Díjátadó ünnepséggel zárta a Diáksport mozgalom a 2014-es évet

2014. december 19-én tartotta évzáró ünnepségét a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület a Megyeháza Dísztermében.

Az ünnepi Gálán Török Dezső úr a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Közgyűlés elnöke és Molnár László Úr a Magyar Diáksport Szövetség szakmai igazgatója köszöntötte a díjátadó ünnepség résztvevőit.

Fazekas Miklósné a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Diáksport és Szabadidő Egyesület elnöke értékelte a 2013/2014-es tanév diáksport munkáját.

Ezután a tanévi sporteredmények pontversenyében I-III. helyezett iskolák jutalmazása következett. 5 alapfokú és 4 középfokú iskolakategória legeredményesebb 3-3 iskolája részesült díjazásban, a diákolimpiai és sportszövetségi versenyrendszerben elért sporteredményeik alapján.

Díjazottak:

I. Általános Iskolák kis létszámú iskolák kategóriája

1. Szirmabesenyői Szinyei Merse Pál Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

2. Igrici Tompa Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3. Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda

 

II. Általános Iskola közepes létszámú iskolák kategóriája

1. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Miskolc

2. Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző és Általános Iskola, Szikszó

3. Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony Óvoda, Miskolc

 

III. Általános Iskola nagy létszámú (500-799 fő) iskolák kategóriája

1. Bolyky Tamás Általános Iskola, Ózd

2. Újváros Téri Általános Iskola, Ózd

3. Jókai Mór Református Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Miskolc

IV. Általános Iskola nagy létszámú (800 fő feletti) iskolák kategóriája

1. Pollack Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika

2. Tiszaújvárosi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3. Mezőkövesdi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

 

V.  középfokú oktatási intézmény 5-8 évfolyamos kategóriája

1. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc

2. Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium, Miskolc

3. Miskolci Herman Ottó Gimnázium

 

VI. Középiskolák – nagy létszámú iskolák leány kategóriája

1. Miskolci Herman Ottó Gimnázium

2. Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola, Miskolc

3. Eötvös József Gimnázium, Szakképzőiskola és Kollégium, Tiszaújváros

 

VII. Középiskolák – nagy létszámú iskolák fiú kategóriája

1. Eötvös József Gimnázium, Szakképzőiskola és Kollégium, Tiszaújváros

2. Miskolci Herman Ottó Gimnázium

3. Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc

 

VIII. Középiskolák – kis létszámú iskolák leány kategóriája

1. Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc

2. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika

3. Diósgyőri Gimnázium, Miskolc

 

IX. Középiskola – kis létszámú iskola fiú kategóriája

1. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc

2. Diósgyőri Gimnázium, Miskolc

3. Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Kazincbarcika

Minden kategória győztese megkapta a „Borsod-Abaúj-Zemplén Megye Legeredményesebb Diáksport Szervezete” kitüntető címet.

 

33. alkalommal díjaztuk a „Jó tanuló, jó sportoló” diákokat. A 2013/2014. tanév kimagasló tanulmányi és sporteredménye alapján „Jó tanuló, jó sportoló” elismerő díjban részesült

 

I. Általános iskola kategóriában

 

Maksa Csaba

A miskolci Kazinczy Ferenc Általános és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskola 8. osztályos tanulója, ifjúsági válogatott cselgáncsozója.

Testnevelője: Zselenák Gábor

Edzője: Flórusz János

 

Matula Marcell

Az ózdi Újváros Téri Általános Iskola 7. osztályos tanulója, kétszeres diákolimpia bajnok úszója.

Testnevelője: Zákányi Zoltán

Edzője: Nagy-Mengyi Péter

 

Zsigmond Zsombor

A miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola, Kaffka Margit Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 6. osztályos tanulója, kiváló tájékozódási futója.

Testnevelője: Kiss Róbert

Edzője: Várady Szilvia

 

Demeter Ambrus

A miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 8. osztályos tanulója, aki duatlon és tájékozódási futás sportágakban jeleskedik.

Testnevelője: Molnár Attila

Edzője: Várady Szilvia

 

Bacsa Fanni

A miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 6. osztályos háromszoros diákolimpiai bajnoka, csúcstartó tehetséges atlétája. Látványtánc sportágban is kiemelkedő eredményt ért el.

Testnevelője: Demjén Zoltán

Edzője: Tigyi József

 

Szentesi Zsuzsa

A miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 8. osztályos kiváló  kosárlabdázója.

Testnevelője és edzője: Stefánné Hegedüs Zsuzsanna

 

Kövesi Karina

A miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 6. osztályos tanulója, igen eredményes cselgáncsozója.

