Diáksport ünnepi ülés

2011. december 16-án a Megyei Önkormányzat Dísztermében rendezte meg a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács ünnepi ülését, melynek keretében átadásra került a 2010/2011. tanév „Legeredményesebb Diáksport Szervezete”, a „Megye Jó Tanulója, Jó Sportolója”, valamint a „Megye Diáksportjáért Emlékplakett”.

 

Az eseményt megtisztelte jelenlétével:
- Csiger Lajos Úr a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei közgyűlés alelnöke
- Dechert Áron Úr a Nemzeti Erőforrás Minisztérium Sportért Felelős Államtitkárságának osztályvezetője
- Martinek János Úr a Magyar Diáksport Szövetség alelnöke, kétszeres olimpiai bajnok
- Prof. Dr. Besenyei Lajos a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Sportszövetségek Képviselete elnöke Martinek János Úr a Magyar Diáksport Szövetség alelnöke
- Budai Erzsébet Asszony a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés Oktatási és Sportbizottságának alelnöke
- Ughy Imre Úr a Magyar Olimpiai Bizottság megyei delegáltja
- Hideg Imre Úr a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Intézményirányítási Főosztály osztályvezetője
- Szaniszló Sándor Úr a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Sportszövetségek Képviseletének alelnöke
- Rittenbacher Éva Asszony a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Sportszövetségek Képviseletének főtitkára
- Kiss Gábor Úr a Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata Humán Főosztály főosztályvezetője
- Dr. Szabó Brigitta Asszony a Miskolc Városi Sportiskola Nonprofit Kft. igazgatója
- Diczházi Mónika Asszony a Miskolc Városi Diáksport Szövetség főtitkára
- Daragó Lászlóné Asszony a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakmai, Szakszolgálati, Közművelődési és Sportintézet intézményegység-vezetője,
- Fazekas Miklósné Asszony a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport Tanács elnöke.

Az ünnepséget a kazincbarcikai Szalézi Szent Ferenc Gimnázium kórusának műsora színesítette. Elsőként Csiger Lajos alelnök úr köszöntötte a megjelenteket, majd Fazekas Miklósné elnök asszony értékelte az elmúlt tanév diákolimpiai tevékenységét.

„Megye legeredményesebb Diáksport szervezete” díjazottjai:
I. Általános Iskola kis létszámú iskolák kategóriája
1. Tompa Mihály Általános és Művészeti Iskola Igrici


2. Arany János Általános Iskola Mezőnagymihály-Gelej
3.  Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda, az elmúlt tanévben Móra Ferenc Általános Iskola Homrogd

II. Általános Iskola közepes létszámú iskolák kategóriája
1. Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző, Általános Iskola, Könyvtár, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Alapfokú Művészeti Iskola Szikszó


2.  Bem József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Arany János Tagiskola Miskolc
3.  Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola, az elmúlt tanévben még a Miskolci Egyetem Árvay József Gyakorló Iskolája Sárospatak

III. Általános Iskola nagy létszámú (500-799 fő) iskolák kategóriája
1.  Szilágyi Dezső Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolc


2.  Fazekas-Istvánffy Általános Iskola  és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Miskolc, mely a 2011/2012. tanévben különvált.
3.  Újváros Téri Általános Iskola Ózd

IV. Általános Iskola nagy létszámú (800 fő feletti) iskolák kategóriája
1.  Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat Tiszaújváros


2.  Pollack Mihály Általános Iskola Kazincbarcika
3.  Szabó Lőrinc Általános és Német Két Tanítási Nyelvű Iskola és Vörösmarty Tagiskola Miskolc, mely a 2011/2012. tanévben különvált

V.  középfokú oktatási intézmény 5-8 évfolyamos kategóriában
1.  Herman Ottó Gimnázium Miskolc


2.  Fényi Gyula Miskolci Jezsuita Gimnázium és Kollégium Miskolc
3.  Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium Miskolc

VI. Középiskolák – nagy létszámú iskolák leány kategória
1.  Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola Miskolc


2.  Herman Ottó Gimnázium Miskolc
3.  Zrínyi Ilona Gimnázium Miskolc

VII. Középiskolák – nagy létszámú iskolák fiú kategória
1.  Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat Surányi Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Kazincbarcika


