túróczy Attila
Edzője: László István

Baglyos Vivien
A kazincbarcikai Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 11. évfolyamos tanulója, válogatott atlétája, röplabdázója.
  Testnevelője: Pásztor Péter
  Edzője: Tigyi József

Gercsák Szabina
A miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola, Gimnázium 9. osztályos tanulója, ifjúsági válogatott judokája.
Testnevelője: Kubicskó Zsuzsanna
Edzője: Flórusz János

Besenyei Boglárka
A kazincbarcikai Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 11. évfolyamos tanulója, atlétája, korcsolyázója.
   Testnevelője: Móth Éva 
   Edzője: Kertész Zoltán  

20. alkalommal köszöntöttük a jók között is a legjobbakat. A két iskolafok legjobbjai, akiknek a neve a Miskolc Városi Szabadidőközpont főbejáratánál elhelyezett márványtáblára kerül:
Az általános iskolások közül Maksa Csaba judós
A középiskolai díjazottak közül Baglyos Vivien atléta


 „Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Diáksportjáért” emlékplakett:
§ Görgy Lajos
§ Dávid Sándor
§ Guziné Kovács Anna
§ Lénártné Horváth Ilona
§ Varsányi Zsolt

További képek a galériában találhatók!

http://www.minap.hu/news.php?extend.61642.7

Diáksport hírek

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Leány Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 31.

2017. máj. 29. hétfő, 21:37
2612 megjelenés

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Leány

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 31.

Bővebben...

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú Megyei Döntő, Miskolc, 2017. június 1.

2017. máj. 29. hétfő, 21:34
4032 megjelenés

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. június 1.

Bővebben...

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 30.

2017. máj. 24. szerda, 23:22
3110 megjelenés

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 30.

Bővebben...

Jubileumi Küldöttgyűlés- Magyar Diáksport Szövetség - 2017. május 19.

2017. máj. 24. szerda, 23:18
3231 megjelenés

Jubileumi Küldöttgyűlés- Magyar Diáksport Szövetség

(2017.május 19.)

 

Az MDSZ megalakulásának 30. évfordulója alkalmából ünnepséggel egybekötött küldöttgyűlést tartott a Magyar Diáksport Szövetség a Magyar Tudományos Akadémia Vörösmarty-termében.

Bővebben...

Kisiskolák Kispályás Labdarúgás Diákolimpia I-IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 22.

2017. máj. 16. kedd, 22:31
2700 megjelenés

Kisiskolák Kispályás Labdarúgás Diákolimpia I-IV. korcsoport

Megyei Döntő versenykiírás 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 22.

Bővebben...

Kis iskolák Kézilabda Diákolimpia I-IV. Korcsoport Leány Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 25.

2017. máj. 16. kedd, 22:26
3767 megjelenés

Kis iskolák Kézilabda Diákolimpia I-IV. Korcsoport Leány

Megyei döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 25.

Bővebben...

Kis Iskolák Atlétika Diákolimpia I-IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 23.

2017. máj. 16. kedd, 22:23
3414 megjelenés

Kis Iskolák Atlétika Diákolimpia I-IV. korcsoport

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017.május 23.

Bővebben...

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú Megyei Elődöntő, Miskolc, 2017. május 23.

2017. máj. 16. kedd, 22:20
2620 megjelenés

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú

Megyei Elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 23.

Bővebben...

Labdarúgó Diákolimpia III. korcsoport osztott pályás fiú és IV. korcsoport kispályás fiú Megyei Döntő, Encs, 2017. május 12.

2017. máj. 07. vasárnap, 13:56
3275 megjelenés

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA III. kcs. osztott pályás fiú és IV. kcs. kispályás fiú

MEGYEI DÖNTŐ versenykiírás 2016/2017. TANÉV

Encs Városi Sportközpont Füves labdarúgó pályák, 2017. május 12.

Bővebben...

Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 8.

2017. április 27. csütörtök, 18:52
4442 megjelenés

Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. korcsoport
Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév
Miskolc, 2017. május 8.

Bővebben...

Atlétika Egyéni Diákolimpia III., IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 10.