Testnevelője: Virosztekné Szakál Ildikó

Edzője: Gecsei László

 

Sárközy Kinga

A Miskolci Herman Ottó Gimnázium 7. osztályos tanulója, serdülő válogatott kajak-kenusa.

Testnevelője: Kerekes Attila

Edzője: Guba Attila

 

Demjén Henriett

A miskolci Diósgyőri Gimnázium 8. osztályos tanulója, kiemelkedő tehetségű szinkronkorcsolyázója

Testnevelője: Tigyiné Takács Zsuzsanna

Edzője: Gulyás Erika

 

II. Középiskola kategóriában

 

Papp Gergely

A miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 12. évfolyamos, kosárlabda sportágban jeleskedő tanulója.

Testnevelője: Molnár Attila

Edzője: Egerer Attla

 

Maksa Balázs

A Miskolci Herman Ottó Gimnázium 12. osztályos tanulója, junior válogatott judokája, aki atlétika sportágban is kiemelkedő eredményeket ért el.

Testnevelője: Szilágyi Attila

Edzője: Flórusz János

 

Gercsák Szabina

A miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 11. osztályos tanulója, ifjúsági világbajnok, junior Európa bajnoki 2. helyezett cselgáncsozója.

Testnevelője, mentora: Kubicskó Zsuzsanna

Edzője: Flórusz János

 

Paranai Enikő

A miskolci Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakközépiskola 12. osztályos tanulója, NB I.-es női labdarúgó és futsal sportágban is kiemelkedő tehetség.

Testnevelője: Martis Ferenc

Edzője: Sárréti Géza

 

Kertész Anna

A miskolci Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium 10. évfolyamos, kajak-kenu, atlétika, duatlon sportágakban kiemelkedő eredményeket elért tanulója.

Testnevelője: Molnár Attila

Edzője: Rajnai Sándor

 

A két iskolafok legjobbjainak a neve a Miskolc Városi Szabadidőközpont főbejáratánál elhelyezett márványtáblára került:

- Bacsa Fanni a miskolci Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium 6. osztályos háromszoros diákolimpiai bajnoka és

- Gercsák Szabina a miskolci Kossuth Lajos Evangélikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola 11. osztályos tanulója, ifjúsági világbajnok, junior Európa bajnoki 2. helyezett cselgáncsozója.

 

Zárásként átadták a Borsod Megye Diáksportjáért plakettet 5 sportaktívának, akik a diáksport megyei eredményességért sokat tettek.

Díjazottak:

1. Béresné Vécsei Edit

2. Drahos Lászlóné

3. Gátsik Antal

4. Nagyházi Zoltán

5. Géczi Tamás

Diáksport hírek

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Leány Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 31.

2017. máj. 29. hétfő, 21:37
2612 megjelenés

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Leány

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 31.

Bővebben...

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú Megyei Döntő, Miskolc, 2017. június 1.

2017. máj. 29. hétfő, 21:34
4033 megjelenés

Röplabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. június 1.

Bővebben...

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 30.

2017. máj. 24. szerda, 23:22
3110 megjelenés

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 30.

Bővebben...

Jubileumi Küldöttgyűlés- Magyar Diáksport Szövetség - 2017. május 19.

2017. máj. 24. szerda, 23:18
3232 megjelenés

Jubileumi Küldöttgyűlés- Magyar Diáksport Szövetség

(2017.május 19.)

 

Az MDSZ megalakulásának 30. évfordulója alkalmából ünnepséggel egybekötött küldöttgyűlést tartott a Magyar Diáksport Szövetség a Magyar Tudományos Akadémia Vörösmarty-termében.

Bővebben...

Kisiskolák Kispályás Labdarúgás Diákolimpia I-IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 22.

2017. máj. 16. kedd, 22:31
2701 megjelenés

Kisiskolák Kispályás Labdarúgás Diákolimpia I-IV. korcsoport

Megyei Döntő versenykiírás 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 22.

Bővebben...

Kis iskolák Kézilabda Diákolimpia I-IV. Korcsoport Leány Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 25.

2017. máj. 16. kedd, 22:26
3767 megjelenés

Kis iskolák Kézilabda Diákolimpia I-IV. Korcsoport Leány

Megyei döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 25.

Bővebben...

Kis Iskolák Atlétika Diákolimpia I-IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 23.

2017. máj. 16. kedd, 22:23
3414 megjelenés

Kis Iskolák Atlétika Diákolimpia I-IV. korcsoport

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017.május 23.

Bővebben...

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú Megyei Elődöntő, Miskolc, 2017. május 23.