2.  Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Tiszaújváros
3.  Diósgyőr-Vasgyári Szakképző Iskola és Kollégium Miskolc

VIII. Középiskolák – kis létszámú iskolák leány kategória
1.  Ságvári Endre Gimnázium, a 2011/2012. tanévtől Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika


2.  Diósgyőri Gimnázium Miskolc
3.  Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon Miskolc

IX. Középiskola – kis létszámú iskola fiú kategória
1.  Diósgyőri Gimnázium Miskolc


2.  Ságvári Endre Gimnázium, most Szalézi Szent Ferenc Gimnázium Kazincbarcika
3.  Herman Ottó Gimnázium Miskolc

„Borsod-Abaúj-Zemplén megye Jó tanulója, Jó sportolója” díjazottjai 
I. Általános iskola kategóriában
Maksa Csaba
A miskolci Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolc-Tapolcai Tagiskola 5. osztályos tanulóját, serdülő válogatott judosát. Az MVSC sportolóját.
Testnevelője: Zselenák Gábor
Edzője: Flórusz János

Szilvási Gréta
A mezőkövesdi Szent István Katolikus Általános Iskola 5. osztályos tanulóját, a Mezőkövesdi Teknőc SE serdülő válogatott úszóját.
Testnevelője: Lénártné Csuhai Katalin
Edzője: Bruzsa Géza

Pócsi Alex 
A kistokaji Általános Művelődési Központ 6. osztályos tanulóját, kölyök válogatott kajakozóját. A Tiszaújvárosi VSE sportolóját.
Testnevelője: Guziné Kovács Anna
Edzője: Jancsár László

Ács Máté 
A miskolci Fazekas Utcai Általános Iskola és AMI 7. osztályos tanulóját, a Club Laguna-MISI úszóját.
Testnevelője: Laszák László
Edzője: Kollár Zoltán 

Nagy Levente 
A tiszaújvárosi Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat 7. osztályos tanulóját, az FC Tiszaújváros labdarúgóját.
Testnevelője: Homródi Zsolt
Edzője: Barabás Zoltán

Tóth Gréta 
A miskolci Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola 7. osztályos kosárlabdázóját, a MISI SC sportolóját.
Testnevelője és edzője: Sárréti Gézáné

Brogli Réka
A kazincbarcikai Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 8. osztályos tanulóját, ifjúsági válogatott kerékpár – duatlon versenyzőjét. A Cross To Save Hungary sportolóját.
Testnevelője: Móth Éva
Edzője: Sikter Zsuzsanna

Gercsák Szabina
A miskolci Avastetői Általános Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény 8. osztályos tanulóját, kadet válogatott judosát. A Miskolci Vasutas Sport Club sportolóját.
Testnevelője: Soós Istvánné
Edzője: Flórusz János

II. Gimnázium kategóriában
Sikora Emőke
A miskolci Herman Ottó Gimnázium 9. évfolyamos tanulóját, kadet kosárlabdázóját. A MISI SC sportolóját.
Testnevelője: Drahos Lászlóné
Edzője: Balogh Gabriella

Baglyos Vivien
A kazincbarcikai Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 10. évfolyamos tanulóját, aranyjelvényes atlétáját, röplabdázóját. A KVSE és a MISI SC sportolóját.
  Testnevelője: Pásztor Péter
  Edzője: Tigyi József

Fónagy Gabriella
A miskolci Földes Ferenc Gimnázium 10. osztályos tanulóját, serdülő válogatott aranyjelvényes atlétáját. A MISI SC sportolóját.
Testnevelője: Túróczy Attila
Edzője: László István

Godó Dániel
A miskolci Herman Ottó Gimnázium 10. évfolyamos tanulóját, serdülő válogatott jégkorongozóját, gyorskocsojázóját. A Miskolci Jegesmedvék Jégkorong SE sportolóját.
Testnevelője: Mayer Péter
Edzője: Bíró Ignác

Orosz Imre
A tiszaújvárosi Eötvös József Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium 12. évfolyamos tanulóját, junior válogatott súlyemelőjét. A Tiszaújvárosi SC sportolóját.
Testnevelője: Tóth Pap Tamás
Edzője: Réti János