2017. április 27. csütörtök, 18:50
3754 megjelenés

Atlétika Egyéni Diákolimpia III., IV. korcsoport

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 10.

Bővebben...

Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntő, 2017. április 11.

2017. április 27. csütörtök, 18:47
3980 megjelenés

Mezei Futás Diákolimpia

Országos Döntő, 2017.04.11.

Bővebben...

Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport B kategória Országos Döntő 2017. április 7-9.

2017. április 27. csütörtök, 18:46
3597 megjelenés

Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport B kategória

Országos Döntő, 2017.04.07-09.

Bővebben...

Labdarúgás Diákolimpia III-IV. korcsoport Fiú Megyei Elődöntő, Mezőkeresztes, 2017. május 3.

2017. április 27. csütörtök, 18:43
2966 megjelenés

Labdarúgás Diákolimpia III. és IV. korcsoport fiú

Megyei Elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Mezőkeresztes, 2017. május 3.

Bővebben...

Labdarúgó Diákolimpia III-IV. korcsoport Fiú Megyei Elődöntő, Alsózsolca, 2017. május 3.

2017. április 27. csütörtök, 18:39
2671 megjelenés

Labdarúgó Diákolimpia III-IV. korcsoport Fiú

Megyei elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Alsózsolca, 2017. május 3.

Bővebben...

Szövetségi hírek

Szaniszló Sándor Emléktorna 2020

2020. szeptember 16. szerda, 23:10
549 megjelenés

Szaniszló Sándor Emléktorna - 2020

 

Rendhagyó körülmények között került megrendezésre az idei Szaniszló Sándor Emléktorna. A napról-napra változó járványügyi helyzet különös körültekintésre intette mind a szervezőket, mind a résztvevőket. A kilátogatók és a csapatok is az érvényben lévő legszigorúbb előírások betartása mellett léphettek a Miskolci Egyetemi Körcsarnokba.

Az első mérkőzésen a MEAFC-Miskolc fej-fej melletti küzdelemben kerekedett felül a Salgótarjáni KSE csapatán. A mérkőzés szünetében díjazták a MEAFC utánpótlás kosárlabdázóit, valamint Cserhami Ede, „Ede bácsi” 60. születésnapját ünnepelte a közel teltházas Körcsarnok. A második mérkőzésen az Aluinvent DVTK 4 másodperccel a lefújás előtti kosárral tudta javára fordítani a találkozót az utolsó pillanatban beugró MEAFC U20-as fiúk ellen.

A két mérkőzés közötti megnyitó keretében Veres Pál, Miskolc polgármestere köszöntötte a megjelenteket és tartott rövid megemlékezést Szaniszló Sándorról, majd Rakaczki Zoltán MEAFC elnökkel közösen koszorúzták meg „Sanyi bácsi” emléktábláját.

Szombaton az NBI/A csoportos Jászberény szoros mérkőzésen győzte le a MEAFC-Miskolc NBI/B-s alakulatát, míg az Aluinvent DVTK magabiztosan verte a Vasas Akadémiát.

A torna idén is remekül szolgálta a miskolci csapatok felkészülését, egyben Szaniszló Sándor, a B-A-Z megyei és a miskolci egyetemi sportélet egykori meghatározó alakja emlékének ápolását.

 

MEAFC-Miskolc – Salgótarjáni KSE   88-82 (21-16; 18-20; 25-22; 24-24)

V: Lengyel, Sörlei, Sallai

MEAFC-Miskolc:

Kozák M. 27/12, Homoki 15, Lippai 15, Kozák B. 6/3, Sándor 3/3. Cs: Tóth V. 10/3, Montai 6, Béres 4, Orliczki 2, Gadus.

Edző: Szollár Gergő

Salgótarjáni KSE:

Sömenek 28, Molnár 14/3, Karanfilovski 12/6, Herendic 3, Nshimba 2. Cs: Joó 8, Bán 7/3, Hajdu 6, Monye J. 2, Monye M., Csépányi.

Edző: Szabó Zoltán

 

Aluinvent DVTK – MEAFC-Miskolc U20     76-45 (18-20; 12-22; 19-14; 27-19)

V: Dr. Mészáros, Lengyel, Sallai

Aluinvent DVTK:

Montai-Vukkov 15/6, Pusztai 14, Kiss 10, Mokango 8, Medgyessy 5/3. Cs: Kányási 12/6, Tóth 7/3, Bacsó 3, Frindt 2, Vég-Dudás.