2017. máj. 16. kedd, 22:20
2620 megjelenés

Kosárlabda Diákolimpia V. korcsoport Fiú

Megyei Elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 23.

Bővebben...

Labdarúgó Diákolimpia III. korcsoport osztott pályás fiú és IV. korcsoport kispályás fiú Megyei Döntő, Encs, 2017. május 12.

2017. máj. 07. vasárnap, 13:56
3275 megjelenés

LABDARÚGÓ DIÁKOLIMPIA III. kcs. osztott pályás fiú és IV. kcs. kispályás fiú

MEGYEI DÖNTŐ versenykiírás 2016/2017. TANÉV

Encs Városi Sportközpont Füves labdarúgó pályák, 2017. május 12.

Bővebben...

Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 8.

2017. április 27. csütörtök, 18:52
4442 megjelenés

Atlétika Többpróba Diákolimpia IV. korcsoport
Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév
Miskolc, 2017. május 8.

Bővebben...

Atlétika Egyéni Diákolimpia III., IV. korcsoport Megyei Döntő, Miskolc, 2017. május 10.

2017. április 27. csütörtök, 18:50
3754 megjelenés

Atlétika Egyéni Diákolimpia III., IV. korcsoport

Megyei Döntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Miskolc, 2017. május 10.

Bővebben...

Mezei Futás Diákolimpia Országos Döntő, 2017. április 11.

2017. április 27. csütörtök, 18:47
3980 megjelenés

Mezei Futás Diákolimpia

Országos Döntő, 2017.04.11.

Bővebben...

Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport B kategória Országos Döntő 2017. április 7-9.

2017. április 27. csütörtök, 18:46
3597 megjelenés

Kosárlabda Diákolimpia V-VI. korcsoport B kategória

Országos Döntő, 2017.04.07-09.

Bővebben...

Labdarúgás Diákolimpia III-IV. korcsoport Fiú Megyei Elődöntő, Mezőkeresztes, 2017. május 3.

2017. április 27. csütörtök, 18:43
2966 megjelenés

Labdarúgás Diákolimpia III. és IV. korcsoport fiú

Megyei Elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Mezőkeresztes, 2017. május 3.

Bővebben...

Labdarúgó Diákolimpia III-IV. korcsoport Fiú Megyei Elődöntő, Alsózsolca, 2017. május 3.

2017. április 27. csütörtök, 18:39
2671 megjelenés

Labdarúgó Diákolimpia III-IV. korcsoport Fiú

Megyei elődöntő versenykiírása 2016/2017. tanév

Alsózsolca, 2017. május 3.

Bővebben...

Szövetségi hírek

Szaniszló Sándor Emléktorna 2020

2020. szeptember 16. szerda, 23:10
549 megjelenés

Szaniszló Sándor Emléktorna - 2020

 

Rendhagyó körülmények között került megrendezésre az idei Szaniszló Sándor Emléktorna. A napról-napra változó járványügyi helyzet különös körültekintésre intette mind a szervezőket, mind a résztvevőket. A kilátogatók és a csapatok is az érvényben lévő legszigorúbb előírások betartása mellett léphettek a Miskolci Egyetemi Körcsarnokba.

Az első mérkőzésen a MEAFC-Miskolc fej-fej melletti küzdelemben kerekedett felül a Salgótarjáni KSE csapatán. A mérkőzés szünetében díjazták a MEAFC utánpótlás kosárlabdázóit, valamint Cserhami Ede, „Ede bácsi” 60. születésnapját ünnepelte a közel teltházas Körcsarnok. A második mérkőzésen az Aluinvent DVTK 4 másodperccel a lefújás előtti kosárral tudta javára fordítani a találkozót az utolsó pillanatban beugró MEAFC U20-as fiúk ellen.

A két mérkőzés közötti megnyitó keretében Veres Pál, Miskolc polgármestere köszöntötte a megjelenteket és tartott rövid megemlékezést Szaniszló Sándorról, majd Rakaczki Zoltán MEAFC elnökkel közösen koszorúzták meg „Sanyi bácsi” emléktábláját.

Szombaton az NBI/A csoportos Jászberény szoros mérkőzésen győzte le a MEAFC-Miskolc NBI/B-s alakulatát, míg az Aluinvent DVTK magabiztosan verte a Vasas Akadémiát.

A torna idén is remekül szolgálta a miskolci csapatok felkészülését, egyben Szaniszló Sándor, a B-A-Z megyei és a miskolci egyetemi sportélet egykori meghatározó alakja emlékének ápolását.