III. Szakközépiskola, Szakképző Iskola kategóriában
Hencz Gergő
A miskolci Andrássy Gyula Műszaki Szakközépiskola 12. osztályos tanulóját, junior válogatott aranyjelvényes atlétáját. A MISI SC sportolóját.
   Testnevelője: Szobonya Ferenc 
   Edzője: Deák Géza 

IV. Felsőfokú Tanintézet kategóriában
Zsigmond Száva
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar PhD I. évfolyamos hallgatóját, a Diósgyőri Tájékozódási Futó Club I. osztályú hazai és nemzetközi versenyeken eredményesen teljesítő felnőtt válogatott sportolóját.
Testnevelője: Bokros György
Edzője: Kalo Annamária

Daragó Lászlóné a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakmai, Szakszolgálati, Közművelődési és Sportintézet intézményegység-vezetője, külön köszöntötte a három iskolafok legjobbjait, akiknek neve a Miskolc Városi Szabadidőközpont főbejáratánál elhelyezett márványtáblára kerül.
- Az általános iskolások közül a táblára kerül – Gercsák Szabina judós
- A középiskolai díjazottak közül - Orosz Imre súlyemelő
- A felsőfokú kitüntetett - Zsigmond Száva tájfutó

„Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Diáksportjáért” emlékplakett díjazottjai:

1. Jakab István, a tiszaújvárosi Általános Iskola Alapfokú Művészetoktatási és Pedagógiai-Szakmai Szolgáltató Intézmény, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat testnevelője
2. Juhász Judit, a halmaji Gárdonyi Géza Általános Iskola testnevelő tanára


3. Kovács László, a kazincbarcikai Szalézi Szent Ferenc Gimnázium testnevelő tanárának az intézmény igazgató helyettese


4. Tóthné Szepesi Éva, a kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola testnevelője


5. Kupecz Lászlóné, a miskolci Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola testnevelője

Az ünnepi ülés a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Önkormányzat támogatásával került megrendezésre!

További képek a galériában !

Diáksport hírek

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Leány Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 31.

2017. máj. 29. hétfő, 21:37
2612 megjelenés

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Leány

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 31.

Bővebben...

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú Megyei Döntő, Miskolc, 2017. június 1.

2017. máj. 29. hétfő, 21:34
4033 megjelenés

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. június 1.

Bővebben...

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 30.

2017. máj. 24. szerda, 23:22
3110 megjelenés

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 30.

Bővebben...

Jubileumi Küldöttgyűlés- Magyar Diáksport Szövetség - 2017. május 19.

2017. máj. 24. szerda, 23:18
3232 megjelenés

Jubileumi Küldöttgyűlés- Magyar Diáksport Szövetség

(2017.május 19.)

 

Az MDSZ megalakulásának 30. évfordulója alkalmából ünnepséggel egybekötött küldöttgyűlést tartott a Magyar Diáksport Szövetség a Magyar Tudományos Akadémia Vörösmarty-termében.

Bővebben...

Kisiskolák Kispályás Labdarúgás Diákolimpia I-IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 22.

2017. máj. 16. kedd, 22:31
2701 megjelenés

Kisiskolák Kispályás Labdarúgás Diákolimpia I-IV. korcsoport

Megyei Döntő versenykiírás 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 22.

Bővebben...

Kis iskolák Kézilabda Diákolimpia I-IV. Korcsoport Leány Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 25.

2017. máj. 16. kedd, 22:26
3767 megjelenés

Kis iskolák Kézilabda Diákolimpia I-IV. Korcsoport Leány

Megyei döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 25.

Bővebben...

Kis Iskolák Atlétika Diákolimpia I-IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 23.

2017. máj. 16. kedd, 22:23
3414 megjelenés

Kis Iskolák Atlétika Diákolimpia I-IV. korcsoport

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017.május 23.

Bővebben...

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú Megyei Elődöntő, Miskolc, 2017. május 23.

2017. máj. 16. kedd, 22:20
2620 megjelenés

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú

Megyei Elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 23.

Bővebben...

Labdarúgó Diákolimpia III. korcsoport osztott pályás fiú és IV. korcsoport kispályás fiú Megyei Döntő, Encs, 2017. május 12.

2017. máj. 07. vasárnap, 13:56
3275 megjelenés

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA III. kcs. osztott pályás fiú és IV. kcs. kispályás fiú

MEGYEI DÖNTŐ versenykiírás 2016/2017. TANÉV

Encs Városi Sportközpont Füves labdarúgó pályák, 2017. május 12.