Edző: Földi Attila

MEAFC-Miskolc U20:

Szőke Gá. 15, Szekeres 12, Sándor 6, Gadus 4, Orliczki 4. Cs: Szőke Ge. 13, Kálmán 12/3, Ragályi 4, Kisfalusi 3/3, Vass 2.

Edző: Tóth Gábor

 

Jászberényi KSE – MEAFC-Miskolc    93-77 (28-20; 18-21; 23-13; 24-23)

V: Dr. Mészáros, Pozsonyi, Balogh

Jászberényi KSE:

Radukic 26/6, Donaldson 18/6, Milicevic 19/15, Penn 8/6, Füzi 1. Cs: Filipovic 9, Katona 7/3, Csák 5/3, Brbaklic.

Edző: Miljan Curovic

MEAFC-Miskolc:

Kozák M. 13/3, Homoki 13/3, Lippai 13, Kozák B. 7, Sándor 6/6. Cs: Tóth V. 13, Béres 8/3, Szekeres 2, Szőke 2, Montai, Gadus, Asszú.

Edző: Szollár Gergő

 

Aluinvent DVTK – Vasas Akadémia    94-64 (17-16; 13-15; 29-20; 25-13)

V: Lengyel, Sörlei, Marton

Aluinvent DVTK:

Montai-Vukov 13/3, Tóth 9/3, Kiss 9, Kányási 8/3, Medgyessy 4. CS: Pusztai 20/3, Mokango 20, Frindt 9/3, Vég-Dudás 2.

Edző: Földi Attila

Vasas Akadémia:

Budácsik 21/9, Fraser 15, Papp 10, Tóth 6, Hizsnik 4. Cs: Smailbegovic 21/9, Madár 2, Altmann, Szerencsés, Salamon.

Edző: Milos Pavlovic

28. MEAFC KUPA EREDMÉNYEI

2020. augusztus 27. csütörtök, 23:02
645 megjelenés

 

 

28. MEAFC kupa eredményei

 

A járványveszély miatt tavasszal elhalasztott hagyományos MEAFC Kupa Szlaboda István Emlékverseny augusztus 16-án, az egyetem körcsarnokában lett pótolva.

 

A több hónapos kényszerszünet után 86 fő nevezése érkezett öt megyéből és Szlovákiából is. Öt versenyszámban a következő eredmények születtek.

 

 

párosok versenye

 

  1. Lövey Ádám, Oláh Krisztián Füzesabony, Ózd

  2. Begala Marian, Korály Tibor Humenne (Svk), Szerencs

  3. Tóth Tamás, Rózsahegyi Péter MEAFC, DVTK

    Stadler Tamás, Macsuga József MEAFC

    II. o. egyéni MEAFC Kupa III. o. egyéni Géczi István EV.

 

  1. Héjj Marcell Gödöllő 1. Kovács Sándor Karcag
  2. Begala Marian Humenne 2. Fischer Csaba DVTK
  3. Fónagy-Árva Péter Tiszaújv. 3. Dolenszky István MEAFC

Salamon István Szerva Dr. Maksa Csaba MEAFC

 

 

női egyéni ifjúsági egyéni

 

  1. Kuris Kitti Szerva 1. Köllő Ábel Tiszaújváros
  2. Fónagy-Árva Zsófia Tiszaújv. 2. Kuris Kitti Szerva
  3. Oravecz Tamara Szerva 3. Fischer Csaba DVTK

 

Máté-Héjj Zsófia Igazságügy Farkas Dávid DVTK

 

 

 

Miskolc, 2020. augusztus 16.

 

 

 

 

Megyei újonc és serdülő asztalitenisz bajnokság kiírása, Miskolc, 2020. február 9.

2020. február 04. kedd, 23:55
2186 megjelenés

Borsod- Abaúj- Zemplén megye újonc és serdülő

asztalitenisz bajnokság versenykiírása

Miskolc, 2020. február 9.

Bővebben...