 

MEAFC-Miskolc – Salgótarjáni KSE   88-82 (21-16; 18-20; 25-22; 24-24)

V: Lengyel, Sörlei, Sallai

MEAFC-Miskolc:

Kozák M. 27/12, Homoki 15, Lippai 15, Kozák B. 6/3, Sándor 3/3. Cs: Tóth V. 10/3, Montai 6, Béres 4, Orliczki 2, Gadus.

Edző: Szollár Gergő

Salgótarjáni KSE:

Sömenek 28, Molnár 14/3, Karanfilovski 12/6, Herendic 3, Nshimba 2. Cs: Joó 8, Bán 7/3, Hajdu 6, Monye J. 2, Monye M., Csépányi.

Edző: Szabó Zoltán

 

Aluinvent DVTK – MEAFC-Miskolc U20     76-45 (18-20; 12-22; 19-14; 27-19)

V: Dr. Mészáros, Lengyel, Sallai

Aluinvent DVTK:

Montai-Vukkov 15/6, Pusztai 14, Kiss 10, Mokango 8, Medgyessy 5/3. Cs: Kányási 12/6, Tóth 7/3, Bacsó 3, Frindt 2, Vég-Dudás.

Edző: Földi Attila

MEAFC-Miskolc U20:

Szőke Gá. 15, Szekeres 12, Sándor 6, Gadus 4, Orliczki 4. Cs: Szőke Ge. 13, Kálmán 12/3, Ragályi 4, Kisfalusi 3/3, Vass 2.

Edző: Tóth Gábor

 

Jászberényi KSE – MEAFC-Miskolc    93-77 (28-20; 18-21; 23-13; 24-23)

V: Dr. Mészáros, Pozsonyi, Balogh

Jászberényi KSE:

Radukic 26/6, Donaldson 18/6, Milicevic 19/15, Penn 8/6, Füzi 1. Cs: Filipovic 9, Katona 7/3, Csák 5/3, Brbaklic.

Edző: Miljan Curovic

MEAFC-Miskolc:

Kozák M. 13/3, Homoki 13/3, Lippai 13, Kozák B. 7, Sándor 6/6. Cs: Tóth V. 13, Béres 8/3, Szekeres 2, Szőke 2, Montai, Gadus, Asszú.

Edző: Szollár Gergő

 

Aluinvent DVTK – Vasas Akadémia    94-64 (17-16; 13-15; 29-20; 25-13)

V: Lengyel, Sörlei, Marton

Aluinvent DVTK:

Montai-Vukov 13/3, Tóth 9/3, Kiss 9, Kányási 8/3, Medgyessy 4. CS: Pusztai 20/3, Mokango 20, Frindt 9/3, Vég-Dudás 2.

Edző: Földi Attila

Vasas Akadémia:

Budácsik 21/9, Fraser 15, Papp 10, Tóth 6, Hizsnik 4. Cs: Smailbegovic 21/9, Madár 2, Altmann, Szerencsés, Salamon.

Edző: Milos Pavlovic

28. MEAFC KUPA EREDMÉNYEI

2020. augusztus 27. csütörtök, 23:02
645 megjelenés

 

 

28. MEAFC kupa eredményei

 

A járványveszély miatt tavasszal elhalasztott hagyományos MEAFC Kupa Szlaboda István Emlékverseny augusztus 16-án, az egyetem körcsarnokában lett pótolva.

 

A több hónapos kényszerszünet után 86 fő nevezése érkezett öt megyéből és Szlovákiából is. Öt versenyszámban a következő eredmények születtek.

 

 

párosok versenye

 

  1. Lövey Ádám, Oláh Krisztián Füzesabony, Ózd

  2. Begala Marian, Korály Tibor Humenne (Svk), Szerencs

  3. Tóth Tamás, Rózsahegyi Péter MEAFC, DVTK

    Stadler Tamás, Macsuga József MEAFC

    II. o. egyéni MEAFC Kupa III. o. egyéni Géczi István EV.

 

  1. Héjj Marcell Gödöllő 1. Kovács Sándor Karcag
  2. Begala Marian Humenne 2. Fischer Csaba DVTK
  3. Fónagy-Árva Péter Tiszaújv. 3. Dolenszky István MEAFC

Salamon István Szerva Dr. Maksa Csaba MEAFC

 

 

női egyéni ifjúsági egyéni

 

  1. Kuris Kitti Szerva 1. Köllő Ábel Tiszaújváros
  2. Fónagy-Árva Zsófia Tiszaújv. 2. Kuris Kitti Szerva
  3. Oravecz Tamara Szerva 3. Fischer Csaba DVTK

 

Máté-Héjj Zsófia Igazságügy Farkas Dávid DVTK

 

 

 

Miskolc, 2020. augusztus 16.