Bővebben...

Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 8.

2017. április 27. csütörtök, 18:52
4442 megjelenés

Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. korcsoport
Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév
Miskolc, 2017. május 8.

Bővebben...

Atlétika Egyéni Diákolimpia III., IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 10.

2017. április 27. csütörtök, 18:50
3754 megjelenés

Atlétika Egyéni Diákolimpia III., IV. korcsoport

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 10.

Bővebben...

Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntő, 2017. április 11.

2017. április 27. csütörtök, 18:47
3980 megjelenés

Mezei Futás Diákolimpia

Országos Döntő, 2017.04.11.

Bővebben...

Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport B kategória Országos Döntő 2017. április 7-9.

2017. április 27. csütörtök, 18:46
3597 megjelenés

Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport B kategória

Országos Döntő, 2017.04.07-09.

Bővebben...

Labdarúgás Diákolimpia III-IV. korcsoport Fiú Megyei Elődöntő, Mezőkeresztes, 2017. május 3.

2017. április 27. csütörtök, 18:43
2966 megjelenés

Labdarúgás Diákolimpia III. és IV. korcsoport fiú

Megyei Elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Mezőkeresztes, 2017. május 3.

Bővebben...

Labdarúgó Diákolimpia III-IV. korcsoport Fiú Megyei Elődöntő, Alsózsolca, 2017. május 3.

2017. április 27. csütörtök, 18:39
2671 megjelenés

Labdarúgó Diákolimpia III-IV. korcsoport Fiú

Megyei elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Alsózsolca, 2017. május 3.

Bővebben...

Szövetségi hírek

Szaniszló Sándor Emléktorna 2020

2020. szeptember 16. szerda, 23:10
549 megjelenés

Szaniszló Sándor Emléktorna - 2020

 

Rendhagyó körülmények között került megrendezésre az idei Szaniszló Sándor Emléktorna. A napról-napra változó járványügyi helyzet különös körültekintésre intette mind a szervezőket, mind a résztvevőket. A kilátogatók és a csapatok is az érvényben lévő legszigorúbb előírások betartása mellett léphettek a Miskolci Egyetemi Körcsarnokba.

Az első mérkőzésen a MEAFC-Miskolc fej-fej melletti küzdelemben kerekedett felül a Salgótarjáni KSE csapatán. A mérkőzés szünetében díjazták a MEAFC utánpótlás kosárlabdázóit, valamint Cserhami Ede, „Ede bácsi” 60. születésnapját ünnepelte a közel teltházas Körcsarnok. A második mérkőzésen az Aluinvent DVTK 4 másodperccel a lefújás előtti kosárral tudta javára fordítani a találkozót az utolsó pillanatban beugró MEAFC U20-as fiúk ellen.

A két mérkőzés közötti megnyitó keretében Veres Pál, Miskolc polgármestere köszöntötte a megjelenteket és tartott rövid megemlékezést Szaniszló Sándorról, majd Rakaczki Zoltán MEAFC elnökkel közösen koszorúzták meg „Sanyi bácsi” emléktábláját.

Szombaton az NBI/A csoportos Jászberény szoros mérkőzésen győzte le a MEAFC-Miskolc NBI/B-s alakulatát, míg az Aluinvent DVTK magabiztosan verte a Vasas Akadémiát.

A torna idén is remekül szolgálta a miskolci csapatok felkészülését, egyben Szaniszló Sándor, a B-A-Z megyei és a miskolci egyetemi sportélet egykori meghatározó alakja emlékének ápolását.

 

MEAFC-Miskolc – Salgótarjáni KSE   88-82 (21-16; 18-20; 25-22; 24-24)

V: Lengyel, Sörlei, Sallai

MEAFC-Miskolc:

Kozák M. 27/12, Homoki 15, Lippai 15, Kozák B. 6/3, Sándor 3/3. Cs: Tóth V. 10/3, Montai 6, Béres 4, Orliczki 2, Gadus.

Edző: Szollár Gergő

Salgótarjáni KSE:

Sömenek 28, Molnár 14/3, Karanfilovski 12/6, Herendic 3, Nshimba 2. Cs: Joó 8, Bán 7/3, Hajdu 6, Monye J. 2, Monye M., Csépányi.