PRÓKAY OTTÓ III. o. KIZÁRÁSOS FELNŐTT ASZTALITENISZ EMLÉKVERSENY kiírása, Miskolc, 2019. november 9.

2019. október 30. szerda, 21:47
1219 megjelenés

PRÓKAY  OTTÓ  III. o.   KIZÁRÁSOS  FELNŐTT  ASZTALITENISZ   EMLÉKVERSENY

VERSENYKIÍRÁSA

Miskolc, 2019. november 09.

Bővebben...

Megyei Amatőr Női, Férfi Egyéni Tekeranglista verseny kiírása, Sajóbábony, 2019. június 21-22.

2019. június 10. hétfő, 20:54
1384 megjelenés

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei
Amatőr Női, Férfi Egyéni
Tekeranglista verseny Versenykiírás

Sajóbábony, 2019. június 21-22.

Bővebben...

Kelet-magyarországi Tini Országos Bajnokság eredmény, Abaújszántó, 2019. május 25.

2019. június 02. vasárnap, 20:56
1329 megjelenés

Kelet-magyarországi Tini Országos Bajnokság

eredmény

Abaújszántó,2019.05 25.

Bővebben...

Észak-Magyarországi Régiós Újonc Asztalitenisz Bajnokság versenykiírása, Miskolc, 2019. május 26.

2019. máj. 16. csütörtök, 21:27
2113 megjelenés

Észak-Magyarországi Régiós Újonc Asztalitenisz Bajnokság – 2019.

versenykiírása

Miskolc, 2019. május 26.

Bővebben...

Iskolás Országos Bajnokság megyei eredményei - Budapest, 2019. április 27-28.

2019. április 29. hétfő, 22:13
2189 megjelenés

Iskolás Országos Bajnokság

2019.04.27-28. Budapest

Bővebben...

Ovis mozgásfesztivál - Miskolc, Generáli Aréna - 2019. május 22.

2019. április 25. csütörtök, 19:28
1595 megjelenés

Ovis Mozgásfesztivál

Miskolc, Generáli Aréna - 2019. május 22.

Bővebben...

27. MEAFC VÁNDORKUPA – SZLABODA ISTVÁN EMLÉKVERSENY asztalitenisz verseny kiírása, Miskolc, 2019. május 11.

2019. április 13. szombat, 22:14
1406 megjelenés

Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club

Asztalitenisz Szakosztály

27. MEAFC VÁNDORKUPA – SZLABODA ISTVÁN EMLÉKVERSENY

ASZTALITENISZ VERSENYKIÍRÁS

Miskolc, 2019. május 11.

Bővebben...

XII. SZERENCS VÁROS KUPA NEMZETKÖZI ASZTALITENISZ VERSENY kiírása, 2019. április 7.

2019. március 10. vasárnap, 19:52
1419 megjelenés

XII. SZERENCS VÁROS KUPA NEMZETKÖZI ASZTALITENISZ

VERSENY VERSENYKIÍRÁSA

2019. április 7.

Bővebben...

BAZ megyei 2019. évi felnőtt és ifjúsági bajnokság eredményei

2019. március 04. hétfő, 22:33
1513 megjelenés

BAZ megyei 2019. évi felnőtt és ifjúsági bajnokság

eredményei

Bővebben...

XXIV. Ördögh István emlékverseny eredményei, Tiszaújváros, 2019. február 23.

2019. február 24. vasárnap, 21:51
1799 megjelenés

XXIV. Ördögh István emlékverseny

eredményei

Tiszaújváros, 2019. február 23.

Bővebben...

BAZ megyei felnőtt „TOP 12” végeredménye - Miskolc, 2019. január 26.

2019. január 30. szerda, 22:39
3355 megjelenés

BAZ megyei felnőtt „TOP 12” végeredménye

Miskolc, 2019. január 26.

Bővebben...

Korpai Ferenc asztalitenisz emlékverseny kiírása - Ózd, 2019. február 10.

2019. január 30. szerda, 22:36
1699 megjelenés

Korpai Ferenc asztalitenisz emlékverseny kiírása

(másodosztályú)

Ózd, 2019. február 10.

Bővebben...

Keresés

Partnerek