 

 

 

 

Megyei újonc és serdülő asztalitenisz bajnokság kiírása, Miskolc, 2020. február 9.

2020. február 04. kedd, 23:55
2186 megjelenés

Borsod- Abaúj- Zemplén megye újonc és serdülő

asztalitenisz bajnokság versenykiírása

Miskolc, 2020. február 9.

Bővebben...

PRÓKAY OTTÓ III. o. KIZÁRÁSOS FELNŐTT ASZTALITENISZ EMLÉKVERSENY kiírása, Miskolc, 2019. november 9.

2019. október 30. szerda, 21:47
1219 megjelenés

PRÓKAY  OTTÓ  III. o.   KIZÁRÁSOS  FELNŐTT  ASZTALITENISZ   EMLÉKVERSENY

VERSENYKIÍRÁSA

Miskolc, 2019. november 09.

Bővebben...

Megyei Amatőr Női, Férfi Egyéni Tekeranglista verseny kiírása, Sajóbábony, 2019. június 21-22.

2019. június 10. hétfő, 20:54
1385 megjelenés

Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei
Amatőr Női, Férfi Egyéni
Tekeranglista verseny Versenykiírás

Sajóbábony, 2019. június 21-22.

Bővebben...

Kelet-magyarországi Tini Országos Bajnokság eredmény, Abaújszántó, 2019. május 25.

2019. június 02. vasárnap, 20:56
1329 megjelenés

Kelet-magyarországi Tini Országos Bajnokság

eredmény

Abaújszántó,2019.05 25.

Bővebben...

Észak-Magyarországi Régiós Újonc Asztalitenisz Bajnokság versenykiírása, Miskolc, 2019. május 26.

2019. máj. 16. csütörtök, 21:27
2113 megjelenés

Észak-Magyarországi Régiós Újonc Asztalitenisz Bajnokság – 2019.

versenykiírása

Miskolc, 2019. május 26.

Bővebben...

Iskolás Országos Bajnokság megyei eredményei - Budapest, 2019. április 27-28.

2019. április 29. hétfő, 22:13
2189 megjelenés

Iskolás Országos Bajnokság

2019.04.27-28. Budapest

Bővebben...

Ovis mozgásfesztivál - Miskolc, Generáli Aréna - 2019. május 22.

2019. április 25. csütörtök, 19:28
1595 megjelenés

Ovis Mozgásfesztivál

Miskolc, Generáli Aréna - 2019. május 22.

Bővebben...

27. MEAFC VÁNDORKUPA – SZLABODA ISTVÁN EMLÉKVERSENY asztalitenisz verseny kiírása, Miskolc, 2019. május 11.

2019. április 13. szombat, 22:14
1406 megjelenés

Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club

Asztalitenisz Szakosztály

27. MEAFC VÁNDORKUPA – SZLABODA ISTVÁN EMLÉKVERSENY

ASZTALITENISZ VERSENYKIÍRÁS

Miskolc, 2019. május 11.

Bővebben...

XII. SZERENCS VÁROS KUPA NEMZETKÖZI ASZTALITENISZ VERSENY kiírása, 2019. április 7.

2019. március 10. vasárnap, 19:52
1419 megjelenés

XII. SZERENCS VÁROS KUPA NEMZETKÖZI ASZTALITENISZ

VERSENY VERSENYKIÍRÁSA

2019. április 7.

Bővebben...

BAZ megyei 2019. évi felnőtt és ifjúsági bajnokság eredményei

2019. március 04. hétfő, 22:33
1513 megjelenés

BAZ megyei 2019. évi felnőtt és ifjúsági bajnokság

eredményei

Bővebben...

XXIV. Ördögh István emlékverseny eredményei, Tiszaújváros, 2019. február 23.

2019. február 24. vasárnap, 21:51
1799 megjelenés

XXIV. Ördögh István emlékverseny

eredményei

Tiszaújváros, 2019. február 23.

Bővebben...

BAZ megyei felnőtt „TOP 12” végeredménye - Miskolc, 2019. január 26.

2019. január 30. szerda, 22:39
3355 megjelenés

BAZ megyei felnőtt „TOP 12” végeredménye

Miskolc, 2019. január 26.

Bővebben...

Korpai Ferenc asztalitenisz emlékverseny kiírása - Ózd, 2019. február 10.

2019. január 30. szerda, 22:36
1699 megjelenés

Korpai Ferenc asztalitenisz emlékverseny kiírása

(másodosztályú)

Ózd, 2019. február 10.

Bővebben...

Keresés

Partnerek