Edző: Szabó Zoltán

 

Aluinvent DVTK – MEAFC-Miskolc U20     76-45 (18-20; 12-22; 19-14; 27-19)

V: Dr. Mészáros, Lengyel, Sallai

Aluinvent DVTK:

Montai-Vukkov 15/6, Pusztai 14, Kiss 10, Mokango 8, Medgyessy 5/3. Cs: Kányási 12/6, Tóth 7/3, Bacsó 3, Frindt 2, Vég-Dudás.

Edző: Földi Attila

MEAFC-Miskolc U20:

Szőke Gá. 15, Szekeres 12, Sándor 6, Gadus 4, Orliczki 4. Cs: Szőke Ge. 13, Kálmán 12/3, Ragályi 4, Kisfalusi 3/3, Vass 2.

Edző: Tóth Gábor

 

Jászberényi KSE – MEAFC-Miskolc    93-77 (28-20; 18-21; 23-13; 24-23)

V: Dr. Mészáros, Pozsonyi, Balogh

Jászberényi KSE:

Radukic 26/6, Donaldson 18/6, Milicevic 19/15, Penn 8/6, Füzi 1. Cs: Filipovic 9, Katona 7/3, Csák 5/3, Brbaklic.

Edző: Miljan Curovic

MEAFC-Miskolc:

Kozák M. 13/3, Homoki 13/3, Lippai 13, Kozák B. 7, Sándor 6/6. Cs: Tóth V. 13, Béres 8/3, Szekeres 2, Szőke 2, Montai, Gadus, Asszú.

Edző: Szollár Gergő

 

Aluinvent DVTK – Vasas Akadémia    94-64 (17-16; 13-15; 29-20; 25-13)

V: Lengyel, Sörlei, Marton

Aluinvent DVTK:

Montai-Vukov 13/3, Tóth 9/3, Kiss 9, Kányási 8/3, Medgyessy 4. CS: Pusztai 20/3, Mokango 20, Frindt 9/3, Vég-Dudás 2.

Edző: Földi Attila

Vasas Akadémia:

Budácsik 21/9, Fraser 15, Papp 10, Tóth 6, Hizsnik 4. Cs: Smailbegovic 21/9, Madár 2, Altmann, Szerencsés, Salamon.

Edző: Milos Pavlovic

28. MEAFC KUPA EREDMÉNYEI

2020. augusztus 27. csütörtök, 23:02
645 megjelenés

 

 

28. MEAFC kupa eredményei

 

A járványveszély miatt tavasszal elhalasztott hagyományos MEAFC Kupa Szlaboda István Emlékverseny augusztus 16-án, az egyetem körcsarnokában lett pótolva.

 

A több hónapos kényszerszünet után 86 fő nevezése érkezett öt megyéből és Szlovákiából is. Öt versenyszámban a következő eredmények születtek.

 

 

párosok versenye

 

  1. Lövey Ádám, Oláh Krisztián Füzesabony, Ózd

  2. Begala Marian, Korály Tibor Humenne (Svk), Szerencs

  3. Tóth Tamás, Rózsahegyi Péter MEAFC, DVTK

    Stadler Tamás, Macsuga József MEAFC

    II. o. egyéni MEAFC Kupa III. o. egyéni Géczi István EV.

 

  1. Héjj Marcell Gödöllő 1. Kovács Sándor Karcag
  2. Begala Marian Humenne 2. Fischer Csaba DVTK
  3. Fónagy-Árva Péter Tiszaújv. 3. Dolenszky István MEAFC

Salamon István Szerva Dr. Maksa Csaba MEAFC

 

 

női egyéni ifjúsági egyéni

 

  1. Kuris Kitti Szerva 1. Köllő Ábel Tiszaújváros
  2. Fónagy-Árva Zsófia Tiszaújv. 2. Kuris Kitti Szerva
  3. Oravecz Tamara Szerva 3. Fischer Csaba DVTK

 

Máté-Héjj Zsófia Igazságügy Farkas Dávid DVTK

 

 

 

Miskolc, 2020. augusztus 16.

 

 

 

 

Megyei újonc és serdülő asztalitenisz bajnokság kiírása, Miskolc, 2020. február 9.

2020. február 04. kedd, 23:55
2186 megjelenés

Borsod- Abaúj- Zemplén megye újonc és serdülő

asztalitenisz bajnokság versenykiírása

Miskolc, 2020. február 9.

Bővebben...

PRÓKAY OTTÓ III. o. KIZÁRÁSOS FELNŐTT ASZTALITENISZ EMLÉKVERSENY kiírása, Miskolc, 2019. november 9.

2019. október 30. szerda, 21:47
1219 megjelenés

PRÓKAY  OTTÓ  III. o.   KIZÁRÁSOS  FELNŐTT  ASZTALITENISZ   EMLÉKVERSENY

VERSENYKIÍRÁSA

Miskolc, 2019. november 09.

Bővebben...

Megyei Amatőr Női, Férfi Egyéni Tekeranglista verseny kiírása, Sajóbábony, 2019. június 21-22.

2019. június 10. hétfő, 20:54
1385 megjelenés

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei
Amatőr Női, Férfi Egyéni
Tekeranglista verseny Versenykiírás

Sajóbábony, 2019. június 21-22.

Bővebben...

Kelet-magyarországi Tini Országos Bajnokság eredmény, Abaújszántó, 2019. május 25.

2019. június 02. vasárnap, 20:56
1329 megjelenés

Kelet-magyarországi Tini Országos Bajnokság

eredmény

Abaújszántó,2019.05 25.

Bővebben...

Észak-Magyarországi Régiós Újonc Asztalitenisz Bajnokság versenykiírása, Miskolc, 2019. május 26.

2019. máj. 16. csütörtök, 21:27
2113 megjelenés

Észak-Magyarországi Régiós Újonc Asztalitenisz Bajnokság – 2019.

versenykiírása

Miskolc, 2019. május 26.

Bővebben...

Iskolás Országos Bajnokság megyei eredményei - Budapest, 2019. április 27-28.

2019. április 29. hétfő, 22:13
2189 megjelenés

Iskolás Országos Bajnokság

2019.04.27-28. Budapest

Bővebben...

Ovis mozgásfesztivál - Miskolc, Generáli Aréna - 2019. május 22.

2019. április 25. csütörtök, 19:28
1595 megjelenés

Ovis Mozgásfesztivál

Miskolc, Generáli Aréna - 2019. május 22.

Bővebben...

27. MEAFC VÁNDORKUPA – SZLABODA ISTVÁN EMLÉKVERSENY asztalitenisz verseny kiírása, Miskolc, 2019. május 11.

2019. április 13. szombat, 22:14
1406 megjelenés

Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club

Asztalitenisz Szakosztály

27. MEAFC VÁNDORKUPA – SZLABODA ISTVÁN EMLÉKVERSENY

ASZTALITENISZ VERSENYKIÍRÁS

Miskolc, 2019. május 11.

Bővebben...

XII. SZERENCS VÁROS KUPA NEMZETKÖZI ASZTALITENISZ VERSENY kiírása, 2019. április 7.

2019. március 10. vasárnap, 19:52
1419 megjelenés

XII. SZERENCS VÁROS KUPA NEMZETKÖZI ASZTALITENISZ

VERSENY VERSENYKIÍRÁSA

2019. április 7.

Bővebben...

BAZ megyei 2019. évi felnőtt és ifjúsági bajnokság eredményei

2019. március 04. hétfő, 22:33
1513 megjelenés

BAZ megyei 2019. évi felnőtt és ifjúsági bajnokság

eredményei

Bővebben...

XXIV. Ördögh István emlékverseny eredményei, Tiszaújváros, 2019. február 23.

2019. február 24. vasárnap, 21:51
1799 megjelenés

XXIV. Ördögh István emlékverseny

eredményei

Tiszaújváros, 2019. február 23.

Bővebben...

BAZ megyei felnőtt „TOP 12” végeredménye - Miskolc, 2019. január 26.

2019. január 30. szerda, 22:39
3355 megjelenés

BAZ megyei felnőtt „TOP 12” végeredménye

Miskolc, 2019. január 26.

Bővebben...

Korpai Ferenc asztalitenisz emlékverseny kiírása - Ózd, 2019. február 10.

2019. január 30. szerda, 22:36
1699 megjelenés

Korpai Ferenc asztalitenisz emlékverseny kiírása

(másodosztályú)

Ózd, 2019. február 10.

Bővebben...

Keresés

Partnerek